Сповільнюємо старіння обличчя за допомогою остеопатії

Організм постійно підносить сюрпризи - часом найнесподіваніші речі, які на перший погляд ніяк не пов'язані один з одним, можуть чинити серйозний вплив на багато процесів. Наприклад, мало хто знає, що остеопатія може як прискорити, так і уповільнити старіння шкіри. Розглянемо докладніше.


Остеопатія - який зв'язок зі шкірою?


Звичайно, процес старіння незворотній, однак ми часто мимоволі самі сприяємо його прискоренню.


Професійні косметологи пропонують боротися зі старінням комплексними методами, а саме впливаючи не тільки на саму шкіру, але і на м'язи і кісткові структури, тим самим забезпечуючи нормальну циркуляцію крові в глибоких шарах шкіри.


І дійсно, остеопатія може допомогти вирішити проблему постійних мішків під очима, а також підтягнути шкіру, якщо є така необхідність.


Масаж обличчя


За допомогою цієї нескладної процедури можна поліпшити колір обличчя і прибрати набряки, крім того, мімічні зморшки помітно скоротяться. Однак необхідно пройти цілий курс, інакше процедура просто не має сенсу.


Використовуйте спеціальний крем або масло під час проведення масажу, проте не натискайте сильно, щоб не розтягнути шкіру ще сильніше. Рухайтеся по масажних лініях - від центру лоба до периферії, а також від низу до верху, рухаючись від шиї.


М'язова гімнастика


Прокачування м'язів необхідна не тільки тілу, а й нашому обличчю, хоча мало хто про це замислюється. Якщо у вас є проблема з в'ялістю і нездоровим кольором обличчя, гімнастика - ваш вихід із ситуації. Існує кілька основних вправ для різних груп м'язів обличчя, які необхідно опрацьовувати кілька разів на тиждень.


 Не давайте організму занадто великі навантаження


Ми звикли носити важкі сумки з магазинів, не уявляємо життя без високих каблуків, а між тим наносимо непоправної шкоди хребту, через що стикаємося з великими проблемами з кістками і суглобами в майбутньому. Та й шкіра обличчя не скаже вам спасибі - через затискачів в хребцях порушується кровообіг в тканинах, шкіра отримує мало кисню, як підсумок - в'ялість і ранні зморшки. 


 Додайте більше клітковини в раціон


Дійсно, ми то, що ми їмо. Крім того, що багато проживають в мегаполісі, де волею-неволею отримуєш порцію шкідливих викидів кожен день, так ще і добиваєш себе неправильним харчуванням. Щоб поліпшити обмін речовин, змініть раціон, додавши більше овочів, які допоможуть виводити більше токсинів.Любіть себе


Один з кращих друзів прогресуючого старіння - стрес. Звичайно, повністю уникнути переживань не можна, але в наших силах його зменшити. Постарайтеся висипатися, щоб дати мозку необхідну розрядку, інакше весь день ви проведете в напрузі, що обернеться появою додаткових зморшок.

Як розвивати свій масажний бізнес

Як розвивати свій масажний бізнес

Зараз, коли більша частина робочої сили в світі переведена в домашній офіс,...
Лімфодренаж і антицелюлітний масаж - в чому різниця

Лімфодренаж і антицелюлітний масаж - в чому різниця

Порівняємо лімфодренажний і антицелюлітний масаж. Часто плутають, але наспр...
Скільки грошей заробляє масажист

Скільки грошей заробляє масажист?

Масажист заробляє більше або менше, скільки хоче! Можна перефразувати питан...
Мистецтво масажу

Мистецтво масажу

Масаж це мистецтво, але пам'ятайте, що тільки 10% роботи засновано на техні...
Як обрати професію масажист. Поради від викладачів масажу

Як обрати професію масажист. Поради від викладачів масажу

Останнім часом в середовищі професійного навчання все більшою популярністю ...