Гідротерапія з використанням гідромасажних ванн

Медичний термін гідротерапія дослівно перекладається як водолікування. Гідротерапія включає в себе найрізноманітніші медичні та косметичні процедури з застосуванням води. Такі процедури як обтирання, обливання холодною і гарячою водою, різноманітні душі і ванни проводяться з лікувальною або профілактичною метою. Водолікування успішно застосовується в реабілітаційній медицині.


Сьогодні все більшої популярності набирають гідромасажні ванни великих обсягів. Вони призначені для використання в лікувальних і санаторно курортних установах, а також в косметологічних клініках і СПА-салонах. Ванна з гідромасажем дозволяє проводити підводний душ-масаж. Це унікальна гідротерапевтичних процедура, заснована на впливі води, бульбашок повітря і масажу струменем води проблемних зон на тілі людини.


Процедура гідромасажу не тільки порівнянна з лікувальним масажем, але і має ряд переваг перед ним. Вона надає більш глибоке і точне вплив на проблемні ділянки тіла. Біль, втома і напруга в воді менш відчутні. 


Гідромасажна ванна широко застосовується при лікуванні і профілактиці захворювань нервової системи, опорно-рухового апарату, допомагає зняти сильну втому і стрес. Підводний душ-масаж дуже добре тонізує, розслаблює і заспокоює.


Принцип гідромасажних процедур


Гідромасажні ванни з підводним душ-масажем мають значно більший обсяг, в порівнянні з побутовими ваннами. У різних зонах ванни розташовуються спеціальні форсунки, через які під тиском викидаються струмені води.


Потоки води змішуються з бульбашками повітря. Напрямок та силу цих потоків можна регулювати. Панель управління дозволяє підібрати оптимальний варіант гідромасажу для кожного клієнта індивідуально, залежно від медичних показань.


Занурюючись в таку ванну, людина відчуває почуття невагомості. За рахунок води вага тіла зменшується, відбувається м'язове розслаблення, знижується тиск на хребет і всі види суглобів.


Тому підводний душ-масаж показаний при травмах і захворюваннях опорно-рухового апарату в реабілітаційний період.


Бульбашковий масаж діє на організм розслабляючи. Його призначають при неврозах, стресах і для посилення обміну речовин. Струменевий масаж тонізує і бадьорить м'язи.


Сам гідромасаж не може вилікувати захворювання, він застосовується в комплексному лікуванні з іншими медичними показаннями.


Академія масажу NV Naster, Курси мсасажу Київ

Навчання масажу в NV MASTER

Навчання масажу в NV MASTER

Leave review
Курси масажу NV MASTER спеціалізуються на підготовці висококласних фахівців...
Детальніше
Як вибрати курси масажу

Як вибрати курси масажу

Leave review
Якщо ви вирішили стати масажистом, кращий спосіб реалізувати це бажання - п...
Детальніше
Техніки масажу, які полюблять ваші клієнти

Техніки масажу, які полюблять ваші клієнти

Leave review
Як провідна школа курсів масажу в Україні, ми, природно, навчаємо багатьох ...
Детальніше
Онлайн курс навчання масажу

Онлайн курс навчання масажу

Leave review
Наш онлайн курс навчить вас одним з найпопулярніших технік масажу, пропонов...
Детальніше
Чому масажисти завжди будуть затребувані

Чому масажисти завжди будуть затребувані

Leave review
Ви плануєте стати масажистом, але не впевнені, що це стійка кар'єра? Масаж ...
Детальніше