КУРСИ МАСАЖУ ОБЛИЧЧЯ

КУРСИ  МАСАЖУ  ОБЛИЧЧЯ

Курси масажу обличчя — професійний курс навчання представлений широким спектром популярних технік: фасціальний, моделюючий, лімфодренажний, м'язово-структурний та нейроседативний масаж обличчя, які проводять наші досвідчені викладачі.


Це дводенні сертифіковані курси відкриті для початківців або вже чинних масажистів і косметологів, для цього не потрібно ніякого попереднього досвіду масажу. Навчальний курс з масажу обличчя містить унікальне поєднання високоефективних технік від іспанського масажу обличчя, також відомого як підтяжка обличчя без операції. З додатковими техніками французького та італійського масажу обличчя.

Курси масажу обличчя 

ДЕНЬ НАВЧАННЯ

ТЕОРЕТИЧНА ЧАСТИНА:
Види масажу обличчя; механізм дії; анатомія обличчя і шиї; техніки масажу; комплекс та відпрацювання техніки для обличчя та шиї.

ПРАКТИЧНА ЧАСТИНА:
Нейроседативна техніка розносу масла по зонах обличчя, шиї та зони декольте. Техніка та навчання лімфодренажного масажу обличчя (Протинабряковий масаж). Техніка та навчання м'язово-структурного та міофасціального масажу по зонах обличчя, шиї та зони декольте (Стимуляція м'язів та фасцій, покращення кровообігу та еластичності).

ПИТАННЯ ТА ВІДПОВІДІ.

ДЕНЬ НАВЧАННЯ

ПРАКТИЧНА ЧАСТИНА І ПОВТОРЕННЯ:
Проведення масажу обличчя і зони декольте на основі пройденого навчального матеріалу.

ПРАКТИЧНА ЧАСТИНА:
Техніка і навчання з'єднувально-тканинного масажу (Зона носогубного трикутника та "гусині лапки"). Техніка моделюючого масажу обличчя по лівій, правій половині обличчя та об'єдннання. Техніка корекції овалу обличчя та ліфтинг.

ПИТАННЯ ТА ВІДПОВІДІ.
Ми гарантуємо індивідуальну ПОСТАНОВКУ РУК кожному студенту. Ви будете виконувати масаж впевнено та ефективно!

Курс Період Кількість годин Дні занять Години занять Викладач Вартість Запис
Курси масажу обличчя 2 дні 12 годин ак. субота, неділя (27-28 квітня) 10:00 - 15:00 Микола Анатолійович 4500 4000 грн
Курс Період Кількість годин Дні занять Години занять Викладач Вартість Запис
Курси масажу обличчя 2 дні 12 годин ак. субота, неділя (25-26 травня) 10:00 - 15:00 Микола Анатолійович 4500 4000 грн
Курс Період Кількість годин Дні занять Години занять Викладач Вартість Запис
Індивідуальне навчання масажу обличчя 2 дні Індивідуально Індивідуально Індивідуально Микола Анатолійович 7500 7000 грн

КУРСИ МАСАЖУ ОБЛИЧЧЯ (ВІДЕО)

Приєднуйтесь до тисяч студентів, яких ми навчаємо щороку, у нас багаторічна перевірена історія, і наші відгуки говорять самі за себе. Ми також з нетерпінням очікуємо почути про ваші успіхи після проходження курсу навчання. Нам подобається те, що ми робимо, і у нас є захоплені  викладачі, які з нетерпінням чекають можливості незабаром зустрітися з вами на одному з навчальних курсів масажу обличчя.

Фото занять курсу Масаж обличчя

Курс Період Кількість годин Дні занять Години занять Викладач Вартість Запис
Індивідуальне навчання масажу обличчя (Pro) + Розширена програма 3 дні Індивідуально Індивідуально Індивідуально Микола Анатолійович 12000 10500 грн

Мета моделюючого масажу обличчя - опрацювання підшкірно-жирової клітковини, лімфатичних і кровоносних судин та звичайно, м'язів. Моделюючий масаж проводять, починаючи з задньо-шийної поверхні і трапецієподібних м'язів, далі опрацьовуються м'язи плечового поясу і зони декольте. Дуже важливо приділяти увагу усім групам м'язів, так як тільки за рахунок цілісного масажу обличчя, шиї, зони декольте, досягається повноцінний ефект. Після того як косметолог дійшов до чола, він поступово спускається вниз і повертається до м'язів декольте і плечового пояса.

 

 

Дивна особливість моделюючого масажу обличчя - в тому, що він дозволяє уникнути або зменшити кількість операційних втручань. Процедура моделюючого масажу обличчя забезпечує потужний ліфтинг, помітний вже після першої процедури. Ліфтинг - один з важливих ефектів, заради якого проводиться моделюючий масаж обличчя. При проведенні моделюючого масажу обличчя із застосуванням спеціальних масел, які поглинаются під час процедури і забезпечує додаткову ефективність масажу.

ПІСЛЯ ЗАКІНЧЕННЯ НАВЧАННЯ
КУРСИ МОДЕЛЮЮЧОГО МАСАЖУ ОБЛИЧЧЯ
У ВАС БУДУТЬ ЗНАННЯ

 

 • особливість моделюючого масажу обличчя і його відмінностей від інших видів масажу обличчя
 • основи корекції вікових змін шкіри, особливості його проведення
 • основи відновлення архітектоніки обличчя, повернення колишнього овалу
 • основи безопераційної підтяжки обличчя і методів проведення
 • особливості проведення моделюючого масажу обличчя, в залежності від віку, типу шкіри і старіння

 

ПІСЛЯ ЗАКІНЧЕННЯ НАВЧАННЯ
КУРСИ МОДЕЛЮЮЧОГО МАСАЖУ ОБЛИЧЧЯ
ВИ БУДЕТЕ ВМІТИ

 

 • безопераційним методом опрацьовувати глибинні шари шкіри
 • правильно працювати з судинами і застосовувати потрібні прийоми при різних відхиленнях (купероз)
 • забезпечувати тургор шкіри, підшкірної клітковини, лімфатичних і кровоносних судин і м'язів
 • вміти досягати омолоджуючого ефекту під час процедури масажу
 • зміцнювати каркас м'язів, посилювати пружність шкіри

 

F.A.Q

Поширені запитання з курсу  масаж обличчя

Заняття проходять в теплій, дружній атмосфері. Практична частина заняття проходить з відпрацювання прийомів масажу один на одному (Студенти повинні не тільки навчиться механічно виконувати руху а й відчути всі прийоми на собі).

Всі матеріали входять у вартість курсу навчання: антисептики, масла, одноразові простирадла і методичні матеріали.
З собою потрібно мати змінне взуття і зручний одяг.

Наші тренера, висококваліфіковані діючі фахівці в області масажу обличчя та тейпування обличчя. Старші викладачі у вищих навчальних закладах України.

Курси масажу проходять за адресою Олександра Довженка 14. Зручне розташування, 5-7 хвилин ходьби від метро Шулявська. Не далеко від центру міста і центрального залізничного вокзалу. Є парковка для авто.

Індивідуальне навчання масажу обличчя

Дорогі друзі,  академія масажу NV Master проводить індивідуальне навчання

моделюючого масажу обличчя

 

Для кого призначені курси індивідуального навчання:

 

 • Якщо Ви приїхали до Києва з іншого міста, або навіть країни та не можете знаходитись дуже довго в місті - ми організуємо для Вас індивідуальне навчання, в зручні для Вас дні та години.
 • Якщо у Вас невелика відпустка і Ви хочете провести час з користю - за короткий термін Ви можете навчитися масажу.
 • Якщо Ви не хочете займатися навіть в міні-групах, а краще засвоюєте матеріал займаючись індивідуально з викладачем - індивідуальне навчання масажу саме для Вас.

 

Курс навчання моделюючого масажу, індивідуально, займає 10 ак. годин -  це 2 дні інтенсивного навчання по 5 ак. години. Години навчання узгоджуються індивідуально, під Ваш режим і за наявністю вільного часу у викладача.