Запрошуємо на навчання в академію масажу «NV Master»

Професія масажист вважається найбільш популярною і однією з найбільш високооплачуваних. Жінки і чоловіки в будь-якому віці хочуть шикарно виглядати і з роками приділяють собі все більшу увагу, піклуючись про свіжості, пружності та молодості шкіри, а головне профілактиці захворювань. Дізнатися, де можна освоїти популярну професію, можна на офіційному порталі академії «NV Master». Курс навчання складається з теоретичного та практичного розділів і триває чотири повні тижні. За цей період студенти пройдуть все, що намічено програмою і закріплять на практиці, відпрацьовуючи один на одному.


Головні напрямки навчання в академії «NV Master»


Навчальний курс класичного та реабілітаційного масажу складається з декількох основних розділів. За чотири навчальні тижні студенти вивчать основи анатомії та фізіології, дізнаются про різні види захворювань органів і систем і про її вікові зміни. В навчальний курс входить навчання масажу, організація робочого місця, а також найширший спектр популярних масажних технік.

У масажі набирають популярність зовсім нові інноваційні напрямки, такі, як лімфодренажний і нейроседативний масаж обличчя і тіла. Про ці та  інші неординарні способи боротьби з віком, можна буде дізнатися під час проходження навчання в академії «NV Master».


Європейський диплом і можливості, що відкриваються


Своїми знаннями зі студентами, за весь навчальний курс, поділяться досвідчені майстри - викладачі, які на практиці підтверджували свою кваліфікацію. Після завершення курсу, ви гарантовано отримуєте диплом європейського зразка і зможете отримати дуже вигідні пропозиції про роботу в Європейських країнах. Для практичних занять не потрібно додатково закуповувати будь - які матеріали, все, що необхідно для ефективної  практики, забезпечується самої академією «NV Master».

Чому анатомія і фізіологія важлива в практиці масажу

Чому анатомія і фізіологія важлива в практиці масажу

Курси анатомії і фізіології людини багато в чому допомагають масажистам. Ан...
Співбесіда з роботодавцем. Поради для масажистів.

Співбесіда з роботодавцем. Поради для масажистів.

Перед співбесідою необхідно врахувати безліч міркувань, які допоможуть вам ...
Найпопулярніші курси підвищення кваліфікації для масажистів

Найпопулярніші курси підвищення кваліфікації для масажистів

Постійне освіта є обов'язковою на сьогоднішньому постійно конкурентному рин...
Як розвивати свій масажний бізнес

Як розвивати свій масажний бізнес

Зараз, коли більша частина робочої сили в світі переведена в домашній офіс,...
Лімфодренаж і антицелюлітний масаж - в чому різниця

Лімфодренаж і антицелюлітний масаж - в чому різниця

Порівняємо лімфодренажний і антицелюлітний масаж. Часто плутають, але наспр...