жизнь +38  093

Водафон +38  095

Киевстара +38  097

930-77-22

Онлайн курс навчання масажу

Наш онлайн курс навчить вас одним з найпопулярніших технік масажу, пропонованих в даний час в галузі. Вчіться з комфортом і зручністю вдома, з досвідченими викладачами на курсах масажу.


Для кого підходять курси масажу онлайн


Онлайн курси ідеально підходять для всіх, будь-якого віку і статі, які хочуть освоїти нову навичку, не виходячи з дому. Курси масажу підходять для початківців, і попередні знання не потрібні, так як курси охоплюють всі аспекти процесу профілактики, включаючи здоров'я і безпеку, консультації та обслуговування клієнтів, щоб ви могли виконувати процедури відповідно до галузевого стандарту.


Онлайн курси призначені для ефективної роботи з ПК, ноутбуками і більшістю мобільних пристроїв, включаючи планшети і смартфони, щоб ви могли вчитися в своєму власному темпі, де б ви не знаходилися. Навчальні матеріали онлайн, а також відеокерівництво, зняті професійними масажистами, роблять навчання цікавим і простим. Після виконання завдань по теорії і практиці, ви отримаєте сертифікат, що підтверджує ваші знання і досягнення.


Вимоги до вступу на курси


Наші онлайн курси масажу підходять для початківців і не вимагають попереднього навчання, щоб мати можливість тренуватися з нами; багато з наших студентів ще не навчені красі і хочуть почати бізнес в галузі. Ми вітаємо студентів всіх здібностей, незалежно від того, чи хочете ви освоїти новий навик з нуля або в даний час працюєте масажистом і хочете освіжити свої знання про конкретні методи впливу.


Чому варто вибрати Академію масажу NV Master?


Наші онлайн курси були розроблені більш ніж 10-річного досвіду проведення приватних тренінгів з масажу. Ми розуміємо вимоги наших студентів і онлайн курси читаються в доступній формі, доступною на вашому комп'ютері або мобільному пристрої.


Комплексні навчальні посібники, написані відповідно до найвищих галузевими стандартами, в супроводі відеоуроків, підготовлених нашими професійними викладачами, дозволять вам розвинути необхідні знання та навички для досягнення успіху в красі.Щоб дізнатися більше про те, як стати сертифікованим масажистом, обов'язково ознайомтеся з нашою навчальною програмою сьогодні!


Більш детальну інформацію про програми навчання масажу, курсах і майстер-класах можна дізнатися на сайті nvmaster.com.ua


Безкоштовні консультації по телефону +38 (097) 930-77-22

Найпопулярніші курси підвищення кваліфікації для масажистів

Найпопулярніші курси підвищення кваліфікації для масажистів

Постійне освіта є обов'язковою на сьогоднішньому постійно конкурентному рин...
Як розвивати свій масажний бізнес

Як розвивати свій масажний бізнес

Зараз, коли більша частина робочої сили в світі переведена в домашній офіс,...
Лімфодренаж і антицелюлітний масаж - в чому різниця

Лімфодренаж і антицелюлітний масаж - в чому різниця

Порівняємо лімфодренажний і антицелюлітний масаж. Часто плутають, але наспр...
Скільки грошей заробляє масажист

Скільки грошей заробляє масажист?

Масажист заробляє більше або менше, скільки хоче! Можна перефразувати питан...
Мистецтво масажу

Мистецтво масажу

Масаж це мистецтво, але пам'ятайте, що тільки 10% роботи засновано на техні...