МАСАЖ ДЛЯ ВАГІТНИХ

МАСАЖ ДЛЯ ВАГІТНИХ

Курси масажу для вагітних - унікальна техніка м'якого лимфодренажного ефекту. Регулярний масаж під час вагітності допоможе уникнути проявів токсикозу і набряклості. Появи розтяжок і набору зайвої ваги.

Навчання відбувається з нуля, без досвіду в масажі або медичної освіти. Курс передбачає навчити правильному положенню вагітних під час масажу, руху рук і напряму масажних ліній. 

Курс Період Кількість годин Дні занять Години занять Викладач Вартість Запис
Курси масажу для вагітних 2 дні Індивідуально Індивідуально Індивідуально Микола Анатолійович 7500 7000 грн

Курси масажу для вагітних

 

У період очікування дитини усі майбутні мами страждають від м'язової напруги, болю в області шиї і спини та від набряклості ніг. Один із способів поліпшити самопочуття і звільнитися від м'язової напруги - масаж. Спеціальний масаж під час вагітності не тільки полегшить цей період, а також підготує організм до пологів.

 

Слід знати, що масаж рекомендують для майбутніх мам і навіть спеціально призначають. Масаж заснований на легких дотиках до тіла, знімають м'язову напругу і сприяють циркуляції лімфи і крові. Масаж допомагає зняти набряклість і звільнити організм від шлаків, тобто кінцевих продуктів обміну речовин в організмі. Перш ніж вирушити на масаж, необхідно проконсультуватися зі своїм лікарем або фізіотерапевтом.

Масаж для вагітних варто особливо відзначити в списку масажних технік. Вся справа в тому, що тут головний лікарський принцип «не нашкодь» набуває особливого значення. Не всі майбутні мами вирішуються на походи до професійних масажистів через страх наслідків, а часом, якщо вдасться знайти по-справжньому гарного майстра, наслідки будуть виключно позитивними - підуть набряки, болі в спині, підвищиться пружність м'язів. Крім того, вирішуються навіть проблеми розтяжок!

 

Сам масаж полягає в техніці гемолімфодренажу і спрямований, в першу чергу, на зняття набряків. Він виконується делікатними, м'якими, але глибокими рухами, забезпечуючи безпечний вплив. Вся премудрість тут криється в руках майстра - тільки за допомогою правильної техніки масаж для вагітних дійсно допоможе поліпшити кровообіг, нормалізувати обмін речовин і вивести з організму надлишки води.

 

В результаті відчуття легкості, приємного спокою і блаженства здадуться безцінними для вагітних, які відчувають великі навантаження - особливо на останньому триместрі.

ПОТРІБНА КОНСУЛЬТАЦІЯ?

Ми з задоволенням відповімо на всі Ваші запитання.

Масаж для вагітних відрізняється перш за все легкістю і ніжністю рухів. Основні області впливу під час масажу - спина, шия, плечова зона, ноги і руки.

 

Для зменшення навантаження на хребет допоможе масаж спини і шиї. Масаж рук і ніг поліпшить кровообіг і діяльність всіх систем і органів. Спеціалізований масаж впливає на біологічно активні точки.

 

М'язову напругу і перепади настрою теж відносяться до проблем, які можна зменшити за допомогою масажу. Масаж під час вагітності допомагає майбутнім мамам зменшити м'язовий біль в області спини і шиї. Масаж попереку, стегон, гомілок, стоп зніме м'язову напругу. Масаж допомагає також стабілізувати настрій, перепади якого пов'язані з гормональними змінами під час вагітності.

 

Масаж, призначений для вагітних, також сприяє зменшенню набряклості, стресу, втоми, дає відчуття легкості. Заспокоюючи, покращуючи кровообіг, масаж тим самим активізує надходження поживних речовин і кисню в клітини дитини і матері.

 

Щоб мама і малюк відчули повний спокій, вибираємо ніжний масаж тіла, який умиротворяє і навіть викликає легку дрімоту. Ця процедура сприяє глибокій релаксації, допомагає привести тіло вагітної жінки в оптимальний стан, що має важливе значення для полегшення як періоду вагітності, так і процесу пологів.

 

"Слід враховувати, що будь-який масаж для вагітної жінки виконується відповідно до її самопочуттям, побажаннями, а також рекомендаціями фізіотерапевта і гінеколога. Наприклад, в перші місяці вагітності слід виконувати тільки розслабляючий масаж спини та попереку відповідно до відчуттів і настроєм майбутньої мами"