Чому масажисти завжди будуть затребувані

Ви плануєте стати масажистом, але не впевнені, що це стійка кар'єра?


Масаж має безліч застосувань, як фізичних, так і психологічних, що робить його відмінною терапією для здоров'я і благополуччя будь-якої людини.


Масаж має безліч переваг: від розслаблення м'язів і підтримки в спорті до зниження стресу, поліпшення кровообігу і навіть поліпшення обміну речовин. Це означає, що кваліфіковані та досвідчені масажисти завжди будуть затребувані.


ПЕРЕВАГИ РЕГУЛЯРНОГО МАСАЖУ


Ми всі знаємо, що масаж - це вірний спосіб поліпшити наше самопочуття, але багато хто з нас не знають про те, які переваги може принести регулярний масаж для нашого здоров'я. З історією,  до 5000 р.до н.е., масаж використовується для лікування людського тіла і зміцнення здоров'я протягом тисячоліть.


Одна з головних причин того, що ви відчуваєте себе краще після масажу, полягає в тому, як він впливає на наше кровообіг. Масаж збільшує приплив крові і лімфи по всьому тілу, що, в свою чергу, надає бадьорості і загоює на втомлені, хворі або пошкоджені м'язи і допомагає організму позбавитися від токсинів і шлаків.


Під час масажу відбуваються всі види фізіологічних змін:


Киснева ємність вашої крові збільшується на 10-15%.
Існує збільшення кількості шлункового соку, слини і сечі, які ви виробляєте.
Надмірна кількість азоту, натрію, хлориду і неорганічного фосфору виводиться з організму.
Функція сальних і потових залоз поліпшена.
Кровопостачання внутрішніх органів збільшується.
Щільні м'язи розслаблюються, а слабкі м'язи стимулюються.
Втома, викликана фізичними вправами, зменшується.
Ваш метаболізм може збільшитися.


Як бачите, відбувається набагато більше, ніж просто створення заспокійливого, розслабляючого ефекта.


ПЕРЕВАГИ МАСАЖУ У СПОРТІ


Масаж надзвичайно корисний для будь-якого, хто займається будь-яким видом спорту або вправами, так як він може зменшити або усунути будь-яку відчуваємо біль. Регулярні сеанси масажу також можуть допомогти підвищити витривалість і контролювати втому, дозволяючи людям, які займаються спортом, займатися більш тривалими і ефективними тренуваннями. Це призводить до підвищення продуктивності і зниження ймовірності отримання травм.


РЕАБІЛІТАЦІЙНИЙ МАСАЖ, ЩОБ ДОПОМОГТИ ВІДНОВЛЕННЮ ПІСЛЯ ТРАВМИ ТА ЗАХВОРЮВАННЯХ ОРГАНІВ І СИСТЕМ


Травми м'яких тканин можуть значно виграти від масажної терапії, особливо тому, що зростання і відновлення тканин прискорюються за рахунок посилення кровообігу і стимуляції.


МАСАЖ ДОПОМАГАЄ КЕРУВАТИ СТРЕСОМ


Пробираючись крізь стреси повсякденному житті, не дивно, що багато хто з нас страждають від психічної напруги І головних болів. Коли ми відчуваємо стрес, гормони, що виділяються нашим організмом, можуть скорочувати кровоносні судини і негативно впливати на наше кровообіг. Масаж може допомогти протидіяти цим змінам, тим самим зменшуючи наслідки стресу.


Кумулятивний ефект масажу


У той час як одного сеансу масажу досить, щоб хтось відчув себе жвавим і омолодити, найкращі результати досягаються шляхом регулярного масажу; це спосіб інвестувати в своє здоров'я і благополуччя, яке приносить задоволення і лікує. Кваліфіковані масажисти беруть до уваги будь-які травми або стану здоров'я клієнта, щоб спланувати графік масажу, який найкращим чином відповідає їх конкретним потребам.


Масажисти розуміють, що масаж є частиною цілісного підходу до здоров'я і включає масаж в ширшу програму терапії. Згодом масаж може допомогти знизити рівень стресу, покращити почуття розслаблення і самопочуття, зміцнити імунну систему, допомогти впоратися з болем від таких станів, як артрит, поліпшити і зберегти еластичність і стан нашої шкіри, і навіть може допомогти нам залишатися більш гнучкими по міру старіння. Він також допомагає при проблемах з травленням, таких як запори, і допомагає нам краще спати.


У міру того, як все більше і більше людей починають розуміти ефективність масажної терапії, попит на професійну масажну терапію зростає. Якщо хтось потребує масажі, щоб допомогти йому зцілитися від спортивної травми, або просто розслабитися після виснажливого робочого дня, привабливість хорошого масажу не показує ознак ослаблення.


З цієї причини ви виявите, що досвідчені і професійні масажисти завжди затребувані. Незважаючи на недавню рецесію, все більше і більше людей готові відкладати свій час і гроші на регулярні масажні процедури. Це означає, що люди, які вирішили навчатися масажу, мають відмінні перспективи кар'єрного росту і гарантовану зайнятість в галузі, де немає ознак зниження.

Чому анатомія і фізіологія важлива в практиці масажу

Чому анатомія і фізіологія важлива в практиці масажу

Курси анатомії і фізіології людини багато в чому допомагають масажистам. Ан...
Співбесіда з роботодавцем. Поради для масажистів.

Співбесіда з роботодавцем. Поради для масажистів.

Перед співбесідою необхідно врахувати безліч міркувань, які допоможуть вам ...
Найпопулярніші курси підвищення кваліфікації для масажистів

Найпопулярніші курси підвищення кваліфікації для масажистів

Постійне освіта є обов'язковою на сьогоднішньому постійно конкурентному рин...
Як розвивати свій масажний бізнес

Як розвивати свій масажний бізнес

Зараз, коли більша частина робочої сили в світі переведена в домашній офіс,...
Лімфодренаж і антицелюлітний масаж - в чому різниця

Лімфодренаж і антицелюлітний масаж - в чому різниця

Порівняємо лімфодренажний і антицелюлітний масаж. Часто плутають, але наспр...