Рефлексологія як на долоні

Існує ціла наука, яка називається рефлексологія і вивчає біоактивні точки, розташовані на долоні (так само, як на стопі і на вусі) і керуючі усім організмом.


Великий палець


Занепокоєння, головний біль, Великий палець, наче якір, несе відповідальність за всі рішення. Він тісно пов'язаний з емоціями людини, а саме з тривогою, депресією, підвищеною тривожністю. Точки великого пальця тісно пов'язані з селезінкою і шлунком. Якщо ви відчуваєте себе пригнічено або ж ви відчуваєте головний біль і невластиву вам нервозність, схопіть великий палець і натискайте на нього. Тільки не сильно! Ви ж не хочете зробити собі боляче? Виконайте вправу 3-5 хвилин. Можна і більше, протипоказань немає, інформує Ukr.Media.


Вказівний палець


Занепад духу, м'язові болі, Вказівний палець тісно пов'язаний зі страхом і збентеженням. Якщо говорити про внутрішній органах, то цей палець має безпосередній зв'язок з нирками. Згідно з дослідженням, проведеним Університетом Міннесоти, у пацієнтів, які мали захворювання нирок, спостерігалося помітне покращення стану, коли в їх програму лікування включали рефлексологію. Крім того, масаж вказівного пальця зменшить біль у м'язах і знизить відчуття дискомфорту в тілі.


Середній палець


Злість, втома. Якщо ви відчуваєте втому, то спробуйте помасажувати середній палець. Середній палець безпосередньо пов'язаний зі злістю і роздратованістю. Крім того, масаж цього пальця допоможе позбутися від проблем з печінкою. Подібні вправи мають ефект також і тому, що масаж миттєво покращує кровообіг, усуваючи при цьому занепокоєння.


Безіменний палець


Негативні емоції, розлад травлення. Якщо ви відчуваєте себе погано, немов з вас висмоктали всю енергію, зверніть увагу на безіменний палець. Помірний тиск на цей палець сприятливо позначиться на травних і дихальних функціях організму. При виконанні вправи намагайтеся зберігати спокій і стежити за диханням.


Мізинець


Нервозність і стрес. Мізинець відповідає за те, як ми бачимо себе в цьому світі, яке місце займаємо і як себе відчуваємо. Простіше кажучи, мова йде про самооцінку. Може бути, ви занадто себе критикуєте? Залиште негативні емоції, дихайте глибше і масажуйте мізинець! Це вправа виявиться дуже корисною, якщо ви відчуваєте біль у тілі чи відчуваєте підвищену нервозність.


Долоню


Нудота, напруга в тілі. Притисніть пальці однієї руки до долоні іншої руки. Зробіть три повільних вдиху і видиху. Також можна здійснювати обертальні рухи.Долоні відповідають за роботу більшості внутрішніх органів. Крім того, масаж долонь допоможе впоратися з запамороченням і проблемами ШЛУНКОВО-кишкового тракту.


Руки


Кровообіг, концентрація. Щоб заспокоїтися і зосередитися на чомусь важливому, притисніть долоні одну до одної і злегка натискайте. Така вправа не тільки допоможе привести в порядок думки і почуття, але і воно посприяє поліпшенню кровообігу, а хороший кровообіг, як відомо, — одна з ознак здоров'я організму в цілому.

 

Курси масажу Київ, Академія масажу NV Master

Як розвивати свій масажний бізнес

Як розвивати свій масажний бізнес

Зараз, коли більша частина робочої сили в світі переведена в домашній офіс,...
Лімфодренаж і антицелюлітний масаж - в чому різниця

Лімфодренаж і антицелюлітний масаж - в чому різниця

Порівняємо лімфодренажний і антицелюлітний масаж. Часто плутають, але наспр...
Скільки грошей заробляє масажист

Скільки грошей заробляє масажист?

Масажист заробляє більше або менше, скільки хоче! Можна перефразувати питан...
Мистецтво масажу

Мистецтво масажу

Масаж це мистецтво, але пам'ятайте, що тільки 10% роботи засновано на техні...
Як обрати професію масажист. Поради від викладачів масажу

Як обрати професію масажист. Поради від викладачів масажу

Останнім часом в середовищі професійного навчання все більшою популярністю ...