Особливості проведення масажних процедур при вагітності

Виявляється, за допомогою мануального впливу ще лікарі Стародавнього Єгипту, Китаю та Індії знімали больові відчуття у жінок в положенні. Сучасні фахівці пішли далі і розробили цілу методику масажу, призначеного для вагітних жінок. Правда, дана методика принесе користь тільки в разі її проведення професіоналом. Крім того, перед тим як скористатися послугами масажиста, майбутня мама повинна проконсультуватися як з терапевтом, так і з акушером-гінекологом, який «її веде».


Такі заходи потрібні, якщо говорити про лікувальну мануальної терапії. Тоді як хіромасаж  можна проводити як на ранніх термінах, так і в пізній період вагітності. Адже ця унікальна іспанська методика, в основі якої як східні, так і західні практики, дозволяє підтримувати молодість шкіри, її еластичність красивий рівний колір і здорове сяйво.


Бути красивою потрібно завжди


Сучасні жінки вже не розглядають період вагітності як час, коли можна не звертати увагу на свою зовнішність, і не стежити за собою. Навпаки, індустрія краси пропонує найрізноманітніші засоби, що дозволяють виглядати красиво і молодо, причому без ін’єкцій або пластичної хірургії, які, до речі, під час вагітності категорично протипоказані. Тоді як хіромасаж , що проводиться фактично за індивідуальними схемами, які професіонал розробляє для кожного Клієнта, відрізняється ефективністю, безпекою та особливою делікатністю. Делікатне вплив – це головна вимога до мануальної терапії, що проводиться під час вагітності, особливо якщо мова йде про лікувальний або відновному масажі тіла.


Якщо масаж обличчя можна проводити в різні періоди, то від мануальної терапії на тілі краще відмовитися на ранніх термінах вагітності, які вважаються одними з найскладніших, адже і жінка, і майбутній малюк дуже уразливі в цей період.


Другий і третій триместр більше підходить для проведення масажних процедур (на тілі), головне звернутися до фахівця, який має досвід саме в роботі з панянками в положенні.


Пізні терміни – це прекрасний час для масажу, так як з його допомогою можна підготувати організм жінки до пологів.


Під час виношування плоду «страждає» спина і ноги, які відчувають підвищене навантаження. Тому для майбутніх мам буде дуже до речі проведення масажу ніг, шиї, рук, спини і плечового пояса. Шляхом впливу на ці зони можна зменшити больові відчуття, зняти втому, знизити набряклість і навіть забезпечити профілактику розвитку варикозу. Як допустимих прийомів масажу можуть використовуватися погладжування і легке поплескування, постукування і розминання, розтирання і навіть вібрація.


Ну а для підтримки у відмінному стані шкіри обличчя не обійтися без хіромасажу, який завойовує все більшу популярність у світі.


Академія масажу NV Master

Чому анатомія і фізіологія важлива в практиці масажу

Чому анатомія і фізіологія важлива в практиці масажу

Курси анатомії і фізіології людини багато в чому допомагають масажистам. Ан...
Співбесіда з роботодавцем. Поради для масажистів.

Співбесіда з роботодавцем. Поради для масажистів.

Перед співбесідою необхідно врахувати безліч міркувань, які допоможуть вам ...
Найпопулярніші курси підвищення кваліфікації для масажистів

Найпопулярніші курси підвищення кваліфікації для масажистів

Постійне освіта є обов'язковою на сьогоднішньому постійно конкурентному рин...
Як розвивати свій масажний бізнес

Як розвивати свій масажний бізнес

Зараз, коли більша частина робочої сили в світі переведена в домашній офіс,...
Лімфодренаж і антицелюлітний масаж - в чому різниця

Лімфодренаж і антицелюлітний масаж - в чому різниця

Порівняємо лімфодренажний і антицелюлітний масаж. Часто плутають, але наспр...