Масажист входить в число кращих професій 2019 року

За прогнозами Бюро статистики праці, область підтримки охорони здоров'я стане одним з найбільш швидкозростаючих сегментів робочих місць в наступному десятилітті, до 2029 року він збільшиться на 23,2 відсотка. У тих, хто зацікавлений в кар'єрі в сфері охорони здоров'я, будуть широкі можливості. І особливо ті, хто хоче стати масажистом.


Очікується зростання попиту на масажистів, оскільки все більше медичних працівників розуміють переваги масажу, і він продовжує зростати як частина методів лікування. Крім того, реабілітаційний масаж набирає популярність, так як спортивні команди наймають масажистів, щоб допомогти своїм спортсменам підвищити працездатність, реабілітуватися від травм і полегшити біль або впоратися з нею.


Нарешті, кількість масажних клінік і франшиз збільшилася в останні роки. Багато франчайзингові клініки пропонують доступніші види масажу, ніж ті, які надаються в спа-центрах і на курортах, що робить масаж доступним для більш широкого кола клієнтів. Страхові рахунки для масажистів також зросли і, за прогнозами, будуть продовжувати рости, що також допомогло зробити масажну терапію більш доступною.


Висновок


Професія масажист пропонує дуже позитивні перспективи як вибір професії. Пройти навчання або підвищити кваліфікацію можливо в Академії масажу NV Master. Де представлений широкий вибір сучасних технік масажу обличчя і тіла. Ви також можете звернутися до нашого консультанта по будь-яких цікавлять вас питань або запланувати екскурсію по навчальному центру.


Безкоштовні консультації по телефону 097 930 77 22

Як розвивати свій масажний бізнес

Як розвивати свій масажний бізнес

Зараз, коли більша частина робочої сили в світі переведена в домашній офіс,...
Лімфодренаж і антицелюлітний масаж - в чому різниця

Лімфодренаж і антицелюлітний масаж - в чому різниця

Порівняємо лімфодренажний і антицелюлітний масаж. Часто плутають, але наспр...
Скільки грошей заробляє масажист

Скільки грошей заробляє масажист?

Масажист заробляє більше або менше, скільки хоче! Можна перефразувати питан...
Мистецтво масажу

Мистецтво масажу

Масаж це мистецтво, але пам'ятайте, що тільки 10% роботи засновано на техні...
Як обрати професію масажист. Поради від викладачів масажу

Як обрати професію масажист. Поради від викладачів масажу

Останнім часом в середовищі професійного навчання все більшою популярністю ...