жизнь +38  093

Водафон +38  095

Киевстара +38  097

930-77-22

Онлайн курс навчання масажу

Наш онлайн курс навчить вас одним з найпопулярніших технік масажу, пропонованих в даний час в галузі. Вчіться з комфортом і зручністю вдома, з досвідченими викладачами на курсах масажу.


Для кого підходять курси масажу онлайн


Онлайн курси ідеально підходять для всіх, будь-якого віку і статі, які хочуть освоїти нову навичку, не виходячи з дому. Курси масажу підходять для початківців, і попередні знання не потрібні, так як курси охоплюють всі аспекти процесу профілактики, включаючи здоров'я і безпеку, консультації та обслуговування клієнтів, щоб ви могли виконувати процедури відповідно до галузевого стандарту.


Онлайн курси призначені для ефективної роботи з ПК, ноутбуками і більшістю мобільних пристроїв, включаючи планшети і смартфони, щоб ви могли вчитися в своєму власному темпі, де б ви не знаходилися. Навчальні матеріали онлайн, а також відеокерівництво, зняті професійними масажистами, роблять навчання цікавим і простим. Після виконання завдань по теорії і практиці, ви отримаєте сертифікат, що підтверджує ваші знання і досягнення.


Вимоги до вступу на курси


Наші онлайн курси масажу підходять для початківців і не вимагають попереднього навчання, щоб мати можливість тренуватися з нами; багато з наших студентів ще не навчені красі і хочуть почати бізнес в галузі. Ми вітаємо студентів всіх здібностей, незалежно від того, чи хочете ви освоїти новий навик з нуля або в даний час працюєте масажистом і хочете освіжити свої знання про конкретні методи впливу.


Чому варто вибрати Академію масажу NV Master?


Наші онлайн курси були розроблені більш ніж 10-річного досвіду проведення приватних тренінгів з масажу. Ми розуміємо вимоги наших студентів і онлайн курси читаються в доступній формі, доступною на вашому комп'ютері або мобільному пристрої.


Комплексні навчальні посібники, написані відповідно до найвищих галузевими стандартами, в супроводі відеоуроків, підготовлених нашими професійними викладачами, дозволять вам розвинути необхідні знання та навички для досягнення успіху в красі.Щоб дізнатися більше про те, як стати сертифікованим масажистом, обов'язково ознайомтеся з нашою навчальною програмою сьогодні!


Більш детальну інформацію про програми навчання масажу, курсах і майстер-класах можна дізнатися на сайті nvmaster.com.ua


Безкоштовні консультації по телефону +38 (097) 930-77-22

Чому анатомія і фізіологія важлива в практиці масажу

Чому анатомія і фізіологія важлива в практиці масажу

Курси анатомії і фізіології людини багато в чому допомагають масажистам. Ан...
Співбесіда з роботодавцем. Поради для масажистів.

Співбесіда з роботодавцем. Поради для масажистів.

Перед співбесідою необхідно врахувати безліч міркувань, які допоможуть вам ...
Найпопулярніші курси підвищення кваліфікації для масажистів

Найпопулярніші курси підвищення кваліфікації для масажистів

Постійне освіта є обов'язковою на сьогоднішньому постійно конкурентному рин...
Як розвивати свій масажний бізнес

Як розвивати свій масажний бізнес

Зараз, коли більша частина робочої сили в світі переведена в домашній офіс,...
Лімфодренаж і антицелюлітний масаж - в чому різниця

Лімфодренаж і антицелюлітний масаж - в чому різниця

Порівняємо лімфодренажний і антицелюлітний масаж. Часто плутають, але наспр...