Масаж для дітей

 

Масаж для дітей

 

Курси масажу для дітей - призначені для молодих батьків або близьких дитині людей. І допоможуть заощадити час і гроші. Немає необхідності шукати час в щільному графіку масажистів. Тим більше під час масажу свою дитину поліпшується контакт і довірчі відносини.

Масаж корисний для дітей з першого місяця і до 1 року. Ефективна методика допоможе поліпшити сон дитини, зняти спазм животика, поліпшити кровообіг і обмінні процеси. Лікування дисплазії тазостегнових суглобів і усунення м'язового гіпертонусу. Це вигідна інвестиція в здоров'я дитини!

Курс Період Кількість годин Дні занять Години занять Викладач Вартість Запис
Курси масажу для дітей Індивідуально 12 годин ак. Індивідуально Індивідуально Надія Іванівна 8000 6000 грн

5 ПРИЧИН РОБИТИ МАСАЖ НЕМОВЛЯТАМ ЩОДНЯ

 

Кожна мама знає, що масаж надзвичайно корисний для маленької дитини. Він допомагає позбутися від зайвого м'язового тонусу і виконує цілий ряд функцій. 

 

Масаж нормалізує м'язовий тонус у немовлят

 

Як відомо, в перші місяці життя м'язи малюка знаходяться в стані фізіологічного гіпертонусу. Згодом тонус м'язів слабшає і кінцівки дитини розпрямляються. Але щоб це сталося якомога м'якше, важливо регулярно проводити сеанси масажу.

 

Масаж заспокоює дитину

 

Ніжні масажні рухи - це найвірніший спосіб заспокоїти дитину і допомогти їй заснути. Масаж діє як заспокійливий засіб, всього кілька легких рухів - і дитина вже бачить яскраві сни.

 

Масаж підвищує захисні сили організму

 

Доведено, що регулярні сеанси масажу знижують вміст гормону стресу в організмі. А стрес, в свою чергу, негативно позначається на захисних силах організму. Хочете, щоб у малюка був міцний імунітет? Частіше робіть йому масаж! 

 

Масаж зміцнює зв'язок між матір'ю і дитиною

 

Ваші дотики - це найкращий спосіб зміцнити зв'язок з дитиною. Чим більше часу ви проводите в тактильному контакті з малюком, тим сильніше ваша взаємна прихильність. Звідси висновок: регулярний масаж здатний підсилити емоційний зв'язок між батьками і дитиною.

 

Масаж покращує кровообіг

 

А ще стимулює дихання, підвищує апетит і нормалізує самопочуття дитини. Роблячи масаж, ви оздоровлюєте організм дитини, покращуєте його настрій і допомагаєте йому розвиватися. 

 

Правила проведення масажу немовлятам 

 

Тепер, коли ви знаєте про користь масажу для немовлят, саме час згадати про основні правила його проведення.

 

Перед початком сеансів масажу обов'язково проконсультуйтеся з лікарем і переконайтеся в тому, що подібна терапія не протипоказана вашій дитині.

 

  • Робити масаж немовляті потрібно на твердій і теплій поверхні
  • Температура в кімнаті повинна бути не нижче 18-20 градусів
  • Перед проведенням масажу потрібно зігріти руки і зняти всі прикраси
  • Щоб надати рукам м'якості, використовуйте невелику кількість дитячого масажного масла
  • Напрямок масажних рухів повинні бути строго з низу до гори
  • Масаж живота робити рухами по колу, за годинниковою стрілкою
  • Під час масажу обов'язково розмовляйте з дитиною, заспокоюючи її.