Що таке іспанський масаж та його особливості

Іспанський масаж - це комплекс різних технік і способів, націлених на регенерацію і повернення еластичності шкіри, стимуляцію обмінних процесів в організмі. При зовнішній м'якості, він робить відповідний вплив на мускулатуру, суглоби і на інші системи.


Що таке іспанський масаж обличчя - це особлива техніка, яка допомагає розслабити всі групи м'язів. Для певної ділянки тіла, розроблений певний комплекс.


Історія появи


Це абсолютно нова методика, що з'явилася в 1920 р Доктор Феррандіса при відкритті своєї школи масажу в Іспанії, вперше застосував техніку "хіромасаж". Вона лягла в основу цього виду.


У більшості випадків поширені способи масування включають в себе 6-10 прийомів, які ефективно впливають на організм людини. Але варто зазначити, що адаптація м'язів до одноманітного технікам відбувається дуже швидко і через деякий час сеансів стають менш ефективним.


Іспанський масаж - це синтез найбільш дієвих прийомів європейських і східних технік. Також він увібрав в себе основи кінезіології і американської хіропрактики. Хороший спеціаліст може знати і ефективно застосовувати більш 100 способів.


Масаж обличчя


Незвичайна техніка, яка допомагає розслабити мускулатуру обличчя за допомогою поглджування та щіпкових рухів. Завдяки процедурі опрацьовуються найглибші структури, але при цьому вона проходить абсолютно безболісно для пацієнтки.


Масаж активізує гемодинаміку, лімфодренаж, покращує рельєф шкіри, збільшує її еластичність, зморшки розправляються, знімає набряклість, темні овали під очима.


Завдяки тому, що поліпшується кровотік, все тканини обличчя швидко насичуються киснем, утворюється красивий рум'янець, шкіра відновлює свій природний колір.


Після масажу перестають з'являтися прищі, так як нормалізується робота залоз, які б виробляли шкірний жир.


Активізується регенерація, процес старіння припиняється - шкіра виглядає молодою і здоровою.


Усувається м'язові спазми, які провокують появу зморшок, стан особи поліпшується - пацієнтки починає відчувати себе впевненіше, нормалізується емоційний стан.


Іспанський масаж обличчя виробляє яскраво виражене моделює дію:


- автоматично встановлює оптимальні  контури обличчя;
- зменшує мімічні заломи будь-якої глибини;
- розгладжує овал і носогубні зморшки;
- візуально збільшує губи;
- скорочує глибину різних заломів;
- підтягує верхні повіки;
- відновлює форму брів;
- покращує стан тургору шкіри;
- прибирає друге підборіддя.


Принципи методики


Автор вважає - для максимального оздоровлюючого ефекту, масування зобов'язана впливати на весь організм. Опрацьовуються м'язи, кровоносна, нервова, лімфоїдна система, суглоби. Техніка підбирається строго індивідуально, для певного клієнта.


Виділяють ряд ключових принципів, дотримання яких суворо обов'язково:


За 1 сеанс застосовується опрацьовується тільки одна система організму, несумісні техніки можуть взаємовиключні один одного і результат буде негативним.


Звичайний іспанський масаж - це прийоми і своєрідні елементи, пов'язані між собою.


Використовуються кісточки і подушечки пальців, вся долонька або тільки ребро. М'язи піддаються інтенсивному витягуванню, разминанию, дотики повинні бути м'якими, без больових відчуттів.


За всю тривалість процедури не повторюють один прийом двічі - це робиться для того, щоб нервова система не звикала до впливу. Протягом усього сеансу пацієнт отримує нові відчуття.


Масування не повинні викликати неприємні відчуття, хоча і спрямовані на глибоке опрацювання всіх м'язів і системи. Рухи максимально точні, пластичні, так як основна особливість впливу - воно повинно проводитися з урахуванням місця розташування на тілі нервових закінчень. Тому під час проведення процедури виробляється велика кількість ендорфінів, які ведуть не тільки до підняття настрою, а й надає анестезуючу і тонізуючий вплив.


Кому показаний


Іспанська масаж застосовують в наступних ситуаціях:


- передчасні вікові зміни, викликані процесом старіння;
- зниження сильного напруження м'язів;
- мішки під очима і сильні набряки;
- велика кількість рубців від акне;
- сильна набряклість.


Підготовка до сеансу


Перш ніж відправлятися на процедуру, необхідно домогтися розслаблення м'язів, наприклад прийняти ванну або теплий душ. На шкіру наносять масло, бажано натуральне, яке забезпечить епідерміс поживними елементами, пом'якшить руки масажиста і буде сприяти плавному ковзанню.

Що стосується обличчя, то майстер зробить демакияж, очистить шкіру косметичним лосьйоном або молочком. Потім наноситься натуральне масло, в залежності від проблем, які необхідно вирішити.


Методика


Передбачається застосування різноманітних технік. Починає з зоною декольте. Напрямок рухів може бути як зліва направо, так і навпаки. 


Потім переходячи на м'язи шиї і повільно на підборіддя.


На наступному етапі опрацьовується зона губ і носогубних складок, після цього бічні поверхні носа, вилиці й щоки.


Повільно переміщаються до круговим м'язам очей - опрацьовується слізна борозна на нижньому столітті, напрямок руху до скроні. Одночасно здійснюється вплив фаланг пальців на бровні дуги.


Що стосується лобових м'язів, то проводять глибоке стимулювання в двох напрямках, але завершальне погладжування завжди має проходити від брів  до лінії росту волосся.


Пройти навчання іспанському масажу в Академії NV Master

Чому анатомія і фізіологія важлива в практиці масажу

Чому анатомія і фізіологія важлива в практиці масажу

Курси анатомії і фізіології людини багато в чому допомагають масажистам. Ан...
Співбесіда з роботодавцем. Поради для масажистів.

Співбесіда з роботодавцем. Поради для масажистів.

Перед співбесідою необхідно врахувати безліч міркувань, які допоможуть вам ...
Найпопулярніші курси підвищення кваліфікації для масажистів

Найпопулярніші курси підвищення кваліфікації для масажистів

Постійне освіта є обов'язковою на сьогоднішньому постійно конкурентному рин...
Як розвивати свій масажний бізнес

Як розвивати свій масажний бізнес

Зараз, коли більша частина робочої сили в світі переведена в домашній офіс,...
Лімфодренаж і антицелюлітний масаж - в чому різниця

Лімфодренаж і антицелюлітний масаж - в чому різниця

Порівняємо лімфодренажний і антицелюлітний масаж. Часто плутають, але наспр...