Стати майстром масажу дуже просто

Якщо хтось давно мріяв стати масажистом, але думав, що без медичної освіти нічого не вийде, то помилявся. Варто записатися в Міжнародну Академію масажу NV Master на курси масажу в Києві і давня мрія легко здійсниться.


Багато хто не наважується йти на подібні курси, вважаючи, що у них нічого не вийде. Або заважає поширене переконання, що для роботи масажистом необхідно спочатку отримати медичну освіту. Однак, все це міфи.


Для того щоб стати масажистом і надавати послуги даного характеру, медична освіта не потрібна. Звичайно, його відсутність накладає певні обмеження. Звичайно лікувальним масажем займатися буде не можна, але ж є безліч інших напрямків, де нові навички будуть дуже корисні.


Навчальні курси технікам масажу - це ідеальний спосіб швидко і доступно освоїти техніку масажу і почати застосовувати її на практиці.


Зазвичай, ціни на таке навчання досить доступні, а час навчання вибирається самостійно. Наприклад, можна займатися вранці, ввечері, або навіть у вихідні.


Заняття проходять в активній формі, із застосуванням кольорових плакатів, навчальних презентацій, і обов'язково під керівництвом фахівця з медичною освітою. За короткий час можна вивчити теорію, практику, розширити і закріпити свої знання.


На таких курсах  дізнаються багато нового про історію масажу в загальному, навчаються додатковим масажним технікам, вивчають мову дотиків.


Після проходження навчання, видається сертифікат встановленого зразка, який дозволяє впевнено почати працювати в новому напрямку.


При бажанні можна влаштуватися працювати в салон, а можна відкрити власний або надавати послуги масажу на дому. Але ж можна ці знання використовувати просто для себе і своїх рідних людей. В будь-якій сім'ї були б щасливі, мати свого власного масажиста.


Міжнародна Академія масажу NV Master в Києві - пропонує свої послуги з навчання прийомам масажу. За місяць можна навчитися багатьом технікам, включаючи авторські. Навчання проходить в комфортних умовах, з наданням безкоштовних витратних матеріалів.

Навчання масажу в NV MASTER

Навчання масажу в NV MASTER

Leave review
Курси масажу NV MASTER спеціалізуються на підготовці висококласних фахівців...
Детальніше
Як вибрати курси масажу

Як вибрати курси масажу

Leave review
Якщо ви вирішили стати масажистом, кращий спосіб реалізувати це бажання - п...
Детальніше
Техніки масажу, які полюблять ваші клієнти

Техніки масажу, які полюблять ваші клієнти

Leave review
Як провідна школа курсів масажу в Україні, ми, природно, навчаємо багатьох ...
Детальніше
Онлайн курс навчання масажу

Онлайн курс навчання масажу

Leave review
Наш онлайн курс навчить вас одним з найпопулярніших технік масажу, пропонов...
Детальніше
Чому масажисти завжди будуть затребувані

Чому масажисти завжди будуть затребувані

Leave review
Ви плануєте стати масажистом, але не впевнені, що це стійка кар'єра? Масаж ...
Детальніше