Як масаж поліпшить якість вашого життя

Щодня ми боремося з численними ситуаціями, що викликають у нас стрес: від незадоволеності відображенням у дзеркалі до проблем на роботі.  На щастя, цей цикл можна перервати і відновити всю втрачену енергію за тиждень простою технікою - якісним масажем.


1. Полегшує біль


Не важливо, якого болю ти відчуваєш - м'язову або емоційну - масаж допоможе їй пройти набагато швидше. В першу чергу ця процедура показана тим, хто недавно отримав серйозну травму або страждає від болю в спині при вагітності, але і для відносно здорових людей зайвою не буде. Масаж - головний засіб для боротьби з болем у спортсменів після інтенсивних тренувань, а також він легко усуває напади головного болю або мігрені. Звичайно, найкраще довіритися професіоналу, який зможе за допомогою натискання на правильні точки занурити тебе в стан, подібний до трансу.


2. Покращує кровообіг


Напруга і надмірний стрес блокують кровотік в організмі, що викликає біль і втому. Щоб відновити кровообіг і усунути бар'єри, тобі відмінно підійде масаж. Він посилює надходження кисню в кожну клітину і допомагає поживним речовинам проникати в кожен куточок тіла.


3. Зменшує стрес


Стрес руйнує не тільки психічне здоров'я, а й фізичне. На даний момент це найпоширеніше захворювання дорослих людей, що з'являється в результаті тривалих напружених дій. Ти можеш позбутися його, помінявши свій режим дня або взявши відпустку, але не завжди є можливість це зробити, в той час як виділити годину на масаж набагато простіше. За допомогою масажу можна зняти напругу, що нагромадилася в суглобах і поліпшити самопочуття, так що цю процедуру не варто відкладати на кращі часи.


4. Знімає вузли


Уяви, що твої м'язи схожі на гумку. Як тільки вони надто розтягуються, м'язи можуть порватися або скотитися в негарний вузол. Ці вузли найчастіше утворюються в результаті сидячого або гіперактивного способу життя - у всьому варто знати міру. Майстер може розкрити ці вузли, розтираючи конкретні м'язи круговими рухами. Як тільки вони розправляться - швидко відновлять свою форму, і це також позбавить тебе від болю і відчуття стислості.


5. Покращення якості сну


Чи пам'ятаєш ти, коли в останній раз легко засинала, проспала цілу ніч і вранці не відчувала себе розбитою? Масаж дозволить тобі позбутися відчуття тяжкості в плечах і якісно розслабитися - а це те, що потрібно для здорового сну.


Академія масажу NV Master, Курси масажу Київ

Чому анатомія і фізіологія важлива в практиці масажу

Чому анатомія і фізіологія важлива в практиці масажу

Курси анатомії і фізіології людини багато в чому допомагають масажистам. Ан...
Співбесіда з роботодавцем. Поради для масажистів.

Співбесіда з роботодавцем. Поради для масажистів.

Перед співбесідою необхідно врахувати безліч міркувань, які допоможуть вам ...
Найпопулярніші курси підвищення кваліфікації для масажистів

Найпопулярніші курси підвищення кваліфікації для масажистів

Постійне освіта є обов'язковою на сьогоднішньому постійно конкурентному рин...
Як розвивати свій масажний бізнес

Як розвивати свій масажний бізнес

Зараз, коли більша частина робочої сили в світі переведена в домашній офіс,...
Лімфодренаж і антицелюлітний масаж - в чому різниця

Лімфодренаж і антицелюлітний масаж - в чому різниця

Порівняємо лімфодренажний і антицелюлітний масаж. Часто плутають, але наспр...