жизнь +38  093

Водафон +38  095

Киевстара +38  097

930-77-22

Лімфодренаж і антицелюлітний масаж - в чому різниця

Порівняємо лімфодренажний і антицелюлітний масаж. Часто плутають, але насправді дуже різні. Для знаючих це досить дивно, враховуючи, що між ними так мало спільного. Фактично, ці два методи лікування фундаментально відрізняються за своїм підходом і типам переваг, які вони пропонують.


Що робить лімфодренаж?


Лімфодренаж - це метод, який переміщує лімфу, рідина, що відповідає за боротьбу з бактеріями та інфекціями в організмі, до лімфатичних вузлів. Потім ці вузли фільтрують лімфу і виводять токсини.

Цей процес також спонукає організм виробляти більше лімфи, зміцнюючи імунну систему і здатність вашого організму боротися з інфекцією. Під час процедури використовується легкий тиск, тому це також відмінний спосіб розслабитися.


Як виконується лімфодренаж?


Лімфодренаж характеризується надзвичайно легкими дотиками масажиста. Це тому, що лімфа, рідина, що відповідає за боротьбу з бактеріями в крові, знаходиться досить неглибоко під шкірою. Формуючи руками коло або V-подібну форму, масажисти формують відтік вгору до найближчих лімфатичних вузлів, повільними, регулярними рухами. Правильна практика полягає в тому, щоб підтримувати контакт з тілом за допомогою цих рухів для переміщення лімфи.


Зазвичай масажисти починають з опрацювання в області шиї, щоб відкрити лімфатичні вузли. Як тільки вузли відкриваються, на практиці починають переміщати до них рідини з усього тіла.


Щоб лікування було повністю ефективним, рекомендується мінімум 90-хвилинний масаж - ідеальним є дві години.


Так, і, до речі, чутки вірні - нерідко виникає потреба в сечовипусканні під час або після процедури лімфодренажу. Це просто ваше тіло намагається позбутися від токсинів.


Що робити після лимфодренажа


Більше відпочивайте і уникайте зневоднення, щоб допомогти організму вивести токсини і шлаки. Також рекомендується випивати вранці стакан теплої води з лимоном - це допоможе поліпшити роботу печінки.


Як часто мені слід робити лімфодренаж?


Звикнути робити лімфодренаж один раз на місяць - відмінна ідея. Якщо ви страждаєте якими-небудь захворюваннями, що впливають на вашу імунну систему, або якщо ви приймаєте будь-які ліки від такого роду захворювань, ви можете активізувати лікування до двох або трьох разів на тиждень. Все допомагає!


Що робить антицелюлітний масаж?


Антицелюлітні процедури не мають такого ж легкого відтінку, як лімфодренаж. Це тому, що масажисти працюють над стимулюванням кровотоку, щоб боротися з затримкою води і ямочками на шкірі, викликаними целюлітом. Ви підете, відчуваючи себе легше, стрункішою і рівніше.


Як проводиться антицелюлітний масаж?


Тут варто відзначити, що існує три типи целюліту:


Целюліт на водній основі - найбільш поширена форма целюліту, викликана поганим кровообігом, занадто довгим сидінням і недостатнім вживанням води.


Комбінований целюліт - складається з суміші водоутримуючих і жирових клітин.


Целюліт на жировій основі - целюліт, що складається тільки з жирових клітин


Для лікування всіх типів целюліту терапевти використовують широкий спектр технік, включаючи розтирання, кругові рухи і розминка. Скочування шкіри - ще одна техніка, яку вони, ймовірно, будуть використовувати - це практика защипування і перекочування шкіри для відводу рідини. Вони будуть працювати енергійно, щоб посилити приплив крові до поверхні шкіри.


Масажисту потрібно відрегулювати рівень тиску в залежності від типу целюліту, який він лікує. При целюліті на жировій основі лікування може бути трохи незручним, тому що лікарі дійсно працюють над тим, щоб кров потрапила в цю область. Целюліт на водній основі і комбінований легше лікувати, і тиск зазвичай середній.


Сеанси зазвичай тривають годину, і часто масажисти до кінця втомлюються! За цей час вони будуть лікувати ваші стегна, руки, сідничні м'язи, ікри і поперек. Вони також можуть обробити область живота, але більш м'якими дотиками.

Чому анатомія і фізіологія важлива в практиці масажу

Чому анатомія і фізіологія важлива в практиці масажу

Курси анатомії і фізіології людини багато в чому допомагають масажистам. Ан...
Співбесіда з роботодавцем. Поради для масажистів.

Співбесіда з роботодавцем. Поради для масажистів.

Перед співбесідою необхідно врахувати безліч міркувань, які допоможуть вам ...
Найпопулярніші курси підвищення кваліфікації для масажистів

Найпопулярніші курси підвищення кваліфікації для масажистів

Постійне освіта є обов'язковою на сьогоднішньому постійно конкурентному рин...
Як розвивати свій масажний бізнес

Як розвивати свій масажний бізнес

Зараз, коли більша частина робочої сили в світі переведена в домашній офіс,...
Лімфодренаж і антицелюлітний масаж - в чому різниця

Лімфодренаж і антицелюлітний масаж - в чому різниця

Порівняємо лімфодренажний і антицелюлітний масаж. Часто плутають, але наспр...