Ефективні і легкі способи схуднути

Нижче ми розповімо, які 3 прості способи допоможуть вам схуднути за короткий час і без шкоди для здоров'я.

 

Є багато способів схуднути. Найпопулярнішими є вправи і дієти. Хоча дійсно, це найефективніші способи, проте є і інші альтернативи, які ви теж можете розглянути.

 

Але звичайно ж, ці 3 прості способи схуднути будуть особливо ефективні у поєднанні з правильною дієтою і вправами. Отже, якщо вам треба терміново схуднути до літа і почати наслідувати здорові звички, далі ми розповімо, що треба робити.

 

3 легкі способи схуднути

 

1. Правильне дихання

 

Так, правильне дихання - один з найпростіших способів схуднути. Хоча це здається неймовірним, дихаючи усвідомлено і глибоко, ви настроюєте ваше тіло тонким, але ефективним способом.

 

Для цього в дихальній гімнастиці повинне дотримуватися одне елементарне правило, яке полягає в диханні животом, а не грудьми. Робіть ритмічні вдихи і видихи.

 

Глибоке дихання допомагає зміцнити живіт і зробити талію тоншою. Так само як це допоможе зміцнити глибоко розташовану мускулатуру шлунку. Посвячуйте всього 15 хвилин в день тому, щоб зосередитися на своєму диханні (і поступово збільшуйте цю цифру), ви відчуєте себе краще і зможете легко скинути вагу.

 

2. Контрастний душ

 

Це ще один простий спосіб схуднути. Чому? Передусім тому, що ви можете приймати контрастний душ дома, у будь-який час і не прибігаючи до спеціальних процедур.

 

Це простий і швидкий метод, який принесе величезну користь, якщо ви додасте його у свій розпорядок дня. Контрастний душ допоможе організму спалити зайвий жир. Звичайно, у поєднанні з іншими методами він дасть помітніший результат.

 

Контрастний душ полягає в чергуваннях температури води, від дуже гарячої води до майже крижаної, по декілька секунд.

 

Таким чином, розпочніть з 3-4 хвилин під гарячою водою (максимальної температури, яку ви можете витримати). А потім різко опустіть температуру води до тих пір, поки вона не стане крижана.

 

Тобто, перепад температури води повинен складати від приблизно 40 градусів до 23 - 25.

 

Окрім того, що такий душ допоможе позбавитися від зайвих кілограмів, він також поліпшить кровообіг.

 

З іншого боку, ви зможете усунути такі проблеми, як:

 

  • Целюліт
  • Аритмія
  • Гіпертонія
  • М'язові болі

 

3. Масаж

 

Третій з простих способів схуднути - це масаж. Його мета полягає в тому, щоб переміщати жир.

 

Ви можете робити собі круговий масаж навкруги за допомогою вакуумних банок, або ви можете вибрати водний масаж (душ Шарко), ефірні олії, що розслабляють мазі і так далі.

 

Ці різні типи масажу переслідують одну і ту ж мету: розбити невеликі відкладення жиру, які зазвичай злокалізовані в певних частинах нашого тіла, таких як живіт, верхня частина ніг і стегон, руки, стегна або сідниці.

 

Приміром, масаж вакуумними банками сприяє поліпшенню кровообігу в тих областях, де його роблять; таких як стегна або живіт, де він також допомагає поліпшити роботу мускулатури кишківника і, як наслідок, кишковий транзит.

 

А це, у свою чергу, допоможете організму усунути непотрібні жири, які скупчуються у вашому тілі. Цей вигляд масажу можна робити дома, самостійно, або в естетичному центрі, який пропонує цю послугу.

 

Звичайно, варто мати на увазі, що сеанси масажу мають бути систематичними і безперервними. Якщо ви виконаєте усі ці прості дії, то схуднете легко і просто.

 

Отже, тепер у вас немає виправдань, щоб не худнути. Адже ці прості способи, що не вимагають ніяких жертв, легко і непомітно допоможуть вам прийти у форму. Уся справа в хорошому настрої.

 

Ви зможете це зробити!

Чому анатомія і фізіологія важлива в практиці масажу

Чому анатомія і фізіологія важлива в практиці масажу

Курси анатомії і фізіології людини багато в чому допомагають масажистам. Ан...
Співбесіда з роботодавцем. Поради для масажистів.

Співбесіда з роботодавцем. Поради для масажистів.

Перед співбесідою необхідно врахувати безліч міркувань, які допоможуть вам ...
Найпопулярніші курси підвищення кваліфікації для масажистів

Найпопулярніші курси підвищення кваліфікації для масажистів

Постійне освіта є обов'язковою на сьогоднішньому постійно конкурентному рин...
Як розвивати свій масажний бізнес

Як розвивати свій масажний бізнес

Зараз, коли більша частина робочої сили в світі переведена в домашній офіс,...
Лімфодренаж і антицелюлітний масаж - в чому різниця

Лімфодренаж і антицелюлітний масаж - в чому різниця

Порівняємо лімфодренажний і антицелюлітний масаж. Часто плутають, але наспр...