ПРОФЕСІЙНІ КУРСИ МАСАЖУ

КЛАСИЧНИЙ МАСАЖ

Професійне навчання класичному массажу

Курси класичного масажу - це основа для навчання людей, які хочуть опанувати одну з найпопулярніших методик. Ми закладаємо фундамент знань та навичок. Універсальний курс класичного масажу який включає в себе основи: антицелюлітного, баночного, дитячого, медового, сегментарно - рефлекторного, офісного та лімфодренажного масажу.

Курс Період Кількість годин Дні занять Години занять Викладач Вартість Запис
Класичний масаж Індивідуально Індивідуально Понеділок, середа, п'ятниця Індивідуально Надія Іванівна 5200 4700 грн
Класичний масаж 4 тижні 45 годин Понеділок, середа, п'ятниця Утро, день, вечір Надія Іванівна 4400 3500 грн

Відео з навчання класичного масажу

ЗМІСТ КУРСУ КЛАСИЧНИЙ МАСАЖ


Заняття №1

Історія виникнення і розвитку масажу з давніх часів і до сучасного класичного масажу. Вплив масажу на організм людини і його системи. Структура масажу, системи, види, методи, форми. Показання та протипоказання до проведення масажу. Гігієнічні основи проведення класичного масажу. Вимоги до масажиста. Вимоги до пацієнта. Ергономіка масажиста. Відпрацювання прийомів погладжування.

Заняття №2 

Будова опорно-рухового апарата. Різновиди прийомів класичного масажу. Прийоми погладжування: вплив на організм, різновиди прийомів, методичні вказівки до його виконання. Практичне відпрацювання і закріплення масажних прийомів погладжування.

Заняття №3 

Будова серцево-судинної системи. Прийоми розтирання: вплив на організм, різновиди прийомів, методичні вказівки до його виконання. Практичне відпрацювання і закріплення масажних прийомів розтирання.

Заняття №4 

Будова нервової системи. Прийоми розминання: вплив на організм, різновиди прийомів, методичні вказівки до його виконання. Практичне відпрацювання і закріплення масажних прийомів розминання.

Заняття №5 

Будова системи органів дихання. Прийом вібрація: вплив на організм, різновиди прийому, методичні вказівки до його виконання. Практичне відпрацювання і закріплення масажних прийомів вібрацій.

Заняття №6

Будова шлунково-кишкового тракту. Практичне відпрацювання і закріплення масажних прийомів в області живота. Протипоказання до застосування масажу живота.

Заняття №7

Медовий масаж в системі антицелюлітної програми. Правила застосування і впливу на організм. Основи дитячого масажу. Офісний масаж.

Заняття №8

Ароматерапія і масаж. Масаж спини. Напрямок масажних рухів. Особливості застосування прийомів класичного масажу при захворюваннях суглобів (артрит, артроз, остеохондроз, бурсит і конрактура).

Заняття №9

Масаж нижніх кінцівок. Особливості застосування прийомів класичного масажу. Напрямок масажних рухів. Лікувальна фізкультура. Основи методики ЛФК в комплексі з масажем при порушеннях постави і сколіозі. Сегментарно-рефлекторний масаж.

Заняття №10

Масаж грудної клітки. Масаж верхніх кінцівок. Напрямок масажних рухів. Особливості застосування прийомів класичного масажу. Самомасаж. Послідовність виконання зон при загальному масажі.

Заняття №11

Загальний масаж тіла. Програма антицелюлітного масажу.
 

ФОТО ЗАНЯТЬ КУРСУ КЛАСИЧНИЙ МАСАЖ

Перехід на сторінку

КУРСИ РЕАБІЛІТАЦІЙНОГО МАСАЖУ