Детокс шкіри обличчя: що це і як правильно проводити

Зараз в б’юті-рутині дуже часто можна зустріти слово “детокс”. Якщо коротко, то детокс – це глибоке, але м’яке очищення організму за допомогою певних продуктів харчування. Тобто, за допомогою певних продуктів харчування можна не тільки очистити організм в цілому, але і скинути пару зайвих кілограмів.

 

Але мало хто чув про детокс шкіри обличчя. Ця процедура має на увазі собою глибоке і повне очищення шкіри від токсинів за допомогою масажу, масок і пілінгу. Детокс  бореться з такими проблемами: дрібні зморшки, набряклість обличчя і в’ялість шкіри.

 

Пілінг шкіри обличчя.

 

Детокс шкіри обличчя за допомогою пілінгу приносить відразу видимий результат і забезпечує надовго максимально глибоке очищення. Щоб провести процедуру пілінгу, вам необхідні спеціальні ферменти, що володіють натуральним і делікатним впливом (наприклад, ферменти папайї). Вони видаляють поверхневі забруднення, не зачіпаючи епідерміс і не викликаючи подразнення шкіри.

 

Спеціальні маски для шкіри обличчя.

 

Щоб не тільки очистити шкіру обличчя, але і наситити її вітамінами і мікроелементами, косметологи рекомендують вибирати маски на основі вітамінів А, С і Е. Обов’язково при детоксикації шкіри використовувати морські водорості. Спеціальні детокс-маски здатні істотно покращити вигляд вашого обличчя, а шкіру зроблять матовою і чистою.

 

Масаж обличчя.

 

Також не менш важливою процедурою вважається масаж обличчя. Перед масажем косметологи рекомендують нанести на обличчя олію тонким шаром. Для цього відмінно підійдуть олії жожоба, арганова або мигдальна. Починайте масаж з шиї, злегка торкаючись кінчиками пальців в зоні під вухами, де знаходяться лімфатичні вузли, повільно рухаючись вгору до щелепи, носа, вилиць, чола і зони очей. Фахівці рекомендують приділяти по одній хвилині легкого масажу для кожної зони.

 

Чому анатомія і фізіологія важлива в практиці масажу

Чому анатомія і фізіологія важлива в практиці масажу

Курси анатомії і фізіології людини багато в чому допомагають масажистам. Ан...
Співбесіда з роботодавцем. Поради для масажистів.

Співбесіда з роботодавцем. Поради для масажистів.

Перед співбесідою необхідно врахувати безліч міркувань, які допоможуть вам ...
Найпопулярніші курси підвищення кваліфікації для масажистів

Найпопулярніші курси підвищення кваліфікації для масажистів

Постійне освіта є обов'язковою на сьогоднішньому постійно конкурентному рин...
Як розвивати свій масажний бізнес

Як розвивати свій масажний бізнес

Зараз, коли більша частина робочої сили в світі переведена в домашній офіс,...
Лімфодренаж і антицелюлітний масаж - в чому різниця

Лімфодренаж і антицелюлітний масаж - в чому різниця

Порівняємо лімфодренажний і антицелюлітний масаж. Часто плутають, але наспр...