Кінезіологічне тейпування обличчя

 

Кінезіологічне тейпування обліччя

Курси тейпування обличчя - техніка використання спеціальних стрічок для створення підтягнутого вигляду обличчя. Ці курси навчають різним методам тейпування, включаючи техніки для підтримки м'язів, зменшення зморшок та підвищення контуру обличчя.

 

Курси тейпування обличчя

День навчання

ТЕОРЕТИЧНА ЧАСТИНА:
Види тейпів. Функції тейпів. Форми тейпів. Методи естетичного тейпування. Протипоказання. Пояснення процесу старіння обличчя. Будова шкіри. Анатомія обличчя. Техніка навчання для обличчя та шиї з використанням кінезіотейпа.

ПРАКТИЧНА ЧАСТИНА:
Практика нарізки тейпів, види аплікацій і техніки. Практичне застосування та відпрацювання, протоколи аплікацій. Аплікації для корекції зморшок міжбровних і лобної області; корекція гравітаційного птозу; корекція зморшок в області очей.

ПИТАННЯ ТА ВІДПОВІДІ.

День навчання

ПРАКТИЧНА ЧАСТИНА:
Асиметрія губ; корекція глибоких складок в області кутів рота; корекція другого підборіддя.

ПРАКТИЧНА ЧАСТИНА. УНІКАЛЬНА ТЕХНІКА:
«Зморшки печалі» (лялькові зморшки); поліпшення іннервації обличчя; горизонтальні (поздовжні) лінії (зморшки) обличчя; періорбітальний набряк, естетична корекція шиї.

ПИТАННЯ ТА ВІДПОВІДІ.
Курс Період Кількість годин Дні занять Години занять Викладач Вартість Запис
Курси тейпування обличчя Індивідуально Індивідуально Індивідуально Індивідуально Вікторія Олегівна 7500 7000 грн

КІНЕЗІОЛОГІЧНЕ ТЕЙПУВАННЯ ОБЛИЧЧЯ (ФОТО)

Курси кінезіотейпування (відео)

F.A.Q

Поширені запитання з курсу кінезіотейпування обличчя

З собою потрібно мати змінне взуття і зручний одяг. Конспект лекцій з теорії або методичні рекомендації будуть відправлені на електронну пошту.

Всі матеріали входять у вартість курсу навчання: антисептики, спиртові серветки, тейпи, ножиці, одноразові простирадла і методичні матеріали.

Наші тренера, висококваліфіковані діючі фахівці в області масажу та кінезіотейпування. Старші викладачі у вищих навчальних закладах України.

Записатися на курси тейпування, можливо онлайн, залишивши заявку. Наші менеджери зв'яжуться з Вами. Або за телефоном гарячої лінії. 

(097) 930-77-22

(095) 930-77-22

(093) 930-77-22

ПОТРІБНА КОНСУЛЬТАЦІЯ?

Ми з задоволенням відповімо на всі Ваші запитання.