П'ять простих рекомендацій як вибрати масажний стіл і не помилитися:
1. Надійний і стійкий.
2. Складаний і не важкий, якщо, звичайно, ви не мрієте про міжхребцевої грижі.
3. З вирізом для особи і підголовником, якщо зростання більше 180 см.
4. З гарантією.
5. М'яка, висока підкладка.
Рекомендації по вибору столу для масажу докладніше:
1. Спочатку потрібно вибрати довжину столу для масажу на дому. Людям не дуже високого зросту цілком підійдуть моделі довжиною 180 сантиметрів, ширина біля столів зазвичай шістдесят чи сімдесят сантиметрів. Людям, з вагою понад 100 кг, краще вибрати широку модель. Складні столи розраховані на максимальну вагу 150 кг при такій вазі краще розглянути стаціонарний стіл.
2. Для домашнього користування дуже важливо, щоб стіл був складним і займав якомога менше місця. Тому звернути увагу варто на столи "валізи", які в складеному стані займають місце як дорожню валізу. Бажано, щоб він важив не дуже багато. В іншому випадку, після сеансу масажу можна заробити собі міжхребцеву грижу, тягаючи важкий стіл.
3. Третя секція, валики і інші елементи зручностей і "наворотів" додають вартість. Але можна підібрати стіл, що володіє мінімумом додаткових функцій, який при цьому дасть можливість отримати якісний масаж. Більшості масажистів цілком достатньо двохсекційного столу без піднімається підголівника. Виріз для особи або підголівник - обов'язкова умова, інакше якісний масаж спини отримати неможливо.
4. Гарантія на масажний стіл має бути мінімум 1 рік, а краще 10. Купувати стіл без гарантії - ризик, що в ньому використовувалися дешеві матеріали, такі як ДСП замість фанери, штучна шкіра, яка швидко стирається, погані троси для натягу.
5. М'яка і висока підкладка - важлива умова.