Популярні курси безперервної освіти для масажистів

Одним із способів, за допомогою якого масажисти зберігають свої професійні навички і отримують задоволення від вивчення останніх тенденцій в галузі, є безперервне навчання масажистів.


NV Master робить все можливе, щоб забезпечити постійне навчання наших студентів, допомагаючи тримати наших випускників і студентів на передових позиціях у своїй галузі. Якщо ви шукаєте продовження освіти для масажистів, ось деякі з найбільш популярних пропонованих класів.


Курси класичного масажу - це основа для навчання людей, які хочуть опанувати однією з найпопулярніших методик. Ми закладаємо фундамент знань, навичок і умінь. Універсальний курс який включає в себе основи: антицелюлітного, баночного, дитячого, медового, сегментарно - рефлекторного, офісного і лимфодренажного масажу.


Курси масажу в реабілітації - це другий блок навчання, призначений для людей які навчилися на курсах класичного масажу і планують підвищити свою кваліфікацію. Курс передбачає освоєння техніки масажу при різних захворюваннях органів і систем.


Курси масажу обличчя - навчання методиці, що включає в себе напрацювання, відомих фахівців у всьому світі шкіл масажу: Іспанії, Франції та Японії.


Масаж обличчя прекрасно поєднується в тандемі із загальним класичним масажем, тим самим піднімаючи рейтинг і репутацію масажиста. І самий ключовий момент, збільшує прибуток масажиста мінімум в два рази.


Курси масажу для вагітних - унікальна техніка м'якого лимфодренажного ефекту. Регулярний масаж під час вагітності допоможе уникнути проявів токсикозу і набряклості. Появи розтяжок і набору зайвої ваги.

Навчання відбувається з нуля, без досвіду в масажі або медичної освіти. Курс передбачає навчити правильному положенню вагітних під час масажу, рух рук і напрям масажних ліній.


Курси тейпування - методика для підвищення кваліфікації масажиста, яка повинна бути в арсеналі навичок і роботі з клієнтом.


Тейпування - це не медикаментозний спосіб лікування і профілактики травм суглобів, м'язів, опорно - рухового апарату в цілому. Широко використовується для усунення симптоматики у людей займаються професійно спортом.


Більш детальну інформацію про програми навчання масажу, курсах і майстер-класах можна дізнатися на сайті nvmaster.com.ua


Безкоштовні консультації по телефону +38 (097) 930-77-22

Чому анатомія і фізіологія важлива в практиці масажу

Чому анатомія і фізіологія важлива в практиці масажу

Курси анатомії і фізіології людини багато в чому допомагають масажистам. Ан...
Співбесіда з роботодавцем. Поради для масажистів.

Співбесіда з роботодавцем. Поради для масажистів.

Перед співбесідою необхідно врахувати безліч міркувань, які допоможуть вам ...
Найпопулярніші курси підвищення кваліфікації для масажистів

Найпопулярніші курси підвищення кваліфікації для масажистів

Постійне освіта є обов'язковою на сьогоднішньому постійно конкурентному рин...
Як розвивати свій масажний бізнес

Як розвивати свій масажний бізнес

Зараз, коли більша частина робочої сили в світі переведена в домашній офіс,...
Лімфодренаж і антицелюлітний масаж - в чому різниця

Лімфодренаж і антицелюлітний масаж - в чому різниця

Порівняємо лімфодренажний і антицелюлітний масаж. Часто плутають, але наспр...