Як правильно вибрати курси масажу?

Як вибрати хороші курси масажу? З таким питанням ми звернулися в Міжнародну академію масажу NV Master

 

Масаж - справа не проста, щоб пізнати його тонкощі одним тільки ознайомленням із спеціальною літературою обмежитися не вийде. Потрібно шукати майстра, який би зміг вас навчити цьому мистецтву.

 

Хороші фахівці з масажу необхідні дуже в багатьох галузях - вони потрібні в спортивних клубах і секціях, в медичних установах, в закладах здоров'я і краси. До того ж зробити розслабляючий масаж близькій людині після довгого стомлюючого дня, або вміти самостійно розвивати свою дитину за допомогою масажу не буде зайвим.


Курси масажу в Києві
 

1.МЕТА ТА ЗАВДАННЯ КУРCІВ МАСАЖУ
 

Отже, перше що потрібно зробити - визначитися для чого ви йдете вчитися на курси масажу. Якщо ви збираєтеся робити масаж своїм близьким і друзям вам цілком вистачить короткострокових курсів масажу, де вас познайомлять з азами анатомії людського тіла і прийомами масажу. В цьому випадку краще всього шукати курси "класичного стилю масажу". Якщо ж ви вирішили всерйоз опанувати професію масажиста, то потрібно переконатися що на курсах масажу вам нададуть достатню кількість теоретичної бази і практики, щоб дійсно стати професійним масажистом.

 

Крім того, професійний масажист повинен володіти навичками класичного, лікувального, косметичного і спортивного масажу. А може ви віддаєте перевагу певному виду масажу, в такому випадку шукайте курс масажу, спрямований саме на нього. Грамотний масаж може замінити  лікувальні процедури, і потрібно добре розуміти ступінь відповідальності за свою роботу.

 

2. ЯКА ВАРТІСТЬ КУРСІВ МАСАЖУ?
 

Ціни на курси масажу дуже сильно варіюються в залежності від мети вашого навчання. У Києві середня ціна заняття в групі на курсах масажу 50-100 гривень за годину, в регіонах на 30% дешевше. А середня тривалість курсів масажу 30-50 годин, чим довше курси масажу тим дешевше ціна за годину. Є короткі тематичні експрес-курси масажу які можуть коштувати від 1500 до 2000 тисяч за 2 вихідних дня в залежності від тематики.


3.ОБЛАДНАННЯ ТА ПРОГРАМА НА КУРСАХ МАСАЖУ
 

Професійне обладнання - дуже важливий показник якості курсів масажу.
 

Але обов'язково переконайтеся, що кількість масажних столів не в три рази менше учнів. Без практики і відпрацювання технік на людині, курси масажу безглузді. У програму курсів масажу обов'язково повинні входити теоретичні заняття з анатомії, фізіології, ортопедії, і навіть психології. Хороший масажист обов'язково спілкується з пацієнтом, щоб розслабити і навіть заспокоїти, особливо якщо робить масаж дитині.

 

4. ВИКЛАДАЧ КУРСІВ МАСАЖУ
 

Обов'язково уточніть наявність у вашого викладача на курсах масажу спеціальної освіти. І ще, якщо ви запитаєте про його послужний список, - це ні в якому разі не образить його, а покаже що ви налаштовані на серйозну роботу на курсах масажу.

 
5. ВІДГУКИ ПРО КУРСИ МАСАЖУ
 

На сторінці з описом, курси масажу вам розкажуть лише про його переваги, жоден організатор не писатиме про недоліки своєї програми, обладнання або приміщення, де проходять заняття. Зате, про всі ці важливі моменти можуть вас попередити люди, які вже навчалися на курсах масажу. Не нехтуйте їх досвідом - вчіться на чужих помилках, це економить ваші сили і гроші.

 

6. РОЗМІР ГРУПИ НА КУРСАХ МАСАЖУ
 

Ваша група не повинна бути великою - 10 осіб вже більш ніж достатньо. Викладач повинен мати можливість приділяти увагу кожному своєму учневі для проведення якісних занять. Якщо ви знайшли дешеві курси масажу, на яких крім вас буде вчиться ще 20 осіб, ймовірність що ви витратите час і гроші даремно - 99,9%.

 

7. КУРСИ МАСАЖУ В КИЄВІ 

 

Не має значення де знаходяться курси массажу, якщо їх викладає професійний майстер. 

 

Останнім часом масажист - дуже актуальна професія, навчившись грамотно працювати з людським тілом, ви напевно знайдете собі клієнтів або порадуєте своїх близьких. Звичайно, крім техніки масажу, ви повинні володіти ще й чуйністю до індивідуальності кожної людини.

 

Але при достатній кількості практики і прагненні у вас обов'язково все вийде!

Чому анатомія і фізіологія важлива в практиці масажу

Чому анатомія і фізіологія важлива в практиці масажу

Курси анатомії і фізіології людини багато в чому допомагають масажистам. Ан...
Співбесіда з роботодавцем. Поради для масажистів.

Співбесіда з роботодавцем. Поради для масажистів.

Перед співбесідою необхідно врахувати безліч міркувань, які допоможуть вам ...
Найпопулярніші курси підвищення кваліфікації для масажистів

Найпопулярніші курси підвищення кваліфікації для масажистів

Постійне освіта є обов'язковою на сьогоднішньому постійно конкурентному рин...
Як розвивати свій масажний бізнес

Як розвивати свій масажний бізнес

Зараз, коли більша частина робочої сили в світі переведена в домашній офіс,...
Лімфодренаж і антицелюлітний масаж - в чому різниця

Лімфодренаж і антицелюлітний масаж - в чому різниця

Порівняємо лімфодренажний і антицелюлітний масаж. Часто плутають, але наспр...