Ефективні способи запобігти появі глибоких зморшок

Красу простіше берегти, ніж намагатися повернути. Ми пропонуємо дієві методи боротьби з заломами, складками і борознами на обличчі. Вивчаємо, пробуємо, радіємо результату!


Домашній догляд


Можна витрачати багато часу і грошей в кабінеті косметолога, але без належного домашнього догляду результат надовго не збережеться. Мова не тільки про креми та маски, важливі і наші щоденні звички. Коли ми засинаємо на боці, в куточках очей утворюються зморшки, тому найкраще спати на спині і на низькій подушці. Останнє виключить появу кілець Венери на шиї.
З косметики бажано вибирати ту, що підходить за віком: з маркуванням 25, 35, 40 +. Омолоджуючі засоби повинні добре зволожувати, тому що на сухій шкірі набагато частіше утворюються дрібні зморшки. Ще один компонент, який допомагає попередити появу зморшок - гіалуронова кислота. Вона обов'язково повинна входити в складі антивікової косметики.


Масаж обличчя


Брилі, обвисання шкіри і нечіткий контуру обличчя - наслідок втрати пружності шкіри і м'язів. М'язи обличчя нічим не відрізняються від м'язів тіла, а значить, їх можна тренувати, щоб підтягнути і повернути їм тонус. Масаж обличчя можна проводити самостійно (благо, в інтернеті багато навчальних відео та курсів) або записатися до професіонала в салон краси.
Однією з найбільш дієвих методик по праву вважається букальний масаж. Він надає лімфодренажний вплив, прибирає набряклість і робить шкіру неймовірно пружною. Масаж легко усуває перші зморшки і запобігає появі нових. Якщо займатися фейсбілдингом вдома, важливо робити це регулярно - 10-20 хвилин в день збережуть молодість на довгі роки.


Хімічний пілінг


Хімічний пілінг можна назвати контрольованим опіком шкіри. Після впливу кислот шкіра подає клітинам сигнал про те, що потрібно терміново запускати регенерацію, і організм кидає всі сили на відновлення. В результаті підвищується синтез власного колагену і еластину, що сприятливо позначається на зовнішньому вигляді.


Хімічний пілінг відлущує клітини і вирівнюванні рельєф шкіри. Після 35 варто звернути увагу на серединні пілінги - вони ефективно прибирають мімічні і дрібні зморшки, роблять шкіру еластичною (а значить, їй не загрожують заломи). 


Ін'єкція краси


Суперечки про те, коли варто колоти ботокс, чи не вщухнуть ніколи. Косметологи заявляють, що обмежень за віком процедура не має. Ботулотоксин - відмінний засіб запобігти появі глибоких мімічних зморшок. Не варто відмовлятися від ін'єкцій, посилаючись на те, що ще немає тридцяти.
Будь-яка мімічна зморшка починає проявлятися на верхньому шарі шкіри і з часом поглиблюється і деформує самі нижні шари дерми. Найчастіше такі мімічні зморшки з'являються в зоні чола і між бровами. Якщо пустити процес на самоплив, одними ін'єкціями ботокса врятувати ситуацію не вийде - підуть філери, нитки і апаратні методики.
Простіше не допустити сильного залома. Бонус: після ін'єкцій багато дівчат просто відвикають хмуритися і мружитися. Так що другий процедури може і не знадобитися, адже зморшка зникне назавжди.


Лазерні методики омолодження


Для тих, хто все ж упустив момент появи перших зморшок, підійде фракційна шліфування лазером.  Прогрів глибинних шарів шкіри, активізує вироблення колагену і еластину, котрі відповідають за красу і гладкість нашої шкіри. Після сеансу шкіра буде злегка засмаглою. На други день почнеться сильне лущення, а на сьомий клієнтки отримують рівну і молоду шкіру, без жодного натяку на те, що на ній колись були досить глибокі зморшки.

Як вибрати курси масажу

Як вибрати курси масажу

Leave review
Якщо ви вирішили стати масажистом, кращий спосіб реалізувати це бажання - п...
Детальніше
Техніки масажу, які полюблять ваші клієнти

Техніки масажу, які полюблять ваші клієнти

Leave review
Як провідна школа курсів масажу в Україні, ми, природно, навчаємо багатьох ...
Детальніше
Онлайн курс навчання масажу

Онлайн курс навчання масажу

Leave review
Наш онлайн курс навчить вас одним з найпопулярніших технік масажу, пропонов...
Детальніше
Чому масажисти завжди будуть затребувані

Чому масажисти завжди будуть затребувані

Leave review
Ви плануєте стати масажистом, але не впевнені, що це стійка кар'єра? Масаж ...
Детальніше
Почати свій власний масажний бізнес або працювати на когось іншого

Почати свій власний масажний бізнес або працювати на когось іншого

Leave review
Завершуючи своє навчання в якості масажиста, ви починаєте думати про можлив...
Детальніше