жизнь +38  093

Водафон +38  095

Киевстара +38  097

930-77-22

Як вибрати курси масажу

Якщо ви вирішили стати масажистом, кращий спосіб реалізувати це бажання - пройти спеціалізовані курси. Але як правильно вибрати одну з безлічі пропозицій? Ось деякі питання для розгляду.


Ваші особисті цілі і кар'єрні можливості


Перш ніж вибрати курси масажу потрібно поставити собі одне питання «Для чого вони мені потрібні і яка моя мета?» Це допоможе вам дізнатися рівень і напрямок необхідних вам навичок. Школи масажу зазвичай пропонують велику різноманітність варіантів, наприклад: курси класичного масажу, реабілітаційний масаж, лімфодренажний масаж, нейроседативний масаж, курси масажу обличчя, курси тейпування обличчя і тіла. Ваша відповідь на це питання допоможе вам при виборі курсу, який буде відповідати вашим очікуванням і потребам. Важливо вибрати школу масажу, яка має хорошу репутацію. І справа не тільки в престижі. При подачі заяви на роботу вам буде запропоновано надати сертифікат, що підтверджує вашу кваліфікацію. Сертіфікт від школи NV Master, що користується довірою, збільшить ваші шанси отримати бажану посаду.


Вартість курсів масажу


Ще одним важливим питанням при виборі школи масажу є її прайс-лист. Оскільки існують різні типи і тривалість курсів, вони вимагають різних рівнів інвестицій. Але якщо взяти до уваги, що вартість одного сеансу масажу варіюється від 300 до 1000 гривень, оплата курсів з високоякісним навчанням буде прийнятною інвестицією.


Як довго


Різні види і рівні масажної техніки вимагають різного часу для їх освоєння. Якщо це вступний курс, що дає студентам базові навички і знання, він може зайняти всього один або два дні. Професійні курси масажу вимагають більшої віддачі: вони можуть тривати до 2 місяців з навчальними заняттями два або три рази на тиждень. Важливо враховувати не тільки загальну тривалість курсу, а й його розклад. Деякі школи пропонують заняття щоранку або вечір, тривалістю кілька годин. Інші вчать своїх учнів один або два повних дні в тиждень. Так що, якщо ви не збираєтеся кидати свою поточну роботу, розклад курсів має бути зручним для вас.


Чому школа масажу NV Master


NV Master - це школа масажу в центрі Києва, з унікальним досвідом і сучасної освітньої системою. Ми цінуємо якість і робимо наших студентів справжніми професіоналами. І ось деякі переваги, які допомагають нам зробити це:


Затверджена якість


Як було сказано раніше, важливим питанням при прийомі на роботу є сертифікат школи, якій довіряють. Професіоналізм і організація NV Master безумовно не залишить ніяких сумнівів ні у вас, ні у вашого потенційного роботодавця. І справа не тільки в Україні: ви отримаєте шанс бути визнаним за кордоном. Багато медичні центри і салони краси довіряють нашому досвіду в області курсів масажу і пропонують хороші вакансії нашим студентам.


Курси на будь-який смак


Ми не віримо, що є одна техніка масажу, що підходить для всіх. Ось чому в нашій школі є широкий вибір курсів, в залежності від вашого досвіду та цілей. Перед цим ви можете спробувати наш безкоштовний відкритий урок або зустрітися з викладачем. Для тих, хто хоче знати і робити більше, ми підготували список просунутих курсів масажу для певних частин тіла або технік масажу.


Менше теорії, більше практики


Ми не вважаємо за краще, щоб нашим студентам набридали тонни теорії. Наші досвідчені викладачі готові викладати на реальних прикладах з використанням наочних посібників. Заняття часто проводяться як дискусії, і завжди є практична частина, коли кожен може тренувати свої навички.

Як вибрати курси масажу

Як вибрати курси масажу

Leave review
Якщо ви вирішили стати масажистом, кращий спосіб реалізувати це бажання - п...
Детальніше
Техніки масажу, які полюблять ваші клієнти

Техніки масажу, які полюблять ваші клієнти

Leave review
Як провідна школа курсів масажу в Україні, ми, природно, навчаємо багатьох ...
Детальніше
Онлайн курс навчання масажу

Онлайн курс навчання масажу

Leave review
Наш онлайн курс навчить вас одним з найпопулярніших технік масажу, пропонов...
Детальніше
Чому масажисти завжди будуть затребувані

Чому масажисти завжди будуть затребувані

Leave review
Ви плануєте стати масажистом, але не впевнені, що це стійка кар'єра? Масаж ...
Детальніше
Почати свій власний масажний бізнес або працювати на когось іншого

Почати свій власний масажний бізнес або працювати на когось іншого

Leave review
Завершуючи своє навчання в якості масажиста, ви починаєте думати про можлив...
Детальніше