Викладачі

Преподаватели

 
Микола Анатолійович
КЕРІВНИК, ПРОВІДНИЙ ФАХІВЕЦЬ

Досвід роботи: 14 років

Закінчив Національний технічний університет України спеціальність "Фізична реабілітація", кваліфікація "Фахівець з фізичної реабілітації". Середня медична освіта, Київське медичне училище, спеціальність "Лікувальна справа", кваліфікація "Фельдшер".

Практикуючий реабілітолог, фахівець з сучасних технік масажу обличчя і тіла, викладач професійної програми«Дитячий масаж», «Масаж для вагітних» 

Є сертифікованим фахівцем в області масажу і кінезіотейпування. Область професійних інтересів: Фізична реабілітація, лікування і профілактика целлюліту, корекція фігури і маси тіла.

Область професійних інтересів: Фізична реабілітація, Лікування і профілактика целюліту, Корекція фігури і маси тіла.

 
Надія Іванівна
КЕРІВНИК, ПРОВІДНИЙ ФАХІВЕЦЬ

Досвід роботи:30 років

 

Закінчила Київський інститут фізичної культури за спеціальністю «Фізична культура і спорт». Кандидат в майстри спорту з волейболу.

 

Автор ряду методичних посібників з масажу, а також новітніх методик масажу, розроблених в результаті багаторічного досвіду викладання масажних практик.

 

Підготувала величезна кількість фахівців з масажу (близько 1500), успішно працюють як у нас в країні, так і за кордоном.

 

Досконало володіє класичними та сучасними методиками масажу: дитячим, медовим, вакуумним, антицелюлітний, точковим, сегментарно-рефлекторним і нейроседативний.

 
Вікторія Олегівна
КЕРІВНИК, провідний фахівець

Досвід роботи: 10 років

 

Закінчила Національний педагогічний університет імені Драгоманова. Факультет корекційної педагогіки та психології. Середня медична освіта, Київське медичне училище, спеціальність "Лікувальна справа", кваліфікація "Фельдшер"

 

Автор ряду методичних посібників кінезіотейпіування в логопедії, косметології, а також новітніх методик у сфері фізичної реабілітації, розроблених в результаті багаторічного досвіду викладання.

 

Досконало володіє класичними та сучасними методиками масажу.