жизнь +38  093

Водафон +38  095

Киевстара +38  097

930-77-22

Лімфодренаж і антицелюлітний масаж - в чому різниця

Порівняємо лімфодренажний і антицелюлітний масаж. Часто плутають, але насправді дуже різні. Для знаючих це досить дивно, враховуючи, що між ними так мало спільного. Фактично, ці два методи лікування фундаментально відрізняються за своїм підходом і типам переваг, які вони пропонують.


Що робить лімфодренаж?


Лімфодренаж - це метод, який переміщує лімфу, рідина, що відповідає за боротьбу з бактеріями та інфекціями в організмі, до лімфатичних вузлів. Потім ці вузли фільтрують лімфу і виводять токсини.

Цей процес також спонукає організм виробляти більше лімфи, зміцнюючи імунну систему і здатність вашого організму боротися з інфекцією. Під час процедури використовується легкий тиск, тому це також відмінний спосіб розслабитися.


Як виконується лімфодренаж?


Лімфодренаж характеризується надзвичайно легкими дотиками масажиста. Це тому, що лімфа, рідина, що відповідає за боротьбу з бактеріями в крові, знаходиться досить неглибоко під шкірою. Формуючи руками коло або V-подібну форму, масажисти формують відтік вгору до найближчих лімфатичних вузлів, повільними, регулярними рухами. Правильна практика полягає в тому, щоб підтримувати контакт з тілом за допомогою цих рухів для переміщення лімфи.


Зазвичай масажисти починають з опрацювання в області шиї, щоб відкрити лімфатичні вузли. Як тільки вузли відкриваються, на практиці починають переміщати до них рідини з усього тіла.


Щоб лікування було повністю ефективним, рекомендується мінімум 90-хвилинний масаж - ідеальним є дві години.


Так, і, до речі, чутки вірні - нерідко виникає потреба в сечовипусканні під час або після процедури лімфодренажу. Це просто ваше тіло намагається позбутися від токсинів.


Що робити після лимфодренажа


Більше відпочивайте і уникайте зневоднення, щоб допомогти організму вивести токсини і шлаки. Також рекомендується випивати вранці стакан теплої води з лимоном - це допоможе поліпшити роботу печінки.


Як часто мені слід робити лімфодренаж?


Звикнути робити лімфодренаж один раз на місяць - відмінна ідея. Якщо ви страждаєте якими-небудь захворюваннями, що впливають на вашу імунну систему, або якщо ви приймаєте будь-які ліки від такого роду захворювань, ви можете активізувати лікування до двох або трьох разів на тиждень. Все допомагає!


Що робить антицелюлітний масаж?


Антицелюлітні процедури не мають такого ж легкого відтінку, як лімфодренаж. Це тому, що масажисти працюють над стимулюванням кровотоку, щоб боротися з затримкою води і ямочками на шкірі, викликаними целюлітом. Ви підете, відчуваючи себе легше, стрункішою і рівніше.


Як проводиться антицелюлітний масаж?


Тут варто відзначити, що існує три типи целюліту:


Целюліт на водній основі - найбільш поширена форма целюліту, викликана поганим кровообігом, занадто довгим сидінням і недостатнім вживанням води.


Комбінований целюліт - складається з суміші водоутримуючих і жирових клітин.


Целюліт на жировій основі - целюліт, що складається тільки з жирових клітин


Для лікування всіх типів целюліту терапевти використовують широкий спектр технік, включаючи розтирання, кругові рухи і розминка. Скочування шкіри - ще одна техніка, яку вони, ймовірно, будуть використовувати - це практика защипування і перекочування шкіри для відводу рідини. Вони будуть працювати енергійно, щоб посилити приплив крові до поверхні шкіри.


Масажисту потрібно відрегулювати рівень тиску в залежності від типу целюліту, який він лікує. При целюліті на жировій основі лікування може бути трохи незручним, тому що лікарі дійсно працюють над тим, щоб кров потрапила в цю область. Целюліт на водній основі і комбінований легше лікувати, і тиск зазвичай середній.


Сеанси зазвичай тривають годину, і часто масажисти до кінця втомлюються! За цей час вони будуть лікувати ваші стегна, руки, сідничні м'язи, ікри і поперек. Вони також можуть обробити область живота, але більш м'якими дотиками.

Як розвивати свій масажний бізнес

Як розвивати свій масажний бізнес

Зараз, коли більша частина робочої сили в світі переведена в домашній офіс,...
Лімфодренаж і антицелюлітний масаж - в чому різниця

Лімфодренаж і антицелюлітний масаж - в чому різниця

Порівняємо лімфодренажний і антицелюлітний масаж. Часто плутають, але наспр...
Скільки грошей заробляє масажист

Скільки грошей заробляє масажист?

Масажист заробляє більше або менше, скільки хоче! Можна перефразувати питан...
Мистецтво масажу

Мистецтво масажу

Масаж це мистецтво, але пам'ятайте, що тільки 10% роботи засновано на техні...
Як обрати професію масажист. Поради від викладачів масажу

Як обрати професію масажист. Поради від викладачів масажу

Останнім часом в середовищі професійного навчання все більшою популярністю ...