Целюліт: реально позбутися чи ні?

Про «апельсинову кірку» не з чуток знає практично кожна друга жінка після 30 років. Дивиться на себе в дзеркало, важко зітхає і заспокоюється тим, що нерівності на стегнах, сідницях і животі можна приховати під одягом. Але попереду літо, час пляжного відпочинку, купання, коли доведеться виставити всім на показ свій целюліт. Щоб хоч трохи зменшити цей естетичний недолік, жінки йдуть на багато чого, якщо не на все: спорт, чудодійні маски і креми, масажі, апаратні процедури, ін'єкції.


Академія масажу NV Master - розповідає, які сучасні методи боротьби з целюлітом дійсно ефективні і допоможуть до літа привести себе в форму, а на що не варто витрачати час і гроші.


Целюліт, по-науковому  ліподистрофія - це структурні зміни в підшкірно-жировому шарі, що ведуть до порушення мікроциркуляції і лімфовідтоку. Йдеться про застійні явища в жировій тканині, що приводять до її дистрофії, візуально це проявляється тим, що шкіра стає нерівною, горбистою, щільною на дотик, нагадує по виду апельсинову шкірку.


На щастя, завдяки сучасним технологіям і досягненням медицини, жінки можуть позбутися цієї проблеми, існують перевірені методи боротьби з целюлітом, які допоможуть максимально швидко і ефективно підготувати тіло до гарячого пляжного сезону.


Будь-яка антицелюлітна програма повинна починатися з лімфодренажного (мануального або мікрострумової). Процедура ефективно працює з щільними застійними тканинами шкіри і підшкірно-жирової клітковиною, змушуючи лімфатичну систему активно виводити накопичину рідину і шлаки. Це призводить до зменшення целюліту, нормалізації мікроциркуляції та обміну речовин в тканинах.


До лімфодренажу рекомендується додати антицелюлітний масаж, який зруйнує зайві жирові відкладення на певних ділянках проблемних зон. А колагенові маски, завдяки глибокому проникненню в тканини, зменшать в'язкість рідин в міжклітинному просторі і всередині клітин, активізують процес ліполізу (розщеплення жиру), розширять русла кровоносних і лімфатичних судин. Поєднання масок зі спеціальними прийомами тривалого інтенсивного механічного впливу призводить до активізації обмінних процесів. Це сприяє підвищенню пружності та еластичності шкіри, позбавляє від целюліту і зайвих кілограмів.


Є більш дієві сучасні методи боротьби з целюлітом. Наприклад, іонофармофорез - унікальна інноваційна система введення активних лікарських засобів через шкірний покрив на глибину до 12 см. Ця процедура локально перебудовує структуру ліпідної мембрани, що призводить до руйнування підшкірної жирової клітковини і позбавлення від целюліту. Крім того, іонофармофорез запускає процеси синтезу еластану і колагену, що сприяють ліфтінгу шкіри.


Швидкі і вражаючі результати дає технологія HIFU, заснована на високочастотному ультразвуку. Метод вибірково впливає на жирові клітини, не пошкоджуючи при цьому кровоносні судини і клітини шкіри.


Назавжди забути про целюліт, незалежно від віку і ваги, також допоможуть RF-ліфтинг (радіохвильовий ліфтинг) із застосуванням вакуумного масажу і ротації, кріоліполіз (холодовий вплив на проблемні зони) або кавітація (метод ультразвукової безоперационной ліпосакції).


А ось що абсолютно неефективно в боротьбі з целюлітом, так це всі антицелюлітні маски і креми для тіла і проблемних зон. Забудьте про них, тому що, на жаль, вони абсолютно марні в боротьбі за красиве і здорове тіло.

Чому анатомія і фізіологія важлива в практиці масажу

Чому анатомія і фізіологія важлива в практиці масажу

Курси анатомії і фізіології людини багато в чому допомагають масажистам. Ан...
Співбесіда з роботодавцем. Поради для масажистів.

Співбесіда з роботодавцем. Поради для масажистів.

Перед співбесідою необхідно врахувати безліч міркувань, які допоможуть вам ...
Найпопулярніші курси підвищення кваліфікації для масажистів

Найпопулярніші курси підвищення кваліфікації для масажистів

Постійне освіта є обов'язковою на сьогоднішньому постійно конкурентному рин...
Як розвивати свій масажний бізнес

Як розвивати свій масажний бізнес

Зараз, коли більша частина робочої сили в світі переведена в домашній офіс,...
Лімфодренаж і антицелюлітний масаж - в чому різниця

Лімфодренаж і антицелюлітний масаж - в чому різниця

Порівняємо лімфодренажний і антицелюлітний масаж. Часто плутають, але наспр...