Запрошуємо на навчання в академію масажу «NV Master»

Професія масажист вважається найбільш популярною і однією з найбільш високооплачуваних. Жінки і чоловіки в будь-якому віці хочуть шикарно виглядати і з роками приділяють собі все більшу увагу, піклуючись про свіжості, пружності та молодості шкіри, а головне профілактиці захворювань. Дізнатися, де можна освоїти популярну професію, можна на офіційному порталі академії «NV Master». Курс навчання складається з теоретичного та практичного розділів і триває чотири повні тижні. За цей період студенти пройдуть все, що намічено програмою і закріплять на практиці, відпрацьовуючи один на одному.


Головні напрямки навчання в академії «NV Master»


Навчальний курс класичного та реабілітаційного масажу складається з декількох основних розділів. За чотири навчальні тижні студенти вивчать основи анатомії та фізіології, дізнаются про різні види захворювань органів і систем і про її вікові зміни. В навчальний курс входить навчання масажу, організація робочого місця, а також найширший спектр популярних масажних технік.

У масажі набирають популярність зовсім нові інноваційні напрямки, такі, як лімфодренажний і нейроседативний масаж обличчя і тіла. Про ці та  інші неординарні способи боротьби з віком, можна буде дізнатися під час проходження навчання в академії «NV Master».


Європейський диплом і можливості, що відкриваються


Своїми знаннями зі студентами, за весь навчальний курс, поділяться досвідчені майстри - викладачі, які на практиці підтверджували свою кваліфікацію. Після завершення курсу, ви гарантовано отримуєте диплом європейського зразка і зможете отримати дуже вигідні пропозиції про роботу в Європейських країнах. Для практичних занять не потрібно додатково закуповувати будь - які матеріали, все, що необхідно для ефективної  практики, забезпечується самої академією «NV Master».

Як розвивати свій масажний бізнес

Як розвивати свій масажний бізнес

Зараз, коли більша частина робочої сили в світі переведена в домашній офіс,...
Лімфодренаж і антицелюлітний масаж - в чому різниця

Лімфодренаж і антицелюлітний масаж - в чому різниця

Порівняємо лімфодренажний і антицелюлітний масаж. Часто плутають, але наспр...
Скільки грошей заробляє масажист

Скільки грошей заробляє масажист?

Масажист заробляє більше або менше, скільки хоче! Можна перефразувати питан...
Мистецтво масажу

Мистецтво масажу

Масаж це мистецтво, але пам'ятайте, що тільки 10% роботи засновано на техні...
Як обрати професію масажист. Поради від викладачів масажу

Як обрати професію масажист. Поради від викладачів масажу

Останнім часом в середовищі професійного навчання все більшою популярністю ...