Стати майстром масажу дуже просто

Якщо хтось давно мріяв стати масажистом, але думав, що без медичної освіти нічого не вийде, то помилявся. Варто записатися в Міжнародну Академію масажу NV Master на курси масажу в Києві і давня мрія легко здійсниться.


Багато хто не наважується йти на подібні курси, вважаючи, що у них нічого не вийде. Або заважає поширене переконання, що для роботи масажистом необхідно спочатку отримати медичну освіту. Однак, все це міфи.


Для того щоб стати масажистом і надавати послуги даного характеру, медична освіта не потрібна. Звичайно, його відсутність накладає певні обмеження. Звичайно лікувальним масажем займатися буде не можна, але ж є безліч інших напрямків, де нові навички будуть дуже корисні.


Навчальні курси технікам масажу - це ідеальний спосіб швидко і доступно освоїти техніку масажу і почати застосовувати її на практиці.


Зазвичай, ціни на таке навчання досить доступні, а час навчання вибирається самостійно. Наприклад, можна займатися вранці, ввечері, або навіть у вихідні.


Заняття проходять в активній формі, із застосуванням кольорових плакатів, навчальних презентацій, і обов'язково під керівництвом фахівця з медичною освітою. За короткий час можна вивчити теорію, практику, розширити і закріпити свої знання.


На таких курсах  дізнаються багато нового про історію масажу в загальному, навчаються додатковим масажним технікам, вивчають мову дотиків.


Після проходження навчання, видається сертифікат встановленого зразка, який дозволяє впевнено почати працювати в новому напрямку.


При бажанні можна влаштуватися працювати в салон, а можна відкрити власний або надавати послуги масажу на дому. Але ж можна ці знання використовувати просто для себе і своїх рідних людей. В будь-якій сім'ї були б щасливі, мати свого власного масажиста.


Міжнародна Академія масажу NV Master в Києві - пропонує свої послуги з навчання прийомам масажу. За місяць можна навчитися багатьом технікам, включаючи авторські. Навчання проходить в комфортних умовах, з наданням безкоштовних витратних матеріалів.

Чому анатомія і фізіологія важлива в практиці масажу

Чому анатомія і фізіологія важлива в практиці масажу

Курси анатомії і фізіології людини багато в чому допомагають масажистам. Ан...
Співбесіда з роботодавцем. Поради для масажистів.

Співбесіда з роботодавцем. Поради для масажистів.

Перед співбесідою необхідно врахувати безліч міркувань, які допоможуть вам ...
Найпопулярніші курси підвищення кваліфікації для масажистів

Найпопулярніші курси підвищення кваліфікації для масажистів

Постійне освіта є обов'язковою на сьогоднішньому постійно конкурентному рин...
Як розвивати свій масажний бізнес

Як розвивати свій масажний бізнес

Зараз, коли більша частина робочої сили в світі переведена в домашній офіс,...
Лімфодренаж і антицелюлітний масаж - в чому різниця

Лімфодренаж і антицелюлітний масаж - в чому різниця

Порівняємо лімфодренажний і антицелюлітний масаж. Часто плутають, але наспр...