жизнь +38  093

Водафон +38  095

Киевстара +38  097

930-77-22

Популярні курси безперервної освіти для масажистів

Одним із способів, за допомогою якого масажисти зберігають свої професійні навички і отримують задоволення від вивчення останніх тенденцій в галузі, є безперервне навчання масажистів.


NV Master робить все можливе, щоб забезпечити постійне навчання наших студентів, допомагаючи тримати наших випускників і студентів на передових позиціях у своїй галузі. Якщо ви шукаєте продовження освіти для масажистів, ось деякі з найбільш популярних пропонованих класів.


Курси класичного масажу - це основа для навчання людей, які хочуть опанувати однією з найпопулярніших методик. Ми закладаємо фундамент знань, навичок і умінь. Універсальний курс який включає в себе основи: антицелюлітного, баночного, дитячого, медового, сегментарно - рефлекторного, офісного і лимфодренажного масажу.


Курси масажу в реабілітації - це другий блок навчання, призначений для людей які навчилися на курсах класичного масажу і планують підвищити свою кваліфікацію. Курс передбачає освоєння техніки масажу при різних захворюваннях органів і систем.


Курси масажу обличчя - навчання методиці, що включає в себе напрацювання, відомих фахівців у всьому світі шкіл масажу: Іспанії, Франції та Японії.


Масаж обличчя прекрасно поєднується в тандемі із загальним класичним масажем, тим самим піднімаючи рейтинг і репутацію масажиста. І самий ключовий момент, збільшує прибуток масажиста мінімум в два рази.


Курси масажу для вагітних - унікальна техніка м'якого лимфодренажного ефекту. Регулярний масаж під час вагітності допоможе уникнути проявів токсикозу і набряклості. Появи розтяжок і набору зайвої ваги.

Навчання відбувається з нуля, без досвіду в масажі або медичної освіти. Курс передбачає навчити правильному положенню вагітних під час масажу, рух рук і напрям масажних ліній.


Курси тейпування - методика для підвищення кваліфікації масажиста, яка повинна бути в арсеналі навичок і роботі з клієнтом.


Тейпування - це не медикаментозний спосіб лікування і профілактики травм суглобів, м'язів, опорно - рухового апарату в цілому. Широко використовується для усунення симптоматики у людей займаються професійно спортом.


Більш детальну інформацію про програми навчання масажу, курсах і майстер-класах можна дізнатися на сайті nvmaster.com.ua


Безкоштовні консультації по телефону +38 (097) 930-77-22

Курси масажу в Києві

Курси масажу в Києві

Leave review
Курс навчання масажу ідеально підходить для початківців або досвідчених мас...
Детальніше
Популярні курси безперервної освіти для масажистів

Популярні курси безперервної освіти для масажистів

Leave review
NV Master робить все можливе, щоб забезпечити постійне навчання наших студе...
Детальніше
Як стати масажистом в 2020 році

Як стати масажистом в 2020 році

Leave review
Якщо ви шукаєте зміну професії та хочете стати масажистом, вам потрібно зро...
Детальніше
Важливість подальшої освіти для масажистів

Важливість подальшої освіти для масажистів

Leave review
Масажна терапія стає все більш популярним вибором професії. Навіть після то...
Детальніше
Поради з маркетингу для масажистів

Поради з маркетингу для масажистів

Leave review
Отримавши кваліфікацію в області масажу для застосування практичних навичок...
Детальніше