Методика по відновленню організму

Чим частіше ви будете практикувати цю просту методику, тім більше переваг відкриється саме для вашого організму. 

 

1. Зніміть втому ніг

 

Підняття ніг вгору — це один з кращих способів, щоб допомогти зняти напругу в ногах, стопах і навіть стегнах. Це три області, які можуть викликати дискомфорт в кінці дня. Альо за допомогою цієї вправи всього за двадцять хвилин ви позбудетеся від напруги в цих місцях і в цілому знизити втому тіла.

 

2. Зменшіть набряки ніг

 

Набряк в ногах завжди виникає із-за проблеми з кровообігом, який походження, ви обов’язково маєте знати. Це може бути наслідком проблем з нирками, серцем, надмірної ваги, при застосуванні якого-небудь ліки або навіть від недостатнього харчування.

 

Піднявши високо ноги, ви сприятимете просування тих рідин, які заважають нормальній циркуляції крові.

 

Іноді просто проводячи весь день «на ногах», ноги набрякають. Так само просто, знявши взуття, розслабтеся, поклавши ноги на стіну — сила тяжіння зніме набряки з проблемної області.

 

3. Заспокойте нервову систему, піднявши ноги вгору

 

Ця поза допоможе поліпшити ваше дихання. Ви поглинаєте більше повітря і, починаєте дихати більш повільно і ритмічно протягом усього часу знаходження в позі, що надає позитивний вплив на вашу нервову систему: знімається м’язове напруження, йде перевантаження і напруження, яке зазвичай концентрується в області живота, шиї і скронь.

 

4. Поліпшите травлення

 

У цьому випадку така вправи виступає в якості “активної інвестиції”. Позицію, коли раптом, ваші ноги виявляються вище голови, використовують, в першу чергу, щоб полегшити відтік замкнених рідин і, в останню, для поліпшення травлення. Така техніка сприяє кишкової рухливості, що, в кінцевому рахунку, призведе до того, що організм буде поглинати набагато більше поживних речовин, боротися з запорами і відновлювати внутрішній комфорт, результати неодмінно позитивно відіб’ються на вашій зовнішності.

 

5. Знайдіть психічний спокій

 

Всього двадцять хвилин вашого часу і ви зможете зняти фізичну втому і напуругу, що в кінцевому підсумку моментально заспокоїть ваш мозок. Крім того, така поза сприяє правильній церебральної оксигенації. При такому підході ваш мозок відпочиває, і ви починаєте відчувати себе більш усвідомлено, більш тонко відчуваєте своє тіло, знаходячи можливість наповнити його спокоєм.

Лімфодренаж і антицелюлітний масаж - в чому різниця

Лімфодренаж і антицелюлітний масаж - в чому різниця

Порівняємо лімфодренажний і антицелюлітний масаж. Часто плутають, але наспр...
Скільки грошей заробляє масажист

Скільки грошей заробляє масажист?

Масажист заробляє більше або менше, скільки хоче! Можна перефразувати питан...
Мистецтво масажу

Мистецтво масажу

Масаж це мистецтво, але пам'ятайте, що тільки 10% роботи засновано на техні...
Як обрати професію масажист. Поради від викладачів масажу

Як обрати професію масажист. Поради від викладачів масажу

Останнім часом в середовищі професійного навчання все більшою популярністю ...
Навчання масажу в NV MASTER

Навчання масажу в NV MASTER

Курси масажу NV MASTER спеціалізуються на підготовці висококласних фахівців...