Найпопулярніші курси підвищення кваліфікації для масажистів

Ви масажист, який прагне до професійного вдосконалення своєї справи? В такому випадку продовження навчання - це ваш шлях до зовсім нового набору навичок.


Постійне освіта є обов'язковою на сьогоднішньому постійно конкурентному ринку праці. Як масажист, ви можете оновлювати свої знання і навички, відвідуючи курси, пов'язані з вашою практикою.


Які курси масажу вам потрібно пройти? У цій статті ми перераховуємо п'ять найбільш затребуваних курсів підвищення кваліфікації, які необхідні масажистам.


Якщо ви хочете підняти свої навички на новий рівень, продовжуйте читати!


Курси масажу обличчя


Професійний масаж обличчя творить чудеса, підтягуючи шкіру, створюючи ефект ліфтингу, розгладжуючи дрібні зморшки і підтримуючи нормальний баланс шкіри. Все це можна дізнатися на нашому курсі моделюючого масажу і освоїти базові техніки за 2 практичних заняття.


Курси кінезіотейпування в реабілітації


Професійний практичний курс - при правильному застосуванні кінезіотейп підтримує м'язи, скорочує час відновлення після травм і зменшує набряки. Стрічка забезпечує підтримку м'язів під час активності, не впливаючи на діапазон рухів.


Курси кінезіотейпування обличчя


Поєднання унікальних технік корекції обличчя за допомогою тейпів, дозволить вам досягти приголомшливих результатів в лікуванні дрібних зморшок і корекції обличчя. Тейпи є продовженням мануальної терапії і дозволяють зберігати результати довше.


Курси лимфодренажного масажу


Професійний навчальний курс лімфодренажного масажу - це спеціалізована форма масажу, що володіє потужними очисними, розслаблюючими, знеболюючими і імунологічними ефектами, проте її легко освоїти з нашими досвідченими викладачами. Це ніжний, плавний, ритмічний масаж, який з великим ефектом може застосовуватися при широкому діапазоні фізичних станів.


Мануальні методи лімфодренажа полегшують видалення метаболічних відходів, надлишку води, токсинів, бактерій, великих білкових молекул і сторонніх речовин з тканин через початкові лімфатичні судини і венозні капіляри. Крім того, він розслабляє симпатичну нервову систему, зменшує біль і підвищує активність імунної системи.


Курси масажу для вагітних


Професійний курс навчання масажу для вагітних може допомогти полегшити багато симптомів і стану, пов'язані з вагітністю.


У цьому курсі ви вивчите безпечну і ефективну процедуру масажу для вагітних, а також зрозумієте, як вагітність впливає на організм матері фізично, розумово і емоційно.

Чому анатомія і фізіологія важлива в практиці масажу

Чому анатомія і фізіологія важлива в практиці масажу

Курси анатомії і фізіології людини багато в чому допомагають масажистам. Ан...
Співбесіда з роботодавцем. Поради для масажистів.

Співбесіда з роботодавцем. Поради для масажистів.

Перед співбесідою необхідно врахувати безліч міркувань, які допоможуть вам ...
Найпопулярніші курси підвищення кваліфікації для масажистів

Найпопулярніші курси підвищення кваліфікації для масажистів

Постійне освіта є обов'язковою на сьогоднішньому постійно конкурентному рин...
Як розвивати свій масажний бізнес

Як розвивати свій масажний бізнес

Зараз, коли більша частина робочої сили в світі переведена в домашній офіс,...
Лімфодренаж і антицелюлітний масаж - в чому різниця

Лімфодренаж і антицелюлітний масаж - в чому різниця

Порівняємо лімфодренажний і антицелюлітний масаж. Часто плутають, але наспр...