Єгипетський масаж обличчя: опис техніки, рекомендації та особливості

Здоровий спосіб життя - невід'ємна складова міцного здоров'я. Темп сучасного життя зобов'язує нас стежити за своєю зовнішністю, фізичним і моральним станом. Всім це відомо, але далеко не кожен дотримується певних правил, тобто неправильно харчується, не звертає увагу на стан шкіри, нехтує оздоровчими процедурами.


Єгипетський масаж обличчя: опис техніки, рекомендації та особливості
 
В Єгипті масаж всього тіла та обличчя - щоденна обов'язкова процедура, що набула поширення і широку популярність практично у всіх країнах світу.


Вплив масажу


Від масажних рухів шкіра розігрівається, активізується надходження крові, що транспортує кисень до тканин і клітин, що сприяє нормалізації обмінних процесів в організмі. У підсумку кожна клітина насичується поживними речовинами, що дозволяє швидше вироблятися колагену і еластину (речовин, що розгладжує шкіру).


Регулярний масаж зміцнює м'язові тканини, підтягує шкіру.


Зникають плями, прищі. Шкірний покрив набуває здорового вигляду завдяки посиленню циркуляції крові.


Чіткі лінії набувають контури обличчя, зникають набряки, синці та мішки під очима.


М'язи поступово розслабляються, в результаті зморшки стають менш помітними.


Суть Єгипетського масажу


Єгипетський масаж обличчя, мабуть, найбільш ефективна методика в боротьбі з віковими змінами шкіри. Подібна процедура широко застосовується в салонах краси по всьому світу. 


Єгипетський масаж характеризується сукупністю вібраційного і точкового впливу на шкіру. 


Спробуйте уявити, як до вашого обличчя торкаються м'які пензлики. Це не тільки масажна, але і розслаблююча процедура, при якій стимулюється кожна клітина і розслабляються м'язи. М'який вплив допомагає зняти напругу з обличчя, відновити сили і просто розслабитися. Що може бути приємніше? Вібраційні коливання проникають глибоко під шкіру, а значить, Єгипетський масаж можна назвати особливим видом пілінгу.


Секрети Єгипетської методики


Головною особливістю цієї методики є використання спеціальних прийомів з боку масажиста. Вібраційне і точковий вплив проникає глибоко в організм, охоплюючи кожну його клітинку. Причому, глибиною впливу іноді можна здивуватися.


Активізація роботи внутрішніх органів - плюс, яким може похвалитися Єгипетський масаж обличчя.


Техніка виконання буде приведена нижче. 


Ефект від масажу багато в чому залежить від професіоналізму майстра. Правильно проведена процедура допомагає посилити кровообіг, поліпшити метаболізм, що позитивно позначається на процесі схуднення. Деякі люди, випробували на собі властивості Єгипетської техніки розслаблення, стверджують, що це справді чудотворна процедура.


Масаж пензликами покращує стан шкіри: стає більш підтягнутою, еластичною і пружною. Зникають плями і прищики. Під очима менш помітні мішки і синці. Крім того, це прекрасна профілактика вікових змін і процесу старіння.


Єгипетський масаж обличчя зміцнює тканини і м'язи. Для проведення процедури використовується особливий крем або масло. Тут все залежить від типу шкіри. Але скрізь і у всьому є свої нюанси. Наприклад, Єгипетський масаж обличчя не можна робити на обгорілій шкірі, поки вона не відновиться повністю після засмаги. До протипоказань відноситься наявність герпесу, алергічного висипання, лущення.


Підготовка


Перед масажною процедурою будь-який майстер повинен поговорити з клієнтом, викликати довіру, допомогти розслабитися і налаштуватися на масаж. Потім майстер приступає до обробки шкіри, використовуючи очищаючі препарати. Косметологи наполегливо радять жінкам не використовувати косметичні та декоративні засоби в день відвідин масажиста. 


Безпосередньо перед масажем за допомогою прогладжування і легкого пощипування проводиться розігрівання і розслаблення м'язів обличчя. Ідеальна розслаблююча обстановка досягається за допомогою легкої музики.


Техніка виконання


Дві години - саме стільки триває єгипетський масаж обличчя. Техніка виконання залежить від уміння майстра. Сама маніпуляція займає приблизно 50 хвилин, а весь інший час потрібно для підготовки і релаксації, тобто відновлення. В ідеалі бажано пройти від 5 до 8 повноцінних пензликових процедур, що в середньому займе від 1,5 до 2 тижнів. Далі масаж можна робити 1-2 рази в тиждень. Тривалість наступних сеансів скорочується на півгодини.


Масажні маніпуляції проводяться на чистому обличчі без макіяжу. Клієнт повністю розслабляється, а майстер здійснює масаж за допомогою пензликів, розташовуючись у голови клієнта. Процедуру можна починати після повного розслаблення м'язів.


Весь сеанс - це релаксаційна процедура, під час якої людина занурюється у власні думки. Можна згадати приємні моменти життя, поміркувати над певною проблемою, позбутися від психологічного барєру. 


Сам масажист визначає темп дотиків пензликів на очі клієнта. Подібній техніці навчає спеціальна школа Єгипетського масажу. Майстер виготовляє добре відомі йому маніпуляції, пензлики плавно ковзають по обличчю клієнта, проводячи невидимі лінії. Кожен рух має свою послідовність, симетрію. Будь-який дотик, ретельно продумане майстром, подає імпульси до м'язів і нервових закінченнях, які відповідають за людські емоції, розслаблення і інтелект. У балансі знаходяться ці три сфери.


На обличчі присутні енергетичні лінії, які є центром емоцій, почуттів. Тобто обличчя кожної людини - індивідуальна емоційна карта. Єгипетський масаж для чоловіків і жінок - унікальна оздоровча процедура, яка допомагає відновити фізичне і душевну рівновагу, привести себе в порядок після насиченого трудового дня, отримати масу приємних емоцій.


Самомасаж


Виконувати Єгипетський масаж самостійно можна, але повної релаксації домогтися все-таки не можна. Подібні процедури краще виконувати в салонах, де свою роботу на належному рівні виконують тільки фахівці. Зазвичай це косметичні салони, в штаті яких передбачені масажист або тілесний психотерапевт.


В азіатських країнах подібну техніку масажу практикують люди, які захоплюються медитацією.

Як вибрати курси масажу

Як вибрати курси масажу

Leave review
Якщо ви вирішили стати масажистом, кращий спосіб реалізувати це бажання - п...
Детальніше
Техніки масажу, які полюблять ваші клієнти

Техніки масажу, які полюблять ваші клієнти

Leave review
Як провідна школа курсів масажу в Україні, ми, природно, навчаємо багатьох ...
Детальніше
Онлайн курс навчання масажу

Онлайн курс навчання масажу

Leave review
Наш онлайн курс навчить вас одним з найпопулярніших технік масажу, пропонов...
Детальніше
Чому масажисти завжди будуть затребувані

Чому масажисти завжди будуть затребувані

Leave review
Ви плануєте стати масажистом, але не впевнені, що це стійка кар'єра? Масаж ...
Детальніше
Почати свій власний масажний бізнес або працювати на когось іншого

Почати свій власний масажний бізнес або працювати на когось іншого

Leave review
Завершуючи своє навчання в якості масажиста, ви починаєте думати про можлив...
Детальніше