Названо головні причини болю в попереку

Біль в попереку знайомий не тільки людям похилого віку, організм яких слабшає з роками через брак мінеральних речовин. Сьогодні, відчуваючи часті фізичні, розумові і емоційні навантаження, на біль в попереку скаржаться і представники молодого покоління.

 

У чому ж причина люмбалгії, від якої страждає практично 80% дорослих на планеті?

 

Медичні фахівці відзначають, що біль в попереку не завжди означає проблеми саме в цій частині хребта. Найчастіше така скарга сигналізує про низку порушень. Наприклад, вторинний біль в попереку вказує на інфекційний запальний процес і навіть утворення ракових клітин в органах малого таза або про захворювання великих кровоносних судин, чи хвороби нервової системи. Тому ні в якому разі не можна терпіти біль – необхідно терміново обстежитись і проконсультуватися в лікаря, тому що ускладнення можуть бути непередбачуваними і важкими.

 

Отже, сучасній медицині відомі такі причини болю в попереку:

 

Остеохондроз – результат сидячої роботи і пасивного відпочинку; хвороба офісних співробітників, секретарів, водіїв і т.д. Якщо не займатися спортом, фітнесом, не робити елементарну гімнастику, відбувається утиск нервових корінців, що йдуть від спинного мозку.

 

Про остеохондроз свідчить ниючий біль в попереку, який, однак, зникає при зміні положення. Якщо запустити такий хворобливий стан, з часом можна побачити викривлення хребта, дисфункції товстої кишки і сечового міхура.

 

Ішіас – утиск нервових корінців в області крижів з ураженням сідничного нерва, що йде від поперекового відділу до кінчиків пальців ніг. Саме тому в такому випадку раптовий біль в попереку, обумовлений дистрофією міжхребцевого диска, паралізує людину.

 

Пієлонефрит – запалення нирок, про що говорить ниючий біль в області пупка і підребер’я (в місці прикріплення ребер до хребта). Пов’язані хворобливі відчуття з розтягуванням капсули, в якій розташовується нирка.

 

Вагітність: біль в попереку на ранніх термінах і на пізній стадії істотно різниться. Так, різкий, пульсуючий біль в попереку на перших тижнях вагітності може означати викидень або стрімке збільшення викиду гормону прогестерону. Якщо ж біль поширюється не тільки на поперек, а й на низ живота, необхідно терміново бігти до гінеколога, щоб підтвердити або виключити позаматкову вагітність.

Найпопулярніші курси підвищення кваліфікації для масажистів

Найпопулярніші курси підвищення кваліфікації для масажистів

Постійне освіта є обов'язковою на сьогоднішньому постійно конкурентному рин...
Як розвивати свій масажний бізнес

Як розвивати свій масажний бізнес

Зараз, коли більша частина робочої сили в світі переведена в домашній офіс,...
Лімфодренаж і антицелюлітний масаж - в чому різниця

Лімфодренаж і антицелюлітний масаж - в чому різниця

Порівняємо лімфодренажний і антицелюлітний масаж. Часто плутають, але наспр...
Скільки грошей заробляє масажист

Скільки грошей заробляє масажист?

Масажист заробляє більше або менше, скільки хоче! Можна перефразувати питан...
Мистецтво масажу

Мистецтво масажу

Масаж це мистецтво, але пам'ятайте, що тільки 10% роботи засновано на техні...