Кінезіологічне тейпування

 

Кінезіологічне тейпування

Курси кінезіотейпування - методика для підвищення кваліфікації лікарів, інструкторів ЛФК, фізіотерапевтів, ерготерапевтів, медичних сестер, масажистів і фітнес тренерів, яка повинна бути в арсеналі навичок при роботі з клієнтом.

 

Кінезіотейпування - це не медикаментозний спосіб лікування і профілактики травм суглобів, м'язів, опорно - рухового апарату в цілому. Широко використовується для усунення симптоматики у людей, шо займаються професійно спортом. Кінезіотейпування сьогодні використовується у фізіотерапії, спортивній реабілітації, косметології, педіатрії, неврології, гінекології, лимфологии та логопедії.

День навчання

ТЕОРЕТИЧНА ЧАСТИНА:
Історія створення методики кінезіотейпування. Кольори і властивості тейпу. Анатомія і термінологія. основні правила роботи з аплікаціями.

ПРАКТИЧНА ЧАСТИНА:
Практика нарізки тейпів, види аплікацій і техніки. Практичне застосування та відпрацювання, протоколи аплікацій.

ПИТАННЯ ТА ВІДПОВІДІ.

День навчання

ПРАКТИЧНА ЧАСТИНА:
Кінезіотейпування при міофасциальних болях. (М'язи шиї, тулуба, верхніх і нижніх кінцівок). Кінезіотейпування в ортопедії (плечовий, ліктьовий, колінний і гомілковостопний суглоб).

ПРАКТИЧНА ЧАСТИНА. УНІКАЛЬНА ТЕХНІКА:
Антицелюлітна техніка накладення кінезіотейпу. Лімфодренажна методика кінезіотейпування.

ПИТАННЯ ТА ВІДПОВІДІ.
Курс Період Кількість годин Дні занять Години занять Викладач Вартість Запис
Курси Тейпування Два дні 10 годин ак. субота, неділя (21-22 травня) 10:00 - 14:00 Вікторія Олегівна 3800 3000 грн
 

Відео навчання заняття з тейпування

ФОТО ЗАНЯТЬ КУРСУ КІНЕЗІОТЕЙПУВАННЯ

Естетичне кинезіологічне тейпування

Курси кінезіотейпування обличчя - це «експрес» рішення для значного поліпшення контурів обличчя. Тейпи накладаються легко і швидко, і з кожним нанесенням вони являють собою метод "виправлення в часі".

День навчання

ТЕОРЕТИЧНА ЧАСТИНА:
Види тейпів. Функції тейпів. Форми тейпів. Методи естетичного тейпування. Протипоказання. Пояснення процесу старіння обличчя. Будова шкіри. Анатомія обличчя. Техніка навчання для обличчя та шиї з використанням кінезіотейпа.

ПРАКТИЧНА ЧАСТИНА:
Практика нарізки тейпів, види аплікацій і техніки. Практичне застосування та відпрацювання, протоколи аплікацій. Аплікації для корекції зморшок міжбровних і лобної області; корекція гравітаційного птозу; корекція зморшок в області очей.

ПИТАННЯ ТА ВІДПОВІДІ.

День навчання

ПРАКТИЧНА ЧАСТИНА:
Асиметрія губ; корекція глибоких складок в області кутів рота; корекція другого підборіддя.

ПРАКТИЧНА ЧАСТИНА. УНІКАЛЬНА ТЕХНІКА:
«Зморшки печалі» (лялькові зморшки); поліпшення іннервації обличчя; горизонтальні (поздовжні) лінії (зморшки) обличчя; періорбітальний набряк, естетична корекція шиї.

ПИТАННЯ ТА ВІДПОВІДІ.
Курс Період Кількість годин Дні занять Години занять Викладач Вартість Запис
Курси Тейпування Обличчя Два дні 09 годин ак. субота-неділя (21-22 травня) 14:30 - 18:00 Вікторія Олегівна 3100 2500 грн
 
Курс Період Кількість годин Дні занять Години занять Викладач Вартість Запис
Індивідуальне навчання Тейпування Два дні 10 годин ак. Індивідуально Індивідуально Вікторія Олегівна 7500 6000 грн
 
F.A.Q

Поширені запитання з курсу кінезіотейпування

З собою потрібно мати змінне взуття і зручний одяг. Конспект лекцій з теорії або методичні рекомендації будуть відправлені на електронну пошту.

Всі матеріали входять у вартість курсу навчання: антисептики, спиртові серветки, тейпи, ножиці, одноразові простирадла і методичні матеріали.

Наші тренера, висококваліфіковані діючі фахівці в області масажу та кінезіотейпування. Старші викладачі у вищих навчальних закладах України.

Записатися на курси тейпування, можливо онлайн, залишивши заявку. Наші менеджери зв'яжуться з Вами. Або за телефоном гарячої лінії. 

(097) 930-77-22

(095) 930-77-22

(093) 930-77-22

ПЕРЕВАГИ НАВЧАННЯ

КУРСИ КІНЕЗІОТЕЙПУВАННЯ

Курс Кінезіотейпування містить високу практичну частину. Під керівництвом досвідчених інструкторів ви ознайомитеся з професійним застосуванням кінезіотейпу.