Популярні курси безперервної освіти для масажистів

Одним із способів, за допомогою якого масажисти зберігають свої професійні навички і отримують задоволення від вивчення останніх тенденцій в галузі, є безперервне навчання масажистів.


NV Master робить все можливе, щоб забезпечити постійне навчання наших студентів, допомагаючи тримати наших випускників і студентів на передових позиціях у своїй галузі. Якщо ви шукаєте продовження освіти для масажистів, ось деякі з найбільш популярних пропонованих класів.


Курси класичного масажу - це основа для навчання людей, які хочуть опанувати однією з найпопулярніших методик. Ми закладаємо фундамент знань, навичок і умінь. Універсальний курс який включає в себе основи: антицелюлітного, баночного, дитячого, медового, сегментарно - рефлекторного, офісного і лимфодренажного масажу.


Курси масажу в реабілітації - це другий блок навчання, призначений для людей які навчилися на курсах класичного масажу і планують підвищити свою кваліфікацію. Курс передбачає освоєння техніки масажу при різних захворюваннях органів і систем.


Курси масажу обличчя - навчання методиці, що включає в себе напрацювання, відомих фахівців у всьому світі шкіл масажу: Іспанії, Франції та Японії.


Масаж обличчя прекрасно поєднується в тандемі із загальним класичним масажем, тим самим піднімаючи рейтинг і репутацію масажиста. І самий ключовий момент, збільшує прибуток масажиста мінімум в два рази.


Курси масажу для вагітних - унікальна техніка м'якого лимфодренажного ефекту. Регулярний масаж під час вагітності допоможе уникнути проявів токсикозу і набряклості. Появи розтяжок і набору зайвої ваги.

Навчання відбувається з нуля, без досвіду в масажі або медичної освіти. Курс передбачає навчити правильному положенню вагітних під час масажу, рух рук і напрям масажних ліній.


Курси тейпування - методика для підвищення кваліфікації масажиста, яка повинна бути в арсеналі навичок і роботі з клієнтом.


Тейпування - це не медикаментозний спосіб лікування і профілактики травм суглобів, м'язів, опорно - рухового апарату в цілому. Широко використовується для усунення симптоматики у людей займаються професійно спортом.


Більш детальну інформацію про програми навчання масажу, курсах і майстер-класах можна дізнатися на сайті nvmaster.com.ua


Безкоштовні консультації по телефону +38 (097) 930-77-22

Як вибрати курси масажу

Як вибрати курси масажу

Leave review
Якщо ви вирішили стати масажистом, кращий спосіб реалізувати це бажання - п...
Детальніше
Техніки масажу, які полюблять ваші клієнти

Техніки масажу, які полюблять ваші клієнти

Leave review
Як провідна школа курсів масажу в Україні, ми, природно, навчаємо багатьох ...
Детальніше
Онлайн курс навчання масажу

Онлайн курс навчання масажу

Leave review
Наш онлайн курс навчить вас одним з найпопулярніших технік масажу, пропонов...
Детальніше
Чому масажисти завжди будуть затребувані

Чому масажисти завжди будуть затребувані

Leave review
Ви плануєте стати масажистом, але не впевнені, що це стійка кар'єра? Масаж ...
Детальніше
Почати свій власний масажний бізнес або працювати на когось іншого

Почати свій власний масажний бізнес або працювати на когось іншого

Leave review
Завершуючи своє навчання в якості масажиста, ви починаєте думати про можлив...
Детальніше