Ефективно і безкоштовно. Точковий масаж допомагає схуднути

Китайська медицина творить чудеса. Щоденна стимуляція 5 точок допоможе знайти бажану фігуру.


Точковий масаж - це техніка, вже багато століть є частиною традиційної китайської медицини. Цей вид масажу заснований на знанні нервових і енергетичних зв'язків, які існують між різними органами і системами людського тіла.


Так точковий масаж допоможе значно схуднути, просто контролюючи свій організм, за рахунок стимуляції певних точок. Кожна з них відповідає за певні функції, однак абсолютно точно це допоможе контролювати апетит і почуття голоду.


1. Вухо. Щоб стимулювати цю точку, необхідно помістити великий палець перед трикутною тканиною, яка знаходиться на передній частині вуха і не дуже сильно натискати на точку протягом 3 хвилин 2 рази на день. Згідно акупресурі, вуха, з руками і ногами, є частинами тіла, які мають найбільший вплив на енергію в усьому організмі.


2. Обличчя. Ця точка розташована між верхньою губою і носом, в субназальной борозні. Щоб стимулювати точку, необхідно натиснути на неї на 5 хвилин по два рази в день. Рекомендується також робити це при відчутті голоду або відчуваючи тривогу.


3. Нога. Ця точка є однією з найбільш використовуваних в акупресурі. На додаток до стимулювання травлення допомагає прискорити лікування запальних процесів. Це на 5 см нижче колінної чашечки і трохи зміщене від центру до зовнішньої сторони ноги. Стимулювання цієї точки протягом 2-х хвилин щодня, гарантує, що шлунок працює здоровим способом.


4. Рука. Ця точка ключова, так як через неї проходять меридіани життєвої енергії. Вона розташована у внутрішній частині ліктьового згину, і при її стимуляції, з організму виводиться надлишкове тепло і зайва рідина. Цю точку необхідно стимулювати великим пальцем протягом 1 хвилини кожен день.


5. Щиколотка. Ця точка знаходиться на гомілці в 5 см від щиколотки, на внутрішній стороні ноги, за кісткою. Необхідно натискати на точку великим пальцем протягом однієї хвилини щодня, поступово зменшуючи тиск.


Щоденне виконання цих процедур допоможе тілу виконувати деякі функції, застій яких викликає накопичення жиру і рідини в тілі. Це ефективно, а найголовніше безкоштовно.

Навчання масажу в NV MASTER

Навчання масажу в NV MASTER

Leave review
Курси масажу NV MASTER спеціалізуються на підготовці висококласних фахівців...
Детальніше
Як вибрати курси масажу

Як вибрати курси масажу

Leave review
Якщо ви вирішили стати масажистом, кращий спосіб реалізувати це бажання - п...
Детальніше
Техніки масажу, які полюблять ваші клієнти

Техніки масажу, які полюблять ваші клієнти

Leave review
Як провідна школа курсів масажу в Україні, ми, природно, навчаємо багатьох ...
Детальніше
Онлайн курс навчання масажу

Онлайн курс навчання масажу

Leave review
Наш онлайн курс навчить вас одним з найпопулярніших технік масажу, пропонов...
Детальніше
Чому масажисти завжди будуть затребувані

Чому масажисти завжди будуть затребувані

Leave review
Ви плануєте стати масажистом, але не впевнені, що це стійка кар'єра? Масаж ...
Детальніше