Як подушка впливає на якість сну

Однією з причин проблем зі сном є звичайнісінька подушка

 

Якість нашого сну прямо пропорційна якості подушки, на якій спимо. Висока або низька, тверда чи м’яка, квадратна чи прямокутна? Подушка – це важливо! Поганий сон і безсоння – це шлях до депресії, ожиріння, діабету, гіпертонії і серцевих захворювань. Тіло просто не має достатньо часу для нарощення м'язів, репарації тканин та інших важливих функцій, котрі виконуються поки ми спимо. І однією з причин проблем зі сном є звичайнісінька подушка.

 

Ви можете спати в одному положенні більше чотирьох годин за ніч. А тепер уявіть, що це положення незручне. «Те ж саме було б, якби ви зігнули голову і простояли так кілька годин» 

 

То чи слід дивуватися болю в шиї і плечах, загальній в’ялості та поганому настрою зранку?

 

Крім того, людям з апное – періодичними зупинками дихання уві сні, незручна подушка може перешкоджати проходженню кисню через дихальні шляхи. Ось чому так важливо серйозно підійти до вибору подушки, без якої неможливо зручно влаштуватися і добре відпочити.

 

Обираємо ідеальну подушку

 

Критерії подушки індивідуальні. Оберіть те, що підійде саме вам.

 

Твердість

 

Любителям спати на спині і на боку потрібна подушка середньої твердості, щоб забезпечити підтримку шиї під час сну. Якщо ви спите на животі – позиція, що передбачає періодичне закидання голови назад, обирайте м’яку подушку, інакше голова буде закидатися ще більше і на ранок болітиме шия. Але більшість часу в такому положенні голова буде поверненою вбік, що ще більше посилюватиме біль, якщо спати на занадто твердій поверхні.

 

Висота

 

Стосовно висоти, правило універсальне: чим нижча подушка, тим краще.

 

Форма

 

Прямокутні подушки підходять тим, хто більшість часу спить на спині, або на боку. Тим, хто спить на животі і любить обіймати подушку руками, краще підійде квадратна подушка. Для страждаючих від печії і доброякісного пароксизмального позиційного запаморочення оптимальне положення тіла під час сну – під кутом 30 градусів від поверхні ліжка. Їм рекомендується використовувати подушку клиновидної форми.

 

Матеріал

 

Подушки з пуху та пір'я відштовхують пил та пилових кліщів, щоправда, коштують вони недешево. Подушки з натуральної або штучної бавовни обійдуться дешевше, але вони створюють привабливе середовище для кліщів. Також за кругленьку суму можна купити спеціальну ортопедичну подушку, що підлаштовується під ваші форми і не створює додаткових проблем для алергіків. Обирати вам!

 

Четверту частину свого життя ми проводимо уві сні. І нехай це буде останнім аргументом на користь якісних і зручних аксесуарів для сну.

Лімфодренаж і антицелюлітний масаж - в чому різниця

Лімфодренаж і антицелюлітний масаж - в чому різниця

Leave review
Порівняємо лімфодренажний і антицелюлітний масаж. Часто плутають, але наспр...
Детальніше
Скільки грошей заробляє масажист

Скільки грошей заробляє масажист?

Leave review
Масажист заробляє більше або менше, скільки хоче! Можна перефразувати питан...
Детальніше
Мистецтво масажу

Мистецтво масажу

Leave review
Масаж це мистецтво, але пам'ятайте, що тільки 10% роботи засновано на техні...
Детальніше
Як обрати професію масажист. Поради від викладачів масажу

Як обрати професію масажист. Поради від викладачів масажу

Leave review
Останнім часом в середовищі професійного навчання все більшою популярністю ...
Детальніше
Навчання масажу в NV MASTER

Навчання масажу в NV MASTER

Leave review
Курси масажу NV MASTER спеціалізуються на підготовці висококласних фахівців...
Детальніше