жизнь +38  093

Водафон +38  095

Киевстара +38  097

930-77-22

Онлайн курс навчання масажу

Наш онлайн курс навчить вас одним з найпопулярніших технік масажу, пропонованих в даний час в галузі. Вчіться з комфортом і зручністю вдома, з досвідченими викладачами на курсах масажу.


Для кого підходять курси масажу онлайн


Онлайн курси ідеально підходять для всіх, будь-якого віку і статі, які хочуть освоїти нову навичку, не виходячи з дому. Курси масажу підходять для початківців, і попередні знання не потрібні, так як курси охоплюють всі аспекти процесу профілактики, включаючи здоров'я і безпеку, консультації та обслуговування клієнтів, щоб ви могли виконувати процедури відповідно до галузевого стандарту.


Онлайн курси призначені для ефективної роботи з ПК, ноутбуками і більшістю мобільних пристроїв, включаючи планшети і смартфони, щоб ви могли вчитися в своєму власному темпі, де б ви не знаходилися. Навчальні матеріали онлайн, а також відеокерівництво, зняті професійними масажистами, роблять навчання цікавим і простим. Після виконання завдань по теорії і практиці, ви отримаєте сертифікат, що підтверджує ваші знання і досягнення.


Вимоги до вступу на курси


Наші онлайн курси масажу підходять для початківців і не вимагають попереднього навчання, щоб мати можливість тренуватися з нами; багато з наших студентів ще не навчені красі і хочуть почати бізнес в галузі. Ми вітаємо студентів всіх здібностей, незалежно від того, чи хочете ви освоїти новий навик з нуля або в даний час працюєте масажистом і хочете освіжити свої знання про конкретні методи впливу.


Чому варто вибрати Академію масажу NV Master?


Наші онлайн курси були розроблені більш ніж 10-річного досвіду проведення приватних тренінгів з масажу. Ми розуміємо вимоги наших студентів і онлайн курси читаються в доступній формі, доступною на вашому комп'ютері або мобільному пристрої.


Комплексні навчальні посібники, написані відповідно до найвищих галузевими стандартами, в супроводі відеоуроків, підготовлених нашими професійними викладачами, дозволять вам розвинути необхідні знання та навички для досягнення успіху в красі.Щоб дізнатися більше про те, як стати сертифікованим масажистом, обов'язково ознайомтеся з нашою навчальною програмою сьогодні!


Більш детальну інформацію про програми навчання масажу, курсах і майстер-класах можна дізнатися на сайті nvmaster.com.ua


Безкоштовні консультації по телефону +38 (097) 930-77-22

Як вибрати курси масажу

Як вибрати курси масажу

Leave review
Якщо ви вирішили стати масажистом, кращий спосіб реалізувати це бажання - п...
Детальніше
Техніки масажу, які полюблять ваші клієнти

Техніки масажу, які полюблять ваші клієнти

Leave review
Як провідна школа курсів масажу в Україні, ми, природно, навчаємо багатьох ...
Детальніше
Онлайн курс навчання масажу

Онлайн курс навчання масажу

Leave review
Наш онлайн курс навчить вас одним з найпопулярніших технік масажу, пропонов...
Детальніше
Чому масажисти завжди будуть затребувані

Чому масажисти завжди будуть затребувані

Leave review
Ви плануєте стати масажистом, але не впевнені, що це стійка кар'єра? Масаж ...
Детальніше
Почати свій власний масажний бізнес або працювати на когось іншого

Почати свій власний масажний бізнес або працювати на когось іншого

Leave review
Завершуючи своє навчання в якості масажиста, ви починаєте думати про можлив...
Детальніше