Кінезіотейпування

! Кінезіотейпування: чи може стрічка замінити бандаж для вагітних

Чекаючи малюка, майбутня мама часто стикається з проблемами серйозніше, ніж вибір пологового будинку або вибір імені для дитини - болі і набряки можуть сильно затьмарити період виношування. Кінезіотейпування - застосування спеціальної стрічки, якою можна замінити бандаж при вагітності, може стати справжнім порятунком.

Чим відрізняється кінезіотейпірованіе від бандажа для вагітних?

 

Бандажі теж відмінно допомагають. Насправді, тейп працює таким же чином. Проте, різні підтримують бандажі та пояси для вагітних іноді можуть коштувати цілий стан. В час як кінезіотейпи досить економічні. Одного рулону вистачає на термін більше двох місяців.

 

Для більшості вагітних жінок, здатність отримувати безперервне полегшення протягом декількох днів може бути серйозним порятунком. Незручність або болю під час вагітності можуть порушити сон, а так як кінеза тейп можна залишати на ніч, такий необхідний відпочинок буде забезпечений. Тому що стрічка не передавлює внутрішні органи, як це може робити бандаж.


На відміну від бандажів, які обмежують рухи, тейп пропонує таку ж підтримку, але в той же час забезпечуючи повний діапазон рухів. Більш того, він доступний в різних кольорах і розмірах.

 

Методи застосування кінезіотейпа на спині і животі для забезпечення максимальної підтримки

Спочатку застосування кінезіотейпа здається дуже складним. Тому ваш лікар, мануальний терапевт або персональний тренер повинен показати вам, як застосовувати і використовувати тейп, перш ніж почнуться ваші спроби приклеїти його самостійно.

 

Для деяких методів вам, можливо, доведеться розрізати стрічку навпіл, що спочатку теж робиться методом проб і помилок, але не впадайте у відчай і ви знайдете, що краще для вас і вашого вагітного тіла.

 

Переконайтеся, що ваша шкіра суха і чиста перед застосуванням кінезіотейпа, щоб він залишався на місці якомога довше. Для того, щоб зняти кінезіотейп, використовуйте дитяче масло - воно допоможе розм'якшити клейку частина.

Rating 5 (1 Votes)
Як розвивати свій масажний бізнес

Як розвивати свій масажний бізнес

Зараз, коли більша частина робочої сили в світі переведена в домашній офіс,...
Лімфодренаж і антицелюлітний масаж - в чому різниця

Лімфодренаж і антицелюлітний масаж - в чому різниця

Порівняємо лімфодренажний і антицелюлітний масаж. Часто плутають, але наспр...
Скільки грошей заробляє масажист

Скільки грошей заробляє масажист?

Масажист заробляє більше або менше, скільки хоче! Можна перефразувати питан...
Мистецтво масажу

Мистецтво масажу

Масаж це мистецтво, але пам'ятайте, що тільки 10% роботи засновано на техні...
Як обрати професію масажист. Поради від викладачів масажу

Як обрати професію масажист. Поради від викладачів масажу

Останнім часом в середовищі професійного навчання все більшою популярністю ...