Названо головні причини болю в попереку

Біль в попереку знайомий не тільки людям похилого віку, організм яких слабшає з роками через брак мінеральних речовин. Сьогодні, відчуваючи часті фізичні, розумові і емоційні навантаження, на біль в попереку скаржаться і представники молодого покоління.

 

У чому ж причина люмбалгії, від якої страждає практично 80% дорослих на планеті?

 

Медичні фахівці відзначають, що біль в попереку не завжди означає проблеми саме в цій частині хребта. Найчастіше така скарга сигналізує про низку порушень. Наприклад, вторинний біль в попереку вказує на інфекційний запальний процес і навіть утворення ракових клітин в органах малого таза або про захворювання великих кровоносних судин, чи хвороби нервової системи. Тому ні в якому разі не можна терпіти біль – необхідно терміново обстежитись і проконсультуватися в лікаря, тому що ускладнення можуть бути непередбачуваними і важкими.

 

Отже, сучасній медицині відомі такі причини болю в попереку:

 

Остеохондроз – результат сидячої роботи і пасивного відпочинку; хвороба офісних співробітників, секретарів, водіїв і т.д. Якщо не займатися спортом, фітнесом, не робити елементарну гімнастику, відбувається утиск нервових корінців, що йдуть від спинного мозку.

 

Про остеохондроз свідчить ниючий біль в попереку, який, однак, зникає при зміні положення. Якщо запустити такий хворобливий стан, з часом можна побачити викривлення хребта, дисфункції товстої кишки і сечового міхура.

 

Ішіас – утиск нервових корінців в області крижів з ураженням сідничного нерва, що йде від поперекового відділу до кінчиків пальців ніг. Саме тому в такому випадку раптовий біль в попереку, обумовлений дистрофією міжхребцевого диска, паралізує людину.

 

Пієлонефрит – запалення нирок, про що говорить ниючий біль в області пупка і підребер’я (в місці прикріплення ребер до хребта). Пов’язані хворобливі відчуття з розтягуванням капсули, в якій розташовується нирка.

 

Вагітність: біль в попереку на ранніх термінах і на пізній стадії істотно різниться. Так, різкий, пульсуючий біль в попереку на перших тижнях вагітності може означати викидень або стрімке збільшення викиду гормону прогестерону. Якщо ж біль поширюється не тільки на поперек, а й на низ живота, необхідно терміново бігти до гінеколога, щоб підтвердити або виключити позаматкову вагітність.

Як вибрати курси масажу

Як вибрати курси масажу

Leave review
Якщо ви вирішили стати масажистом, кращий спосіб реалізувати це бажання - п...
Детальніше
Техніки масажу, які полюблять ваші клієнти

Техніки масажу, які полюблять ваші клієнти

Leave review
Як провідна школа курсів масажу в Україні, ми, природно, навчаємо багатьох ...
Детальніше
Онлайн курс навчання масажу

Онлайн курс навчання масажу

Leave review
Наш онлайн курс навчить вас одним з найпопулярніших технік масажу, пропонов...
Детальніше
Чому масажисти завжди будуть затребувані

Чому масажисти завжди будуть затребувані

Leave review
Ви плануєте стати масажистом, але не впевнені, що це стійка кар'єра? Масаж ...
Детальніше
Почати свій власний масажний бізнес або працювати на когось іншого

Почати свій власний масажний бізнес або працювати на когось іншого

Leave review
Завершуючи своє навчання в якості масажиста, ви починаєте думати про можлив...
Детальніше