жизнь+38  093
Водафон+38  095
Киевстара+38  097
 930 77 22 

Способи для позбавлення від судом ніг

Багато людей випробовують судоми в нічний час, і хоча цей не небезпечний для здоров'я стан, але це може бути досить незручно і хворобливо.

 

Нічні судоми, насправді, це мимовільні скорочення м'язів і це не слід плутати з синдромом неспокійних ніг.

 

Синдром неспокійних ніг не є хворобливим і супроводжується бажанням поворушити ногою, тоді як нічні судоми можуть тривати від декількох секунд до декількох хвилин, при цьому ваша нога повністю паралізована.

 

Точні причини цього неприємного стану невідомі, вони можуть виникати і від недоліку поживних речовин, від вагітності і навіть від малорухомого способу життя.

 

Є декілька порад і трюків, які можуть допомогти вам здолати ці спазми і, можливо, навіть запобігти появі нових судом 

 

1. Фізична активність

 

Не сидіть і не стійте на одному місці впродовж тривалих періодів часу. Спробуйте більше рухатися впродовж дня, також ви можете зробити легку розминку, це повинно поліпшити ваш стан.

 

2. Розтяжка

 

Якщо ви прокинулися вночі з судомами, спробуйте потягнути постраждалий м'яз, поворушити ногою або навіть спертися на неї, щоб допомогти м'язам розслабитися!

 

3. Пийте багато води

 

Вам треба залишатися гідратованим і пити багато води, якщо ви хочете запобігти м'язовим судомам.

 

4. Масаж або акупунктура

 

Акупунктура і глибокий масаж тканин можуть мати дуже сприятливий ефект при лікуванні судом, тому якщо ви часто випробовуєте судоми в нічний час, то вам варто спробувати цей метод.

 

5. Дозуйте споживання магнію

 

Магній є важливим вітаміном, коли йдеться про м'язи і сполучну тканину, тому якщо ви страждаєте від нічних судом, вам треба збільшити вживання магнію.

 

Джерела харчування, багаті магнієм, включають: сухофрукти, сливи, насіння, авокадо і горіхи, тому внесіть їх у свій раціон харчування.

 

Ви також можете використати магнієву олію для масажу м'язів перед сном.

 

6. Епсонові сольові ванни

 

Епсонова сіль багата магнієм, тому вона може допомогти розслабити м'язи і запобігти судомам ніг. Прийміть ванну з солями Еспома, це допоможе розслабитися перед сном і запобігти судомам.

 

7. Для миттєвого полегшення судоми м'язів:

 

Масажуйте уражений м'яз, щоб розслабити її і збільшити кровообіг.