про школу

про школу

 

Курси масажу NV MASTER – запрошують до себе на заняття всіх, хто хоче отримати нові знання та навички та почати працювати у сфері масажу.

 

Навіть якщо у вас немає медичної або освіти у сфері фізичної культури та спорту, на цих курсах ви дізнаєтеся про всі ази масажу і навчитеся практично застосовувати навички та техніки для професійної діяльності або для допомоги людям у побуті.

 

Окрім знань та навичок про техніки масажу тут ви освоїте психологію роботи з клієнтами.
 

Практичні заняття на курсах масажу проходять у спеціально обладнаних аудиторіях з використанням наочних посібників та методичного матеріалу.
 

Викладання тут ведеться за єдиним стандартом, що забезпечує стабільну якість підготовки.

 

На курсах масажу можна освоїти такі техніки масажу:

 

Курси класичного та реабілітаційного масажу

Курси масажу обличчя

Курси кінезіотейпування

Курси антицелюлітного та лімфодренажного масажу

Курси масажу для вагітних

Курси нейроседативного масажу

Курси іспанського масажу

 

Переваги навчання масажу в NV MASTER:

 

1. Ви отримаєте значну базу знань та практичної підготовки у сфері масажу. NV MASTER - одна з найбільших організацій, що успішно випускає висококласних масажистів.

 

2. Вас навчатимуть справжні професіонали. Усі викладачі щорічно проходять обов'язкову атестацію та підвищують свою кваліфікацію.

 

3. Практичні заняття розпочинаються з першого дня навчання. Переважна кількість занять приділена практиці, оскільки мета – підготовка кваліфікованих фахівців.

 

4. На час занять вам безкоштовно надається: олії, обладнання, наочні та методичні посібники.

 

5. Ви зможете поєднувати навчання з роботою. NV MASTER надає гнучкий графік навчання. Заняття проводять як у будні, так і у вихідні, а також можливі курси масажу у вечірній час. При необхідності здійснюється повторне навчання без доплат навіть після тривалого часу.

 

6. Ви отримаєте сертифікат, який високо цінується серед професіоналів лише після практичної підготовки, коли фахівець твердо засвоїв матеріал. Ваші клієнти будуть впевнені у ваших знаннях та вміннях, тому що ваш сертифікат захищений від підробок за семи ступенями захисту.

 

7. Вам буде комфортно вчитися. На курсах масажу NV MASTER створено всі необхідні умови для плідного навчання: затишна атмосфера, безкоштовні кава-брейки, цікаві заходи. Практикується індивідуальний підхід до кожного слухача. Ви відчуєте себе частиною дружної команди, тому що NV MASTER не тільки проводить навчання, а й активно бере участь у різноманітних міських заходах та благодійних акціях!

 

8. Після закінчення навчання курси масажу NV MASTER продовжують підтримувати своїх випускників. Ви отримаєте інформацію та можливість брати участь у зустрічах масажистів, конференціях, виставках, чемпіонатах та інших заходах, цікавих та корисних для професійного зростання.

 

Приходьте і Ви отримаєте нову, корисну та прибуткову професію!