Як масаж поліпшить якість вашого життя

Щодня ми боремося з численними ситуаціями, що викликають у нас стрес: від незадоволеності відображенням у дзеркалі до проблем на роботі.  На щастя, цей цикл можна перервати і відновити всю втрачену енергію за тиждень простою технікою - якісним масажем.


1. Полегшує біль


Не важливо, якого болю ти відчуваєш - м'язову або емоційну - масаж допоможе їй пройти набагато швидше. В першу чергу ця процедура показана тим, хто недавно отримав серйозну травму або страждає від болю в спині при вагітності, але і для відносно здорових людей зайвою не буде. Масаж - головний засіб для боротьби з болем у спортсменів після інтенсивних тренувань, а також він легко усуває напади головного болю або мігрені. Звичайно, найкраще довіритися професіоналу, який зможе за допомогою натискання на правильні точки занурити тебе в стан, подібний до трансу.


2. Покращує кровообіг


Напруга і надмірний стрес блокують кровотік в організмі, що викликає біль і втому. Щоб відновити кровообіг і усунути бар'єри, тобі відмінно підійде масаж. Він посилює надходження кисню в кожну клітину і допомагає поживним речовинам проникати в кожен куточок тіла.


3. Зменшує стрес


Стрес руйнує не тільки психічне здоров'я, а й фізичне. На даний момент це найпоширеніше захворювання дорослих людей, що з'являється в результаті тривалих напружених дій. Ти можеш позбутися його, помінявши свій режим дня або взявши відпустку, але не завжди є можливість це зробити, в той час як виділити годину на масаж набагато простіше. За допомогою масажу можна зняти напругу, що нагромадилася в суглобах і поліпшити самопочуття, так що цю процедуру не варто відкладати на кращі часи.


4. Знімає вузли


Уяви, що твої м'язи схожі на гумку. Як тільки вони надто розтягуються, м'язи можуть порватися або скотитися в негарний вузол. Ці вузли найчастіше утворюються в результаті сидячого або гіперактивного способу життя - у всьому варто знати міру. Майстер може розкрити ці вузли, розтираючи конкретні м'язи круговими рухами. Як тільки вони розправляться - швидко відновлять свою форму, і це також позбавить тебе від болю і відчуття стислості.


5. Покращення якості сну


Чи пам'ятаєш ти, коли в останній раз легко засинала, проспала цілу ніч і вранці не відчувала себе розбитою? Масаж дозволить тобі позбутися відчуття тяжкості в плечах і якісно розслабитися - а це те, що потрібно для здорового сну.


Академія масажу NV Master, Курси масажу Київ

Як вибрати курси масажу

Як вибрати курси масажу

Leave review
Якщо ви вирішили стати масажистом, кращий спосіб реалізувати це бажання - п...
Детальніше
Техніки масажу, які полюблять ваші клієнти

Техніки масажу, які полюблять ваші клієнти

Leave review
Як провідна школа курсів масажу в Україні, ми, природно, навчаємо багатьох ...
Детальніше
Онлайн курс навчання масажу

Онлайн курс навчання масажу

Leave review
Наш онлайн курс навчить вас одним з найпопулярніших технік масажу, пропонов...
Детальніше
Чому масажисти завжди будуть затребувані

Чому масажисти завжди будуть затребувані

Leave review
Ви плануєте стати масажистом, але не впевнені, що це стійка кар'єра? Масаж ...
Детальніше
Почати свій власний масажний бізнес або працювати на когось іншого

Почати свій власний масажний бізнес або працювати на когось іншого

Leave review
Завершуючи своє навчання в якості масажиста, ви починаєте думати про можлив...
Детальніше