Курси масажу в Києві

Вивчіть загальний масаж тіла в професійному курсі класичного масажу. Цей курс підходить як для початківців, так і для тих, хто хоче освоїти розширені навички масажу, включаючи техніку (антицелюлітного, сегментарно-рефлекторного, дитячого, медового та офісного масажу) пропонуючи послуги масажу клієнтам, друзям та родині.


Інформація про курс


11 практичних занять включає теоретичний матеріал

Дні тижня: понеділок-середа-п'ятниця
Час проведення: 17:00 - 20:00


Видаємо: Сертифікат масажиста англійською та українською мовою


Знижки при ранньому бронюванні курсу навчання
Модель не потрібно


Вимоги до вступників: Для відвідування цього курсу не потрібно ніякого попереднього досвіду, кваліфікації або знань. Ідеально підходить для початківців.


Навчальні матеріали: Ваші матеріали не потрібні! Ви будете використовувати наші масла, одноразові простирадла, методичні таблиці та обладнання, поки проходите курс навчання.


Як проходить навчання на курсах масажу


Це одна з найпопулярніших технік загального масажу тіла пропонує вам теоретичну частину і практичне відпрацювання рухів на кожному занятті, де вас навчать всьому спектру рухів і послідовностей. Ми навчаємо тільки невелику кількість студентів одночасно, тому якість навчання гарантовано, ви отримаєте безліч індивідуальних інструкцій і вказівок від свого викладача. Ви також практикуєте техніки масажу разом з іншими студентами, (так як це найкращий спосіб навчання), тому вам не потрібно брати з собою модель для проведення масажу.


Курс навчання масажу ідеально підходить для початківців або досвідчених масажистів, які бажають відновити свої навички. Тому, якщо ви хочете освоїти нову техніку або вдосконалити свої існуючі навички, тоді цей курс для вас! Вам не потрібно мати будь-якої іншої кваліфікацією або досвіду для участі в цьому курсі.


Що таке загальний класичний масаж тіла


Класичний загальний масаж тіла є одним з найпопулярніших комплексних методів лікування і профілактики і пропонується в будь-який поважній косметологічної клініці, спа-салоні або фітнес центрі. Наш всебічний професійний курс для початківців так і практикуючих фахівців. Щоб ви могли освоїти і забезпечити профілактичний і терапевтичний напрямок для ваших клієнтів.

Як розвивати свій масажний бізнес

Як розвивати свій масажний бізнес

Зараз, коли більша частина робочої сили в світі переведена в домашній офіс,...
Лімфодренаж і антицелюлітний масаж - в чому різниця

Лімфодренаж і антицелюлітний масаж - в чому різниця

Порівняємо лімфодренажний і антицелюлітний масаж. Часто плутають, але наспр...
Скільки грошей заробляє масажист

Скільки грошей заробляє масажист?

Масажист заробляє більше або менше, скільки хоче! Можна перефразувати питан...
Мистецтво масажу

Мистецтво масажу

Масаж це мистецтво, але пам'ятайте, що тільки 10% роботи засновано на техні...
Як обрати професію масажист. Поради від викладачів масажу

Як обрати професію масажист. Поради від викладачів масажу

Останнім часом в середовищі професійного навчання все більшою популярністю ...