Ефективні і легкі способи схуднути

Нижче ми розповімо, які 3 прості способи допоможуть вам схуднути за короткий час і без шкоди для здоров'я.

 

Є багато способів схуднути. Найпопулярнішими є вправи і дієти. Хоча дійсно, це найефективніші способи, проте є і інші альтернативи, які ви теж можете розглянути.

 

Але звичайно ж, ці 3 прості способи схуднути будуть особливо ефективні у поєднанні з правильною дієтою і вправами. Отже, якщо вам треба терміново схуднути до літа і почати наслідувати здорові звички, далі ми розповімо, що треба робити.

 

3 легкі способи схуднути

 

1. Правильне дихання

 

Так, правильне дихання - один з найпростіших способів схуднути. Хоча це здається неймовірним, дихаючи усвідомлено і глибоко, ви настроюєте ваше тіло тонким, але ефективним способом.

 

Для цього в дихальній гімнастиці повинне дотримуватися одне елементарне правило, яке полягає в диханні животом, а не грудьми. Робіть ритмічні вдихи і видихи.

 

Глибоке дихання допомагає зміцнити живіт і зробити талію тоншою. Так само як це допоможе зміцнити глибоко розташовану мускулатуру шлунку. Посвячуйте всього 15 хвилин в день тому, щоб зосередитися на своєму диханні (і поступово збільшуйте цю цифру), ви відчуєте себе краще і зможете легко скинути вагу.

 

2. Контрастний душ

 

Це ще один простий спосіб схуднути. Чому? Передусім тому, що ви можете приймати контрастний душ дома, у будь-який час і не прибігаючи до спеціальних процедур.

 

Це простий і швидкий метод, який принесе величезну користь, якщо ви додасте його у свій розпорядок дня. Контрастний душ допоможе організму спалити зайвий жир. Звичайно, у поєднанні з іншими методами він дасть помітніший результат.

 

Контрастний душ полягає в чергуваннях температури води, від дуже гарячої води до майже крижаної, по декілька секунд.

 

Таким чином, розпочніть з 3-4 хвилин під гарячою водою (максимальної температури, яку ви можете витримати). А потім різко опустіть температуру води до тих пір, поки вона не стане крижана.

 

Тобто, перепад температури води повинен складати від приблизно 40 градусів до 23 - 25.

 

Окрім того, що такий душ допоможе позбавитися від зайвих кілограмів, він також поліпшить кровообіг.

 

З іншого боку, ви зможете усунути такі проблеми, як:

 

  • Целюліт
  • Аритмія
  • Гіпертонія
  • М'язові болі

 

3. Масаж

 

Третій з простих способів схуднути - це масаж. Його мета полягає в тому, щоб переміщати жир.

 

Ви можете робити собі круговий масаж навкруги за допомогою вакуумних банок, або ви можете вибрати водний масаж (душ Шарко), ефірні олії, що розслабляють мазі і так далі.

 

Ці різні типи масажу переслідують одну і ту ж мету: розбити невеликі відкладення жиру, які зазвичай злокалізовані в певних частинах нашого тіла, таких як живіт, верхня частина ніг і стегон, руки, стегна або сідниці.

 

Приміром, масаж вакуумними банками сприяє поліпшенню кровообігу в тих областях, де його роблять; таких як стегна або живіт, де він також допомагає поліпшити роботу мускулатури кишківника і, як наслідок, кишковий транзит.

 

А це, у свою чергу, допоможете організму усунути непотрібні жири, які скупчуються у вашому тілі. Цей вигляд масажу можна робити дома, самостійно, або в естетичному центрі, який пропонує цю послугу.

 

Звичайно, варто мати на увазі, що сеанси масажу мають бути систематичними і безперервними. Якщо ви виконаєте усі ці прості дії, то схуднете легко і просто.

 

Отже, тепер у вас немає виправдань, щоб не худнути. Адже ці прості способи, що не вимагають ніяких жертв, легко і непомітно допоможуть вам прийти у форму. Уся справа в хорошому настрої.

 

Ви зможете це зробити!

Лімфодренаж і антицелюлітний масаж - в чому різниця

Лімфодренаж і антицелюлітний масаж - в чому різниця

Leave review
Порівняємо лімфодренажний і антицелюлітний масаж. Часто плутають, але наспр...
Детальніше
Скільки грошей заробляє масажист

Скільки грошей заробляє масажист?

Leave review
Масажист заробляє більше або менше, скільки хоче! Можна перефразувати питан...
Детальніше
Мистецтво масажу

Мистецтво масажу

Leave review
Масаж це мистецтво, але пам'ятайте, що тільки 10% роботи засновано на техні...
Детальніше
Як обрати професію масажист. Поради від викладачів масажу

Як обрати професію масажист. Поради від викладачів масажу

Leave review
Останнім часом в середовищі професійного навчання все більшою популярністю ...
Детальніше
Навчання масажу в NV MASTER

Навчання масажу в NV MASTER

Leave review
Курси масажу NV MASTER спеціалізуються на підготовці висококласних фахівців...
Детальніше