Целюліт: реально позбутися чи ні?

Про «апельсинову кірку» не з чуток знає практично кожна друга жінка після 30 років. Дивиться на себе в дзеркало, важко зітхає і заспокоюється тим, що нерівності на стегнах, сідницях і животі можна приховати під одягом. Але попереду літо, час пляжного відпочинку, купання, коли доведеться виставити всім на показ свій целюліт. Щоб хоч трохи зменшити цей естетичний недолік, жінки йдуть на багато чого, якщо не на все: спорт, чудодійні маски і креми, масажі, апаратні процедури, ін'єкції.


Академія масажу NV Master - розповідає, які сучасні методи боротьби з целюлітом дійсно ефективні і допоможуть до літа привести себе в форму, а на що не варто витрачати час і гроші.


Целюліт, по-науковому  ліподистрофія - це структурні зміни в підшкірно-жировому шарі, що ведуть до порушення мікроциркуляції і лімфовідтоку. Йдеться про застійні явища в жировій тканині, що приводять до її дистрофії, візуально це проявляється тим, що шкіра стає нерівною, горбистою, щільною на дотик, нагадує по виду апельсинову шкірку.


На щастя, завдяки сучасним технологіям і досягненням медицини, жінки можуть позбутися цієї проблеми, існують перевірені методи боротьби з целюлітом, які допоможуть максимально швидко і ефективно підготувати тіло до гарячого пляжного сезону.


Будь-яка антицелюлітна програма повинна починатися з лімфодренажного (мануального або мікрострумової). Процедура ефективно працює з щільними застійними тканинами шкіри і підшкірно-жирової клітковиною, змушуючи лімфатичну систему активно виводити накопичину рідину і шлаки. Це призводить до зменшення целюліту, нормалізації мікроциркуляції та обміну речовин в тканинах.


До лімфодренажу рекомендується додати антицелюлітний масаж, який зруйнує зайві жирові відкладення на певних ділянках проблемних зон. А колагенові маски, завдяки глибокому проникненню в тканини, зменшать в'язкість рідин в міжклітинному просторі і всередині клітин, активізують процес ліполізу (розщеплення жиру), розширять русла кровоносних і лімфатичних судин. Поєднання масок зі спеціальними прийомами тривалого інтенсивного механічного впливу призводить до активізації обмінних процесів. Це сприяє підвищенню пружності та еластичності шкіри, позбавляє від целюліту і зайвих кілограмів.


Є більш дієві сучасні методи боротьби з целюлітом. Наприклад, іонофармофорез - унікальна інноваційна система введення активних лікарських засобів через шкірний покрив на глибину до 12 см. Ця процедура локально перебудовує структуру ліпідної мембрани, що призводить до руйнування підшкірної жирової клітковини і позбавлення від целюліту. Крім того, іонофармофорез запускає процеси синтезу еластану і колагену, що сприяють ліфтінгу шкіри.


Швидкі і вражаючі результати дає технологія HIFU, заснована на високочастотному ультразвуку. Метод вибірково впливає на жирові клітини, не пошкоджуючи при цьому кровоносні судини і клітини шкіри.


Назавжди забути про целюліт, незалежно від віку і ваги, також допоможуть RF-ліфтинг (радіохвильовий ліфтинг) із застосуванням вакуумного масажу і ротації, кріоліполіз (холодовий вплив на проблемні зони) або кавітація (метод ультразвукової безоперационной ліпосакції).


А ось що абсолютно неефективно в боротьбі з целюлітом, так це всі антицелюлітні маски і креми для тіла і проблемних зон. Забудьте про них, тому що, на жаль, вони абсолютно марні в боротьбі за красиве і здорове тіло.

Навчання масажу в NV MASTER

Навчання масажу в NV MASTER

Leave review
Курси масажу NV MASTER спеціалізуються на підготовці висококласних фахівців...
Детальніше
Як вибрати курси масажу

Як вибрати курси масажу

Leave review
Якщо ви вирішили стати масажистом, кращий спосіб реалізувати це бажання - п...
Детальніше
Техніки масажу, які полюблять ваші клієнти

Техніки масажу, які полюблять ваші клієнти

Leave review
Як провідна школа курсів масажу в Україні, ми, природно, навчаємо багатьох ...
Детальніше
Онлайн курс навчання масажу

Онлайн курс навчання масажу

Leave review
Наш онлайн курс навчить вас одним з найпопулярніших технік масажу, пропонов...
Детальніше
Чому масажисти завжди будуть затребувані

Чому масажисти завжди будуть затребувані

Leave review
Ви плануєте стати масажистом, але не впевнені, що це стійка кар'єра? Масаж ...
Детальніше