жизнь+38  093
Водафон+38  095
Киевстара+38  097
 930 77 22 

Душ Шарко: ефективний засіб для покращення здоров’я

Душ Шарко - це вид лікувального гідромасажу, при якому до тіла вдаряється потік води контрастної температури та під високим тиском: гарячі струмені поєднуються з холодними.  Завдяки цьому й досягають лікувального ефекту.

 

Його винахідником є відомий французький вчений, психотерапевт Шарко Жан-Мартен.

 

Як це працює?

 

Процедуру проводять на відстані не менше 3 метрів від людини. Лікар почергово направляє потоки гарячої (45℃) та прохолодної води (20℃) на тіло людини. Особливо важливо, щоб процедура здійснюваласяпід високим тиском. Такий душ має тривати не більше 5 хв. Курс лікування становить 10 процедур, після цього обов’язково необхідна перерва тривалістю в понад пів року

 

Де спробувати?

 

Спершу може здатися, що процедура легка і її спокійно можна провести вдома. Втім, це лише на перший погляд. Експерти рядять обов’язково звертатися до фахівців, щоб не викликати погіршення самопочуття, тоиу що ця процедура не належить до особливо приємних, і може бути навіть болісною. Вочевидь, це залежить від персональної чутливості шкіри й напору води. Зазвичай, таку процедуру можна замовити в спеціальних лікувально-оздоровчих закладах. Однак зараз, у зв’язку з підвищеним попитом, її надає ще й значна кількість СПА-салонів

 

В чому користь?

 

Ще з моменту появи, Душ Шарко почали вважати ефективним засобом лікування. Тоді, на початку ХХ століття, його використовували переважно для лікування захворювань нервової системи. Однак, світ не стоїть на місці, і цю  процедуру невдовзі почали вважати своєрідною панацеєю.

 

Зараз такий душ є не менш актуальним, завдяки якому значно поліпшується кровообіг,  прискорюється обмін речовин, а організм тонізується.

 

До того ж, він рятує від перевтоми чи мігрені. Призначають його, як і колись, при нервових зривах, надмірній дратівливості чи депресії, неврастенії тощо.

 

До речі, якщо ви маєте сидячу роботу, Душ Шарко стане для вас справжньою «рятівним колом». Завдяки тому, що добре  розслаблює м’язи і стимулює кровообіг, він ефективний при порушеннях опорно-рухового апарату.

 

Для тих, хто хоче бути постійно красивим і худорлявим, він теж принесе чимало користі. Вже навіть розробили спеціальну методику, яка дозволяє втрачати зайві сантиметри завдяки цій водній процедурі.

 

Звісно, не можна досягнути схуднення тільки з допомогою душу Шарко. Не менш важлива спеціальна дієта та фізичні вправи, в поєднанні з якими, він даватиме чудовий результат.

 

Все ж таки, щоб дійсно схуднути, важливо пройти увесь курс лікування. Вже після кількох сеансів, шкіра стає пружною і гладкою, відчувається приплив сил і значне зниження стресової готовності.

 

Однак, попри велику кількість переваг, цей «рятівний душ» має ще й протипокази. Тому, будьте уважні, якщо у вас

 

  • вагітність 
  • гіпертонія 
  • шкірні захворювання 
  • підвищена температура тіла 
  • хвороби нирок 
  • виразки різної локалізації 
  • туберкульоз 
  • рак
  • дистрофія

 

У всіх інших випадках, його дозволено, навіть рекомендовано приймати.

 

Дуже часто ми страждаємо від того, що повелись на дармовий «сир в мишоловці», іт тут теж слід бути  підвищено обережним і все ж обирати перевіреного фахівця. Адже будь-яке лікування має побічні ефекти і душ Шарко теж не виняток. Під час вибору медичного закладу краще декілька раз проконсультуватися з професіоналами чи знайомими, які вже випробували таку процедуру.

 

Тож  якщо ви хочете завжди почуватися молодими і красивими, відчувати легкість і жвавість -  ви знаєте що необхідно робити і куди йти!

 

 

Як розвивати свій масажний бізнес

Як розвивати свій масажний бізнес

Зараз, коли більша частина робочої сили в світі переведена в домашній офіс,...
Лімфодренаж і антицелюлітний масаж - в чому різниця

Лімфодренаж і антицелюлітний масаж - в чому різниця

Порівняємо лімфодренажний і антицелюлітний масаж. Часто плутають, але наспр...
Скільки грошей заробляє масажист

Скільки грошей заробляє масажист?

Масажист заробляє більше або менше, скільки хоче! Можна перефразувати питан...
Мистецтво масажу

Мистецтво масажу

Масаж це мистецтво, але пам'ятайте, що тільки 10% роботи засновано на техні...
Як обрати професію масажист. Поради від викладачів масажу

Як обрати професію масажист. Поради від викладачів масажу

Останнім часом в середовищі професійного навчання все більшою популярністю ...