про школу

про школу

 NV Master - центр підготовки та розвитку масажистів в Києві запрошує до себе на заняття всіх, хто хоче отримати нові знання та навички і почати працювати в сфері масажу.

 

Навіть якщо у вас немає медичної або фізкультурного освіти, на цих курсах ви дізнаєтесь всі ази масажу і навчитеся практично застосовувати навички та техніки для професійної діяльності або для допомоги людям в побуті.

 

Крім знань та навичок про техніки масажу ви освоїте психологію роботи з клієнтами.
 

Практичні заняття в центрі підготовки та розвитку масажистів проходять в спеціально обладнаних аудиторіях з використанням наочних посібників та методичного матеріалу.
 

 Викладання тут ведеться за єдиним стандартом, що забезпечує стабільну якість підготовки.

 

У Центрі підготовки та розвитку масажистів можна освоїти такі техніки масажу:

 

Класичний масаж,

Лімфодренажний масаж,

Антицелюлітний масаж,

Нейроседативний масаж,

Реабілітаційний масаж,

Моделюючий масаж обличчя,

Кінезіотейпування,

Масаж для вагітних,

Дитячий масаж.

 

Переваги навчання в Центрі підготовки і розвитку масажистів NV Master:

 

1. Ви отримаєте значну базу знань та практичної підготовки в сфері масажу. Центрі підготовки та розвитку масажистів NV Master - одна з найбільших організацій, успішно випускає висококласних масажистів.

 

2. Вас будуть вчити справжні професіонали. Всі викладачі щорічно проходять обов'язкову атестацію та підвищують свою кваліфікацію.

 

3. Практичні заняття починаються з першого дня навчання. Переважну кількість занять приділено практиці, так як мета - підготовка кваліфікованих практикуючих фахівців.

 

4. На час занять вам безкоштовно надається: масла, обладнання, наочні та методичні посібники.

 

5. Ви зможете поєднувати навчання з роботою. NV Master надає гнучкий графік навчання. Заняття проводять як в будні дні, так і в вихідні, а також можливі курси у вечірній час. При необхідності здійснюється повторне навчання без доплат навіть після закінчення тривалого часу.

 

6. Ви отримаєте сертифікат, який високо цінується серед професіоналів,  тільки після практичної підготовки, коли фахівець твердо засвоїв матеріал. Ваші клієнти будуть впевнені в ваших знаннях і уміннях, так як ваш сертифікат захищений від підробок по семи ступенів захисту.

 

7. Вам буде комфортно навчатися. В центрі підготовки та розвитку масажистів створені всі необхідні умови для пліднго навчання: затишна атмосфера, безкоштовні кава-брейки, цікаві заходи. Практикується індивідуальний підхід до кожного слухача. Ви відчуєте себе частиною дружної команди, тому що NV Master не тільки проводить навчання, а  активно бере участь в різних міських заходах і благодійних акціях!

 

8. Після закінчення навчання  NV Master продовжує підтримувати своїх випускників. Ви отримаєте інформацію і можливість брати участь у зустрічах масажистів, конференціях, виставках, чемпіонатах та інших заходах, цікавих і корисних для професійного зростання.

 

Приходьте та отримаєте нову, корисну і прибуткову професію!