5 секретів вічної краси японок, які варто знати

Японки славляться своєю "вічною молодістю", адже іноді в свої 40-50 років вони виглядають наче підлітки. Вражає, правда? Проте нічого надзвичайного вони не використовують, лише щоденні ритуали по догляду за собою, які під силу виконувати кожному.


Склад косметики


Японки детально перевіряють склад усіх косметичних засобів та надають перевагу лише натуральній косметиці. Для прикладу, японські красуні високо цінують силу рисових висівок, екстракту папайї, зеленого чаю і червоних водоростей. Серед основних косметичних засобів, якими користуються японки, – засоби для глибокого очищення шкіри та зволожуючі креми.


Масаж обличчя


Японські жінки роблять масаж обличчя щодня, для них – це звичний beauty-ритуал. Масаж обличчя посилює циркуляцію крові, покращує тон шкіри, допомагає позбутися від зморшок і зменшити млявість шкіри. Японки переконані, що щоденний масаж обличчя принесе прекрасний результат, а "уколи краси" вам ніколи не знадобляться.

 

Душ і ванна


Ми звикли приймати душ, коли поспішаємо, а от ванну готуємо собі лише тоді, коли маємо на це достатньо часу. Японки стверджують, що час для себе треба мати взагалі. Тому вони розглядають водні процедури, як спосіб очиститися і фізично, і морально. Вони починають з душу, щоб позбутися від наслідків взаємодії з навколишнім середовищем і провести детокс, а потім приймають ванну – вже для розслаблення і очищення енергетичного поля.


Захист шкіри


При догляді за шкірою японки особливу увагу звертають на захист від сонячних променів. Вся косметична продукція підпорядкована одній меті - врятувати шкіру від УФ-випромінювання. Практично всі сироватки, креми і тональні основи, які ви можете знайти в цій країні, мають SPF-фільтри. І не варто ставиться до цього скептично: дослідження вже не раз довели, що сонцезахисна косметика рятує від сухості шкіри, висипань і зморшок. Користуватись такою косметикою потрібно також і взимку.

 

Японки не користуються великою кількістю косметики. Їхнє головне правило звучить так: викиньте все, чим не користуєтеся, і залиште тільки ключові косметичні продукти, які дійсно працюють на вас.

Чому анатомія і фізіологія важлива в практиці масажу

Чому анатомія і фізіологія важлива в практиці масажу

Курси анатомії і фізіології людини багато в чому допомагають масажистам. Ан...
Співбесіда з роботодавцем. Поради для масажистів.

Співбесіда з роботодавцем. Поради для масажистів.

Перед співбесідою необхідно врахувати безліч міркувань, які допоможуть вам ...
Найпопулярніші курси підвищення кваліфікації для масажистів

Найпопулярніші курси підвищення кваліфікації для масажистів

Постійне освіта є обов'язковою на сьогоднішньому постійно конкурентному рин...
Як розвивати свій масажний бізнес

Як розвивати свій масажний бізнес

Зараз, коли більша частина робочої сили в світі переведена в домашній офіс,...
Лімфодренаж і антицелюлітний масаж - в чому різниця

Лімфодренаж і антицелюлітний масаж - в чому різниця

Порівняємо лімфодренажний і антицелюлітний масаж. Часто плутають, але наспр...