жизнь+38  093
Водафон+38  095
Киевстара+38  097
 930 77 22 

Прості засоби які зроблять шкіру красивою

Гладка, ніжна і пружна – шкіру з такими характеристиками хочуть мати всі. Розповідаємо, як найпростіше привести в порядок свою шкіру до настання теплих днів.

 

Кажучи про прості і доступні засоби, фахівці називають насамперед скраб для тіла. Такі скраби ефективні для розгладження «апельсинової кірки» на стегнах, – з їх допомогою цілком реально зробити шкіру пружною і підтягнутою на проблемних ділянках.

 

В якості скрабів для тіла можна успішно використовувати сіль, цукор або каву. Ефект таких засобів буде більш приємним, якщо змішувати інгредієнти з маслами, вітамінами А і Е з аптеки.

 

Ще один простий засіб – щітка для масажу. «Розтирання тіла сухою щіткою покращує кровообіг і видаляє ороговілі клітини епідермісу. П’ять хвилин такого масажу в день посприяють якісній зміні вигляду шкіри – вона буде виглядати більш пружною і гладкою», – розповіли фахівці.

 

Також приносить користь застосування антицелюлітного масла. Використовуючи таке масло в поєднанні з масажем, можна не тільки значно покращити вигляд свого тіла. Масаж з антицелюлітним маслом насправді допомагає зменшити жирові відкладення на тілі.

 

Раніше фахівці розповіли про те, що найбільш доступним засобом для поліпшення стану шкіри є сонячні ванни – 15 хвилин мінімум двічі в тиждень.