Гідротерапія з використанням гідромасажних ванн

Медичний термін гідротерапія дослівно перекладається як водолікування. Гідротерапія включає в себе найрізноманітніші медичні та косметичні процедури з застосуванням води. Такі процедури як обтирання, обливання холодною і гарячою водою, різноманітні душі і ванни проводяться з лікувальною або профілактичною метою. Водолікування успішно застосовується в реабілітаційній медицині.


Сьогодні все більшої популярності набирають гідромасажні ванни великих обсягів. Вони призначені для використання в лікувальних і санаторно курортних установах, а також в косметологічних клініках і СПА-салонах. Ванна з гідромасажем дозволяє проводити підводний душ-масаж. Це унікальна гідротерапевтичних процедура, заснована на впливі води, бульбашок повітря і масажу струменем води проблемних зон на тілі людини.


Процедура гідромасажу не тільки порівнянна з лікувальним масажем, але і має ряд переваг перед ним. Вона надає більш глибоке і точне вплив на проблемні ділянки тіла. Біль, втома і напруга в воді менш відчутні. 


Гідромасажна ванна широко застосовується при лікуванні і профілактиці захворювань нервової системи, опорно-рухового апарату, допомагає зняти сильну втому і стрес. Підводний душ-масаж дуже добре тонізує, розслаблює і заспокоює.


Принцип гідромасажних процедур


Гідромасажні ванни з підводним душ-масажем мають значно більший обсяг, в порівнянні з побутовими ваннами. У різних зонах ванни розташовуються спеціальні форсунки, через які під тиском викидаються струмені води.


Потоки води змішуються з бульбашками повітря. Напрямок та силу цих потоків можна регулювати. Панель управління дозволяє підібрати оптимальний варіант гідромасажу для кожного клієнта індивідуально, залежно від медичних показань.


Занурюючись в таку ванну, людина відчуває почуття невагомості. За рахунок води вага тіла зменшується, відбувається м'язове розслаблення, знижується тиск на хребет і всі види суглобів.


Тому підводний душ-масаж показаний при травмах і захворюваннях опорно-рухового апарату в реабілітаційний період.


Бульбашковий масаж діє на організм розслабляючи. Його призначають при неврозах, стресах і для посилення обміну речовин. Струменевий масаж тонізує і бадьорить м'язи.


Сам гідромасаж не може вилікувати захворювання, він застосовується в комплексному лікуванні з іншими медичними показаннями.


Академія масажу NV Naster, Курси мсасажу Київ

Чому анатомія і фізіологія важлива в практиці масажу

Чому анатомія і фізіологія важлива в практиці масажу

Курси анатомії і фізіології людини багато в чому допомагають масажистам. Ан...
Співбесіда з роботодавцем. Поради для масажистів.

Співбесіда з роботодавцем. Поради для масажистів.

Перед співбесідою необхідно врахувати безліч міркувань, які допоможуть вам ...
Найпопулярніші курси підвищення кваліфікації для масажистів

Найпопулярніші курси підвищення кваліфікації для масажистів

Постійне освіта є обов'язковою на сьогоднішньому постійно конкурентному рин...
Як розвивати свій масажний бізнес

Як розвивати свій масажний бізнес

Зараз, коли більша частина робочої сили в світі переведена в домашній офіс,...
Лімфодренаж і антицелюлітний масаж - в чому різниця

Лімфодренаж і антицелюлітний масаж - в чому різниця

Порівняємо лімфодренажний і антицелюлітний масаж. Часто плутають, але наспр...