жизнь +38  093

Водафон +38  095

Киевстара +38  097

930-77-22

Масаж і втрата ваги

Масаж допомагає поліпшити циркуляцію крові в організмі і знизити вагу. Масаж є ефективним методом скинути вагу, не вдаючись до виснажливих тренувань.


Масаж і втрата ваги


Під час сильного напруги тіла відбувається викид активного глюкокортикоидного гормону, кортизолу. В період прийому їжі в кишечнику зупиняється захисний механізм організму, енергія необхідна для перетравлення їжі. Масаж допомагає зменшити кількості кортизолу. Це означає, що перетравлення їжі нормалізується і відновлюється вага.


Як зробити масаж живота


Ви повинні лягти на спину, підклавши під коліна подушку. Зробіть глибокий вдих, після чого розслабте тіло на кілька хвилин. Викиньте все з голови, будьте спокійні і безтурботні, як немовля. Нанесіть масажне масло на тіло. Ви повинні мінімально задіяти тіло при вдиху і максимально при видиху. Ритм вдиху і видиху повинен збігатися - це стимулює діафрагму і покращує глибину дихання. Руки повинні слідувати разом з диханням.


Переваги масажу живота


Мета масажу:


Стимуляція кишечника
Ілеоцекального клапану
Запобігає зворотний потік фекалій з товстої кишки в тонку


Масаж  можна робити вранці і перед сном, це допоможе переміщати будь-які фекалії, який застряг в частині товстої кишки і видалити закупорки, завдяки цьому зупиняється ріст бактерій і запалення черевної порожнини.


Масаж для інших ділянок тіла


Масажуйте місця, де хочете зменшити за годинниковою стрілкою, застосовуючи м'який тиск. Потім розминайте, пощипувати для досягнення максимального ефекту.


Масаж покращує кровообіг по всьому тілу, прибираючи целюліт. Також, покращуючи циркуляцію крові, допомагає збільшити швидкість обміну речовин, допомагаючи вам схуднути.