Вправи, які допоможуть вам швидко забути про біль в спині

Досить мучитися зі спиною! Ці вправи не тільки дуже прості, але і дійсно ефективні! Зберігайте в закладки, займайтеся і будьте здорові!


Через сидячий спосіб життя для більшості з нас, особливо тим, хто постійно працює за комп’ютером, – біль в спині стала звичною. І це стосується людей будь-якого віку!

 

Сучасний ритм життя не залишає нам можливості приділяти багато часу своєму здоров’ю. Спочатку ми намагаємося не звертати уваги на перші  ознаки проблем . Проте, коли біль стає сильним, простими засобами справі вже не зарадиш. Завжди краще уникнути проблем зі здоров’ям, попередивши їх!

 

Комплекс вправ для хребта

 

У цій статті  шість простих, але дуже ефективних  вправ для хребта  і спини, які не вимагають для виконання багато часу і особливої фізичної підготовки, але при цьому дають дуже хороші результати!

 

Морська зірка

 

Для цього потрібно просто лягти на підлогу, розкинути руки і ноги в сторони і трошки полежати в цьому положенні. Потім потрібно виконати скручування: руки і плечі повертаємо в одну сторону, стегна повертаємо в іншу. Потім повертаємося в початкове положення і проробляємо те ж саме в іншу сторону. Все робимо дуже повільно і спокійно!


Лежачий камінь

 

І знову вправа для ледачих! Для його виконання тобі знадобиться стілець.

 

Ляж на підлогу, бажано на теплий килим, і закинь ноги на стілець. Вправа допомагає відновити правильний кровообіг у всьому тілі, а спина при цьому зможе відпочити після денних навантажень.

 

Гнучка змія

 

Молодість людини визначається рухливістю його хребта. В основу цієї вправи лягла поведінка змії, тварини, яка відрізняється своєю гнучкістю. У давні часи мудреці спостерігали за природою, а потім застосовували певні позиції, запозичені у звірів, в фізичних вправах.

 

Просто лягай на живіт, упирайся пальцями ніг в підлогу і піднімай корпус на руках так високо, наскільки зможеш. Головне, відчувати напругу м’язів, але не перестаратися.

 

Ембріо

 

Відчуй себе знову у мами в животику – полеж в позі ембріона. Для цього лягай на спину, зігни ноги і підтягни їх до живота, обхопивши їх руками.

 

Перебувай у такому положенні від 30 секунд до хвилини. Ти можеш робити цю вправу, навіть переглядаючи свій улюблений серіал! Тільки лягти потрібно на підлогу.

 

Встати в кут

 

Основною метою даної вправи є розслаблення всіх м’язів. Для того щоб зробити таку «гірку» тобі знадобиться фітбол, якщо у тебе його немає, на допомогу прийде спинка дивана або стілець.

 

Ноги заплелися

 

Дана вправа трохи складніше попередніх, але і вона не зажадає від тебе сильної фізичної підготовки і доступна кожному.

 

Ляж на спину, одну ногу зігни і підклавши під її коліно другу. Взявшись за нижню, повільно підтягуй її до себе, піднімаючи ту ногу, що вгорі. Трохи затримайся в цьому положенні, буквально півхвилини. Роби по вісім підходів для кожної ноги.

 

Обов’язково виконуй ці 6 простих вправ, і ти забудеш про проблеми з хребтом і спиною, як про страшний сон. Головне – не лінуйся!

Як розвивати свій масажний бізнес

Як розвивати свій масажний бізнес

Зараз, коли більша частина робочої сили в світі переведена в домашній офіс,...
Лімфодренаж і антицелюлітний масаж - в чому різниця

Лімфодренаж і антицелюлітний масаж - в чому різниця

Порівняємо лімфодренажний і антицелюлітний масаж. Часто плутають, але наспр...
Скільки грошей заробляє масажист

Скільки грошей заробляє масажист?

Масажист заробляє більше або менше, скільки хоче! Можна перефразувати питан...
Мистецтво масажу

Мистецтво масажу

Масаж це мистецтво, але пам'ятайте, що тільки 10% роботи засновано на техні...
Як обрати професію масажист. Поради від викладачів масажу

Як обрати професію масажист. Поради від викладачів масажу

Останнім часом в середовищі професійного навчання все більшою популярністю ...